Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwy Polski Ciężki.
26-01-2012, 02:44 PM
Post: #31
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
Dla mnie Adamek to prawdziwy Cruiser. Nie wiem jak wyglądał mając tyle i tyle lat ale walcząc w Cruiser wyglądał jak chłop. W LHW nie mialby szans z dzisiejszą czołówką. Był szybki i miał niezły cios ale to tak jak z Khanem, który kategorie niżej się dusił a jak poszedł wyżej to i ciosu porządnego nabrał. Myślę, że próby Adamka w HW to już tylko dla marketingu i pieniędzy. Nie postrzegam go jako łasucha robiącego z kibiców debili ale jak faceta, który osiągnął już to do czego był zdolny a teraz próbuje niemożliwego zarabiając przy tym pieniądze, które jak wszyscy wiedzą są ważne. Szkoda, że tak jest, bo w CW po odejściu Haye'a, który moim zdaniem mimo, że się w tej wadze dusił to był najlepszym cruiserem od czasu Holyfielda to Adamek nie miałby z nikim problemu. Z NIKIM! powtarzam. Miał tam wszystko, żeby przez lata dominować czyli świetną szybkość (nie wierze w to, że w HW ta sama szybkość została), porządny cios i dość twardy łeb mimo, że np. z Cunnem był w tarapatach. I tyle...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-01-2012, 07:10 PM
Post: #32
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
(26-01-2012 02:13 PM)szansepromotions napisał(a):  Zgadzam się prawie do całości , oprócz końcówki , Bell(bez pasa walka co prawda ) i Banks to byli zawodnicy z rankingu the ring więc tak źle nie było, no chyba ,że chodzi Ci o Gunna

Witaj,

pisząc o obronie pasa z boomem, mam na myśli walkę z Gunnem. To był istny dramat i nieporozumienie. Jeżeli chodzi o Bella, to trudno powiedzieć coś na temat jego formy, podczas walki z Tomkiem. Bell przed walką z Tomkiem był autorem kilku incydentów, dymał wagę i był po dwóch ciężkich walkach z Mormeckiem. Po walce dostał tlen, co świadczy o kondycji i może odwodnieniu. Tomek oczywiście był czołowym junior ciężkim, przez wzgląd na wygraną z Cunnem i Banksem, to oczywiste. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-01-2012, 08:17 PM
Post: #33
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
(26-01-2012 12:26 PM)Ramzes napisał(a):  Dla mnie definicja "Mistrz" to Hopkins,Lewis,Ali, Ward,Marquez, itp. Czyli zawodnicy, którzy walczyli z całą czołówką swojej wagi i zdobyli tytuł. Tomek tylko zapisał się w kartach, jako jeden z Wielu i tyle. Pozdrawiam.
Ale zapisał się w kartach polskiego boksu zawodowego - jako jeden z niewielu. 2 pasy były. O Adamku na pewno nie powiemy jako o "wielkim Mistrzu światowego boksu", ale dla nas Polaków i dla naszego sportu, dla naszego boksu, zrobił dużo. Polski sport potrzebuje gwiazd, taką gwiazdą był i dalej jest Adamek.

Co do Chambersa i Czagajewa to nie sądzę, by byli faworytami w ewentualnej walce z Adamkiem. Nie sądzę, by większość ekspertów dawałoby Adamkowi mniejsze szanse na wygraną i że wygraną Adamka niżej ocenialiby bukmacherzy.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: