Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adam Kownacki
12-03-2018, 09:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2018 10:21 PM przez Wietnam.)
Post: #81
RE: Adam Kownacki
Przede wszystkim jeden z bardziej niewygodnych przeciwników jacy są możliwi dla Adama.

Adaś z braćmi, https://scontent-iad3-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=5B0339FC

Ten po lewej też mógłby walczyć w ciężkiej, gdyby zgolił włosy nie rozpoznał bym
ich. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2018, 09:40 AM
Post: #82
RE: Adam Kownacki
(12-03-2018 09:30 PM)Wietnam napisał(a):  Ten po lewej też mógłby walczyć w ciężkiej, gdyby zgolił włosy nie rozpoznał bym
ich. Tongue
Ten z lewej faktycznie identyczny, tyle że grubszy. Dlatego przy jakiejś okazji Adam mógłby pokusić się o mały podstęp. Przed którąś z ważniejszych walk mógłby normalnie trenować i nabrać mięśni, ale na wszystkich występach dla mediów występowałby brat. W ten sposób obóz przeciwnika mógłby dojść do mylnych wniosków, że Adam jest zapuszczony i gruby, do tego niemrawo się porusza, więc i ich pupilek nie musi się aż tak katować Smile Do tego przygotowywałby się pod "niemrawego grubasa", podczas gdy do ringu wyszedłby zupełnie inny zawodnik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2018, 05:20 PM
Post: #83
RE: Adam Kownacki
WILDER: MOIM KOLEJNYM
RYWALEM MOŻE BYĆ KOWNACKI !!

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (40-0, 39 KO)
zdradził, że jego kolejnym rywalem może być Adam Kownacki
(17-0, 14 KO). Amerykanin wyjawił, że Polak już wcześniej był
przymierzany do pojedynku z "Bronze Bomberem".

- Jeśli nie Anthony Joshua, ani Dillian Whyte, to moim
kolejnym przeciwnikiem może być Kownacki. Do tej walki i tak
dojdzie. Już rozważaliśmy walkę z nim i wrócimy do tego -
mówi Wilder.

29-letni Kownacki w ostatnich ringowych występach wygrywał
z Arturem Szpilką oraz Iago Kiladze. Na ring Polak
mieszkający w Nowym Jorku ma wrócić latem.

Nie wiadomo z kolei, kiedy kolejny raz między linami
zobaczymy Wildera. Amerykanin w marcu znokautował Luisa
Ortiza.

http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie...c-kownacki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2018, 05:26 PM
Post: #84
RE: Adam Kownacki
Latem będę walczył w Nowym Jorku, być może z Charlsem Martinem. Jeśli wygram, to kolejny
pojedynek stoczę w grudniu. Mam nadzieję, że z Deontayem Wilderem - mówi nam Adam "Baby Face"
Kownacki, czołowy polski pięściarz wagi ciężkiej.

- Walka z Wilderem? Jest bliżej niż dalej, to na pewno. Wpierw jednak chcę stoczyć jeszcze jeden
pojedynek, latem w Stanach Zjednoczonych. Pierwotnie miałem bić się wiosną na gali PBN u Mateusza
Borka, ale po ostatniej walce z Iago Kiładze, wciąż nie byłem w pełni zdrowy [Kownacki miał stłuczone
żebra], więc uznaliśmy ze sztabem, że lepiej poczekać do lata, aby przejść przez pełen okres
przygotowawczy.

Poza tym, nie chcę być jak pięściarze, którzy wychodzą do walki, a potem się tłumaczą, że źle boksowali,
bo mieli kontuzję, chociaż przed walką nic o niej nie mówili. Ja chcę walczyć tylko jak jestem w stu
procentach gotowy do ciężkich treningów - powiedział nam Kownacki.

- Nie uważam, że i Deontay Wilder są poza moim zasięgiem. Obecnie moje szanse z nimi
oceniam jako pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Zmierzę się z nimi, kiedy proporcje będą wynosiły
siedemdziesiąt do trzydziestu - na moją korzyść - mówił nam w styczniu Kownacki.

A jak teraz ocenia swoje szanse w potencjalnej walce z Wilderem?

- Wiele się nie zmieniło. Czuję się na siłach, aby z nim się zmierzyć. Wiem, że jestem w stanie go
pokonać. A jego ostatnia walka z Luisem Ortizem [Wilder wygrał w 10. rundzie], tylko mnie umocniła w
tym przekonaniu. Deontay ma duże dziury w obronie. Jak go kilka razy trafił, to później Wilder
chodził jak pijany. Sorry, ale jeśli Ortiz mu sprawił tyle problemów, to ja też będę niewygodnym
przeciwnikiem. Przecież Kubańczyk twierdzi, że ma 39-lat, a ma podobno 44 [spekuluje się, że Ortiz
posługuje się fałszywym dowodem-red.] - przekonuje Kownacki.

Kto będzie najbliższym rywalem Polaka?

- Zakontraktowanie przeciwnika to nie jest zamówienie pizzy. Negocjacje naprawdę potrafią się dłużyć i
dłużyć. A potencjalni rywale zmieniać. Na pewno chcę kogoś z TOP 10 wagi ciężkiej. Możliwe, że latem w
Barclays Center zmierzę się z Charlsem Martinem (25-1, 23 KO). Plan się nie zmienia. W wakacje wygram
walkę, a potem w grudniu chcę się zmierzyć z Wilderem i zostać pierwszym polskim mistrzem świata w
wadze ciężkiej - deklaruje "Baby Face".

Sport.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2018, 01:16 PM
Post: #85
RE: Adam Kownacki
Nowy długi wywiad z Adaśiem.

https://sporteuro.pl/strasznie-ciagnie-mnie-do-polski/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2018, 08:19 AM
Post: #86
RE: Adam Kownacki
Adam zapowiada, że najprawdopodobniej ("choć wiele się jeszcze może zdarzyć") powróci 25 sierpnia w walce z Charlesem Martinem.
Ciekawy pojedynek, ale bardzo trudny. Nie chciałbym żeby Kownackiego spotkało to co Izu, a to walka właśnie o takim charakterze. Sporo do wygrania, relatywnie dużo do stracenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2018, 09:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2018 09:41 AM przez szalonyAli.)
Post: #87
RE: Adam Kownacki
Adaś dostał propozycję podpisania kontraku od Eddiego Hearna. Nieoficjalnie mówi się o kontrakcie na 3 walki wartym 1,5 mln dol., czyli 500 mln za walkę. Wow , jeśli do prawda to kontrakt życia. 100 tys. dol. dla Szpilki za walkę było ogromną wypłatą , a tutaj mówimy o 500 tys. . Wielu predententów za mistrzowskie walki tyle nie dostaje, ba nawet niektórzy mistrzowie świata mają problem ay taką kwote wyciągnąć. Nawet jakby Adasiowi w nastepnym pojedynku nóżka sie poślizgnęła, to i tak ma pewnie 2 walki za milion. Widziać , że Eddie widzi w chłopaku potencjał. Kownacki w końcu jest rozpoznawalny wśród polonii w stanach, ma swoich kibiców.Nie wiem może Hearn liczy , że Kownacki będzie przyciągał widzów. Teraz czeka go prawdopodobnie starcie z Martinem. Jeśli wygra to możliwe starcie o pas . No ciekawe się robi. Żeby tylko Adam w starciu z czołówka poprawił tą nieszczesną obronę.Bo raczej od kasy mu się w głowie nie przewróci, prędzej już w brzuchuBig Grin. Żeby nadal jako tako pilnowal wagi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2018, 10:55 AM
Post: #88
RE: Adam Kownacki
Jedyny problem w tym, że Adam też jest na finiszu podpisywania kontraktu na walkę z Martinem, a te propozycje chyba ze sobą kolidują. Mam tylko nadzieję, że niezależnie od wszystkiego Adam nie stwierdzi że rok 2018 to szczyt i ostateczny cel jego kariery, a później odcinamy kupony tylko zadba też o stronę sportową.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2018, 11:15 AM
Post: #89
RE: Adam Kownacki
Kownacki może wyglądu boksera nie ma, ale ma umiejętności, naturalną siłę, walczy efektownie i przede wszystkim ma wiernym fanów, których zdobył przede wszystkim sam. A to stanowi duży atut, bo umie się chłopak sprzed Adaś nie był jakoś specjalnie promowany, no polski duży misio :-). Napewmo kontrakt jest mega. Walka z Martinem ryzykowna, ale w czołówce w zasadzie nikogo, że tak powiem sporo łatwiejszegoi nie ma. Martin był mistrzem świata, umnie mocno uderzyć , ma warunki fizycznie, ale w zasadzie nie jest sprawdzony. Mial tylko dwa testy w karierze. Pierwszy z nieimponującym warunkami fizycznymi , ale niezłym technicznie Głazkowem, gdzie rywal przegrał szybko z kontuzją . Drugi z Joshuą, gdzie został szybko znokoutowany. Więc trudno stwierdził jak tam z nim jest. Taki Takam zdował o wiele dłużej przetrwać , ale to nie znaczy, że Martin jest od razu szklany. Nie wiem zobaczymy, ale Adaś ma otwarte bramy do raju. Musi się w nie po porstu wepchać . Jak się nie bdz mieścił , to najwyżej zdejmie sie bramę z zawiasów:-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2018, 01:54 PM
Post: #90
RE: Adam Kownacki
25 sierpień Nowy York Kownacki vs. Martin z tego co słyszałem...
Jestem ciekaw opinii bo dla mnie delikatnym faworytem mimo wszystko Martin chyba że będzie po ćpaniu i olewaniu wszystkiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości