Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
03-08-2017, 02:40 PM
Post: #5751
RE: Piłka nożna ogólnie
Milan byłby że tak Powiem fatum ale na szczęście są rozstawieni RossoneriTongue Milan kapitalna przebudowa składu przez Chińskiego Właściciela. Transfery Andre Silvy,Kessie czy
Rodrigueza to już wysoka puła. No i Bonnuci ( Pozdro
Gogolius ) Tongue.

Będzie to faworyt rozgrywek jak mój MU United w zeszłym sezonie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2017, 02:45 PM
Post: #5752
RE: Piłka nożna ogólnie
Czyli skończą na piątym czy tam szóstym miejscu? Pewno Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2017, 03:59 PM
Post: #5753
RE: Piłka nożna ogólnie
AC Milan powróci niedługo na szczyt. To obok Realu Madryt, FC Barcelony i Bayernu Monachium największa potęga w dziejach piłki nożnej.
Czas zakończyć dominację Juventusu we Włoszech i Realu w Europie, haha. Drżyjcie, nadchodzi (znów) era wielkiego AC Milan.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2017, 05:52 PM
Post: #5754
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja się tam średnio znam na lidze włoskiej, ale pewnie Milan wyżej czwartego miejsca nie podskoczy Big Grin

Jeszcze tylko 1.5 godziny i zaczynamy. Na stadionie będzie 35-40 tys. kibiców, więc szykuje się niemałe święto. Żeby tego piłkarze nie zepsuli nooooo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2017, 07:28 PM
Post: #5755
RE: Piłka nożna ogólnie
Szybko odarli mnie ze złudzeń
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2017, 09:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2017 09:56 PM przez Wietnam.)
Post: #5756
RE: Piłka nożna ogólnie
Gdzie jest ta nasza piłka klubowa teraz.. Leży i kwiczy, dochodzi do tego że Azerowie albo Kazachowie są w 4 rundzie Ligi mistrzów a Polska nie. Liga Europy też nie, może Legia
awansuje .. Może

Lech coś ty zrobił....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2017, 09:31 PM
Post: #5757
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Poczekajmy chociaż tydzień w tym przypadku. Arka najpewniej i tak odpadnie, Legia i Lech mogą awansować. Dalej będziesz @Gogolius uparcie mówił, jaka to twoja teza jest słuszna? Smile

No to poczekaliśmy.
Tia. Lepiej niech w pucharach grają ci którzy skończą ligę z największą ilością punktów, niekoniecznie marki, które gwarantują "jakość".
Legii mi trochę szkoda. Lech to w ogóle... strata gola w pierwszej minucie, bramka ze spalonego, gra z przewagą jednego zawodnika - no wszystko co można im wypominać się wydarzyło.

Arka faktycznie odpadła. Ale różnica diametralna.

Ech, to dupy z tą Ekstraklasą, serio -_-
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2017, 10:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2017 10:35 PM przez kubala1122331.)
Post: #5758
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
Nie mam ochoty na dyskusję z kimś, kto na siłę broni swojego zdania. Wybacz. Widzę radość z odpadnięcia Lecha ogromna, bo można pisać, że miało się rację.

Do tej pory nie wiem, co się dzisiaj wydarzyło. Jestem dumny z Arki, zagrali tyle, ile mogli, ile potrafili, zostawili wszystko na boisko. Ta bramka w 94 minucie... Nóź w serce... Myślałem, że się rozbeczę.

Lech zagrał jedno z najlepszych spotkań od wielu lat. Kreatywnie, intensywnie, z zaangażowaniem. Tak odpaść to źaden wstyd, chociaż złość, żal i rozczarowanie będą siedzieć długo. W dwumeczu byli o klasę lepsi od Utrechtu, ale w piłce wygrywa zawsze zespół skuteczniejszy. Czego zabrakło? Zgrania defensywy. Oni grali ze sobą drugi raz i było widać, że gubią się, bo praktycznie każda akcja ofensywna Utrechtu była dużym zagrożeniem. Mimo odpadnięcia, jestem dumny z drużyny i widzę przed tą ekipą dużą przyszłość. Dawno nie widziałem polskiej drużyny z taką jakością.

Martwi natomiast to, że Lech ma w kadrze 23 zawodników chcących grać, z czego 16-17 na naprawdę wysokim poziomie. Mam nadzieję, że mentalnie to się przez rok nie posypie i jestem pewien, że za rok będzie to w pucharach wyglądało zdecydowanie lepiej. Tak grającego Lecha chcę oglądać, tak grającego Lecha chcę przeżywać. To jest drużyna na mistrza Polski w tym roku.

Jedno nie daje mi spokoju. Skuteczność naszych drużyn. Wszystkich. Legia w Astanie miała bardzo dużo sytuacji i nic, wczoraj Sadiku główka z czystej pozycji z bliskiej odległości prosto w bramkarza. Dzisiaj pierwsza akcja Utrechtu, gość w cięższej sytuacji, ale bardzo podobnej sytuacji, jak wczoraj Albańczyk i uderza perfekcyjnie. Nie rozumiem tego.

Podsumowując te trrzecie rundy. Największe brawa dla Arki, która była o włos od awansu z najcięższym rywalem, a największa bura dla Legii, która nawet u siebie nie potrafiła zdominować najsłabszego przeciwnika z całej trójki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2017, 11:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2017 11:12 PM przez Wietnam.)
Post: #5759
RE: Piłka nożna ogólnie
Podpisuje się pod postem @Kubali. Mi jest szkoda Lecha, ale jestem też na nich zły trochę, nie oglądałem meczu,
ale z tego co widziałem z relacji tekstowych, relacji z tt czy tym podobnych, to ten Utrecht był do ogrania, Lech
zagrał dobrze na wyjeździe jak równy z równym to oni mieli 100 % sytuację na strzelenie bramki , mało brakowało
remis 0:0 i dobry i zły wynik bo brak bramki na wyjeździe, dziś czytam że grali kreatywnie co też pisze fan @Kubala.

Dobrze rozprowadzali piłkę ale zabrakło mocnej , szczelnej defensywy, bo Utrecht jednak ma piłkarzy dobrze
wyszkolonych młodźikòw ,kilka naprawdę dużych talentów, Lech miał awans w swoich rękach, niestety brakło
niewiele, szkoda szkoda bardzo, powodzenia w lidze, mam nadzieję że każdy następny mecz bramkowo
będzie wyglądał podobnie a nawet tak samo jak ostatnie spotkanie z Piastem. Teraz potrzeba motywacji
do dalszej walki o najwyższe cele, o tytuł, bo macie teraz naprawdę dobry skład, z ciekawymi nabytkami
w letnim okienku, Bjelica ma plan ma taktykę i będzie to wyglądało coraz lepiej, szkoda ale walczcie dalej! !

O Arce nie będe pisał negatywnie bo oni i tak wyrobili robotę ponad swój stan, absolutnie nie zawiedli, ba
byli o minuty do sukcesu, 93 minuta pechowa.. Mogą dalej z podniesionymi czołami walczyć o punkty
w lidze, ostatnie miesiące miodzio, duma na pewno jest, nikt tu nie mówił o fazie grupowej LE bo każdy
patrzył realnie, miała być to przygoda i była ! Smile Krótka ale była, po walce i zaangażowaniu z sercem.
Pozdro dla Kibiców Arki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2017, 08:55 AM
Post: #5760
RE: Piłka nożna ogólnie
Tam gdzieś spytałeś w swoim długim poście Kubala "dlaczego?", a no dlatego, że Lech ma słabszych zawodników. Moim zdaniem mocno tutaj zadziałały indywidualności. Dlaczego Legia i Lech tracili takie żenujące bramki? Bo tak żenująco grali defensorzy. "Arka pechowo odpadła"? Po prostu nie umieli się bronić. Równie "pechowo" bramkę stracił Midtjylland w pierwszym meczu. Nie bójmy się powiedzieć, że zawodnicy polskich drużyn byli słabsi. Poza tym liga holenderska od zawsze(?) była wyżej od naszej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 111 gości