Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADMINISTRACJA FORUM
18-03-2013, 11:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2013 11:37 PM przez Szakal.)
Post: #11
RE: ADMINISTRACJA FORUM
(18-03-2013 02:20 PM)BESTIA napisał(a):  Maynard
No trzech modów wystrczy Ja,Kikas i osoba którą wybierzesz.Kiedyś Szakal zgłaszał się na Admina to może dać mu moda na pocieszenieBig Grin
Haha, jako swoista "nagroda pocieszenia" mogłoby to być ;D

A już na poważnie, to gdyby @Maynard szukał moderatora wśród bardziej aktywnych użytkowników, to jak najbardziej jestem do dyspozycji ;]
-------------
No i oczywiście fajnie, że ktoś z Redakcji się tutaj pojawił. Mam nadzieję, że to forum w końcu zacznie się konkretnie rozkręcać, bo moim zdaniem jak najbardziej ma na to potencjał.
A @Maynard jak główny administrator to świetny wybór i osobiście jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2013, 11:34 PM
Post: #12
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Spoko, zapamiętam. Poczekajcie cierpliwie kilka dni, a wszystko się wyjaśni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2013, 08:40 PM
Post: #13
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Są administratorzy. Głównym jest Maynard.

Bartek Furman nadał ich ciut więcej niż było w planach. Oprócz mnie i Tomka administratorami zostali redaktorzy - Kuba Biłuński (soolfoodboxing), Tomek Ratajczak oraz rzecz jasna barkley (Bartek F.)

Pozdrawiam!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2013, 09:23 PM
Post: #14
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Logicznym wyjściem teraz będzie odebranie modów niepiszącym już userą i przyznanie nowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2013, 10:36 PM
Post: #15
RE: ADMINISTRACJA FORUM
OK, zatem oficjalnie już - awansowałemWink

Nieaktywnym modom już odebrałem uprawnienia i nie są widoczni w grupie moderatorów. BESTIA i Kikas pozostają na razie jedynymi "zwykłymi" moderatorami.

Jeśli chodzi o sprawy administracyjne, proszę pisać do mnie. Podobnie w sprawie zażaleń na działania moderatorów. Ewentualnie pomocą służy również admin neQ, czyli Czarek, który jest członkiem redakcji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 07:20 PM
Post: #16
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Oficjalnie ogłaszam rekrutację na stanowisko moderatora forum, zwanego również Super Moderatorem. Potrzebna osoba, która pomoże Bestii i mi w codziennych drobnych i nieco grubszych sprawach na forum.

Wymagań wielkich nie mam, wystarczy regularne bywanie na forum (szeroko rozumiana aktywność) i dobra opinia wśród użytkowników i aktualnych moderatorów. Przyda się również umiejętność poprawnego pisania i klarownego wyrażania opinii.

Zgłaszać proszę się do mnie poprzez prywatne wiadomości w ciągu najbliższych 2 dni. W czwartek wieczorem, lub w piątek dokonam ostatecznego wyboru.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2013, 09:40 PM
Post: #17
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Dobra, wybrałem z 3 osób, które się zgłosiły, kandydata moim zdaniem najbardziej odpowiedniego. Nowym moderatorem zostaje zatem znany wszystkim i chyba lubiany użytkownik...

...Szakal

Pierwszym jego zadaniem będzie zorganizowanie oddzielnego działu poświęconego punktowaniu walk, który za chwilę stworzę.

Powodzenia życzę Szakalowi i mam nadzieję, że dzięki tej nominacji codzienne sprawy na forum będą załatwiane szybciej i sprawniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2013, 09:45 PM
Post: #18
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Elegancko... wlasnie tego dzialu brakowalo mi na forum.Wink Gratulacje Szakal.Tongue

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2013, 10:00 PM
Post: #19
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Dzięki Panowie ;]
Mam nadzieję, że dam radę i nie zawiodę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2013, 10:01 PM
Post: #20
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Oddajcie sygnatury ;p Efekt nowej miotły...uboczny Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: