Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
30-03-2017, 01:27 PM
Post: #1451
RE: Artur Szpilka
Kibicowałem Szpilce dopóki walczył na ringu. Tyle że on od półtora roku pojedynkuje się na FB, Twitterze i ogólnie pojmowanych mediach społecznościowych, do tego zachowując się tak, jakby baty z Wilderem były jakimś nieporozumieniem a Deontayowi wyszło tylko dlatego, że wszedł mu jeden szczęśliwy cios. Jeżeli Artur ponownie wyjdzie na ring i jego przeciwnikiem będzie Breazeale, to oczywiście będę mu kibicował, jednak do tego czasu pozwolę sobie na zachowanie sceptycyzmu Smile Innymi słowy drażni mnie bezprzedmiotowa gadanina. To samo mogę powiedzieć o Tysonie Furym, którego bzdury nie przeszkadzały mi dopóty, dopóki traktowałem je jako formę psychologicznego osłabienia przeciwnika. Być może jestem staromodny, jednak moim zdaniem pięściarz powinien boksować. Jeśli zamiast tego lansuje się w społecznościówkach, epatuje tandetnymi gadżetami, psami, kochankami, tatuażami albo dowolnymi innymi atrybutami niezwiązanymi z boksem, to wypowiadam się o nim nie jak o pięściarzu, tylko celebrycie, którego miejsce jest na pudelku. Tymczasem on zaśmieca mi dyscyplinę, którą lubię oglądać a nawet hobbystycznie uprawiam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2017, 01:31 PM
Post: #1452
RE: Artur Szpilka
Ok, rozumiem!

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2017, 07:30 PM
Post: #1453
RE: Artur Szpilka
fext "jedzie" po Szpilce "aż miło"

Dodam tylko ,że aby Szpilka zagarnął przyzwoitą kasę muszą znaleźć się tacy którzy "złożą" się na jego gażę wykupując bilety, płacąc za telewizję , lub wykupując PPV.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2017, 10:42 PM
Post: #1454
RE: Artur Szpilka
No, no:
http://www.ringpolska.pl/artur-szpilka/5...i-z-joshua

Wasilewski wygaduje takie farmazony tylko po to, by nazwisko Szpilki było w obiegu i janusze o nim nie zapomnieli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2017, 10:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2017 10:58 PM przez Hugo.)
Post: #1455
RE: Artur Szpilka
Fajnie czyta się ostatnio komentarze na ringpolska. W miejsce dawnych klakierów doszła tam do głosu jakaś nowa generacja, która ile wlezie ciągnie łacha z "dobrodzieja polskiego boksu".

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2017, 11:09 PM
Post: #1456
RE: Artur Szpilka
Nie mógł walczyć z Breazeale, więc zawalczy z Joshuą od razu o pas. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2017, 11:10 PM
Post: #1457
RE: Artur Szpilka
(30-04-2017 10:57 PM)Hugo napisał(a):  Fajnie czyta się ostatnio komentarze na ringpolska. W miejsce dawnych klakierów doszła tam do głosu jakaś nowa generacja, która ile wlezie ciągnie łacha z "dobrodzieja polskiego boksu".

Mam na to pewną teorię. Swego czasu na bokser.org zapanowały spore czystki w związku z awarią serwera, co skutkowało usunięciem części kont + wzmożona moderacja, która zbanowała co bardziej krewkich userów. W tych okolicznościach część ludzi przeniosła się na ringpolska i nie byli to żadni fani Wasyla. Trzeba im jednak przyznać, że nie dają się wpuszczać w butelkę i ostro podsumowują takie tanie zagrywki, jak gadka o Szpilka vs Joshua.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 10:19 AM
Post: #1458
RE: Artur Szpilka
Szpilka wprawdzie miał nie ogłaszać walk przed podpisaniem kontraktów, ale chyba zapomniał o tej obietnicy i ogłosił, że walczyć będzie w połowie lipca. Czeka na konkrakt, rywal ponoć dogadany, zostaje kwestia terminu (tydzień różnicy).
Szczegóły wkrótce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2017, 08:32 AM
Post: #1459
RE: Artur Szpilka
Ciekawa wiadomość z wywiadu Szpilki z rp
" Przez ten czas wydałem, czekając na walkę, która mi coś da jako sportowcowi, ponad 90 tysięcy dolarów. Odżywianie, najlepsi trenerzy, którzy pracowali między innymi z Andre Wardem, Andrzejem Fonfarą."

Potem padają informacje, że taki hajs najlepsi zawodnicy wydają w okresie przygotowawczym, po podpisaniu kontraktu, a między walkami się nie żyłują.
Zastanawiam się, całkiem serio, jak to w ogóle Artur sobie wymyślił.

a) był ciągle karmiony tekstami że Breazeale jest tuż-tuż i wolał dmuchać na zimne, po rocznym rozbracie w ringu chciał cały czas być w mega formie itd.
b) naiwnie wierzył że coś się pojawi na horyzoncie i zaraz pieniądze się zwrócą
c) sam nie wiem, po prostu nie pomyślał (?)

Szpilka trochę się sfrajerował tym motywem. Mówi że przez 9 ostatnich miesięcy nie licząc dwóch tygodni był cały czas w treningu. I z kontekstu wynika, ze to był konkretny, porządny trening z trzymaniem diety itd. Po co utrzymywać organizm cały czas w takiej aktywności za takie pieniądze?

Jak ja bym był na jego miejscu to do momentu podpisania kontraktu (czyli na 8-12 tygodni przed walką) po prostu bym biegał, chodził na siłownię, trzymał wagę itd. Nie wiem jak można założyć, że za chwilę na pewno coś się trafi i trzeba być przygotowanym.
Nie pasuje mi to.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2017, 09:33 AM
Post: #1460
RE: Artur Szpilka
W tych 90 tys. dolarów mieści się chyba także utrzymanie dziewczyny i psa (dużego), a może także złoty łańcuch zgubiony po pijaku na Karaibach. Mamy na forum specjalistów od kosztów utrzymania w USA (a na pewno jednego). Niech ocenią, czy Szpilka żyje rozrzutnie, czy oszczędnie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości