Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze rankingi
27-07-2013, 09:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2013 09:51 AM przez BMH.)
Post: #71
RE: Nasze rankingi
(27-07-2013 09:37 AM)kubala1122331 napisał(a):  Nie miałem na myśli akurat Polaka, ale wydaje mi się, że tacy pięściarze jak Thompson (dwa zwycięstwa z faworyzowanym Price'm)

Thompson tak naprawde niczym mi nie zaipmonowal, to Price mnie zaskoczyl swoimi brakami.

(27-07-2013 09:37 AM)kubala1122331 napisał(a):  Chisora (wygrana nad groźnym Scottem)

Bardzo dyskusyjna byla ta wygrana, choc racja dobrze Dereck wygladal i na punkty mogl prowadzic(majac na uwadze miejsce walki prowadzil na 100%). Jednak walka poprzednia, to tragedia. Co wazne, to Scott tez byl pewnego rodzaju niewiadoma, i troche wiecej od niego oczekiwalem.

(27-07-2013 09:37 AM)kubala1122331 napisał(a):  Wilder mimo braku dobrych rywali (podobnie jak znajdujący się na twojej liście Jennings) na to bardziej zasługują.

Przyznam, ze odkad jest ta cala nagonka na Wildera, to bardziej go lubie.Tongue Chlopak ma za*ebiste warunki, jakby nabral tego naturalnego luzu, umiejtnosci, poparwil ten lewy, to bylby zdecydowanie w mojej dyszce.
Duza zagadka jest zarowno jego szczeka, kondycja, jak i charkter... bez tych danych, nie moge go dac wyzej niz USS, ktory szczeki z tytanu, to nie mial nigdy, ale byl sprawdzany juz wielokrotnie, i zawsze pokazywal serducho do tego sportu.




(27-07-2013 09:43 AM)Sander napisał(a):  Twój numer 1 w cruiser w ostatniej walce był na dopingu..

Zaraz po walce juz o tym mowiono, to King powiedzial, ze to glupoty, i dal do zrozumnia iz przewidzial, ze tak moze byc i ze sie zabezpieczyl wysylajac probke Jonesa tez do Stanow, zeby Rosjanie go nie oszukali.Huh Poczekamy na probke B. Nie ukrywam, ze kibicowalem w tamtej walce Denisowi, a sama porazka bardzo mnie zaskoczyla.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 09:55 AM
Post: #72
RE: Nasze rankingi
Cytat:Bardzo dyskusyjna byla ta wygrana, choc racja dobrze Dereck wygladal i na punkty mogl prowadzic(majac na uwadze miejsce walki prowadzil na 100%). Jednak walka poprzednia, to tragedia. Co wazne, to Scott tez byl pewnego rodzaju niewiadoma, i troche wiecej od niego oczekiwalem

Dyskusyjna nie była. Tak, walka za szybko przerwana, ale Chisora straszliwie kontrolował ten pojedynek i Malik niczym by go nie zaskoczył. Choć to boks i może zdarzyć się tu wszystko, to tu mogę to napisać, że Malik nic by Anglikowi nie zrobił.

Cytat:Thompson tak naprawde niczym mi nie zaipmonowal, to Price mnie zaskoczyl swoimi brakami.

Fakt, ale szacun dla Tony'ego, że potrafił to wykorzystać. Wcześniej nikt nie umiał tego zrobić.

Cytat:Duza zagadka jest zarowno jego szczeka, kondycja, jak i charkter... bez tych danych, nie moge go dac wyzej niz USS

Nie wiem czy można zarzucać Wilderowi, że już w przeszło 30 walkach nie miał okazji pokazać wytrzymałości swoje szczęki czy kondycji. Trzeba go za to cenić, że z rywalami powiedzmy średniej klasy nie miał okazji tego zaprezentowaćTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 10:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2013 10:18 AM przez BMH.)
Post: #73
RE: Nasze rankingi
(27-07-2013 09:55 AM)kubala1122331 napisał(a):  Dyskusyjna nie była. Tak, walka za szybko przerwana, ale Chisora straszliwie kontrolował ten pojedynek i Malik niczym by go nie zaskoczył. Choć to boks i może zdarzyć się tu wszystko, to tu mogę to napisać, że Malik nic by Anglikowi nie zrobił.

Wlasnie samo zakonczenie bylo dla mnie dyskusyjne, a walke pamietam jako wyrownana.

(27-07-2013 09:55 AM)kubala1122331 napisał(a):  Fakt, ale szacun dla Tony'ego, że potrafił to wykorzystać. Wcześniej nikt nie umiał tego zrobić.

Thompson, choc past prime, to wciaz stary wyjadacz, a piesciarz z duzym bagazem doswiadczen zawsze moze zabrac do szkoly ucznia.Wink Jednak mimo wszystko, to postawa Price'a byla dla mnie zaskakujco slaba(wczesniej widzialem Angola moze z raz na oczy, wiec kojarzylem go raczej z relacji pisanych), a nie Tonego zaskakujaco dobra.


(27-07-2013 09:55 AM)kubala1122331 napisał(a):  Nie wiem czy można zarzucać Wilderowi, że już w przeszło 30 walkach nie miał okazji pokazać wytrzymałości swoje szczęki czy kondycji. Trzeba go za to cenić, że z rywalami powiedzmy średniej klasy nie miał okazji tego zaprezentowaćTongue

Za to, ze wygrywa bezapelacyjnie, to ja go cenie.
Uwazam jednak, ze jezeli ktos chce sie rozwiajac, a rywali ma jakich ma, to moglby poswiecic troche tego czasu na nauke... jab, klincz, lapanie punktow, sprawdzenie kondychy etc. Zeby pozniej nie trafil na swojego "Tonego Thomspona" i bylaby dupa.
Szybkie czasowki Wildera robia wrazenie, ale Ci goscie w wiekszosci to bumy. Jak pisalem, za duzo mam niewiadomych odnosnie Wildera, by dac go dychy. Jak zmierzy sie kilkoma solidniakami ktorzy nie narobia w gacie juz w szatni, i podejma walke, to bede mogl powiedziec o nim wiecej.
Albo jeszcze inaczej... kazdy z mojej dyszki jest bardziej sprawdzony od Wildera, co nie znaczy, ze sa lepsi. W zestawieniu h2h, Wilder moglby niejednemu zrobic kuku.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 10:59 AM
Post: #74
RE: Nasze rankingi
Moje rankingi troszeczkę różnią się od Twoich BMH...ale wiadomo takie rankingi to rzecz subiektywna.

TOP 10 HW.

1. W. Kliczko
2. V. Kliczko
3. Haye
4. Pulew
5. Powietkin
6. Fury
7. Stiverne
8. Chisora
9. Helenius
10. Adamek

TOP 10 CW.

1. Huck
2. Włodarczyk
3. Hernandez
4. Jones*
5. Lebiediew
6. Chambers**
7. Afolabi
8. Czakijew
9. Arslan
10. Masternak

* Okazuje się, że Jones był prawdopodobnie na koksie.....
** Chambers ma u mnie kredyt zaufania, ale widzę w nim potencjał na ścisłą czołówkę CW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 12:22 PM
Post: #75
RE: Nasze rankingi
Cytat:Wlasnie samo zakonczenie bylo dla mnie dyskusyjne, a walke pamietam jako wyrownana.

No, ja widziałem zdecydowaną przewagę Chisory, choć walki nie punktowałem i może reasumując wszystkie rundy wynik byłby w miarę równy. Muszę zobaczyć jeszcze raz tę walkę i ją wypuntować, będę wiedział wtedy o wiele więcej.

Cytat:Thompson, choc past prime, to wciaz stary wyjadacz, a piesciarz z duzym bagazem doswiadczen zawsze moze zabrac do szkoly ucznia.Wink Jednak mimo wszystko, to postawa Price'a byla dla mnie zaskakujco slaba(wczesniej widzialem Angola moze z raz na oczy, wiec kojarzylem go raczej z relacji pisanych), a nie Tonego zaskakujaco dobra.

Ja coś tam widziałem i widać było, że Price jest bardzo chaotyczny, że na walkę z czołówką jeszcze się nie nadaje. Jednak Tony'ego po drugim laniu od Kliczki za takiego nie uważałem. Liczyłem, że ten styl może być nawet atutem Anglika, bo tak naprawdę nie wiadomo czego się po nim w danym momencie spodziewać. Powiem szczerze, że byłem w lekkim szoku, widząc nokaut w drugiej rundzie w pierwszej walce. Wynik drugiej już tak bardzo mnie nie zaskoczył.

Cytat:Szybkie czasowki Wildera robia wrazenie, ale Ci goscie w wiekszosci to bumy. Jak pisalem, za duzo mam niewiadomych odnosnie Wildera, by dac go dychy. Jak zmierzy sie kilkoma solidniakami ktorzy nie narobia w gacie juz w szatni, i podejma walke, to bede mogl powiedziec o nim wiecej.
Albo jeszcze inaczej... kazdy z mojej dyszki jest bardziej sprawdzony od Wildera, co nie znaczy, ze sa lepsi. W zestawieniu h2h, Wilder moglby niejednemu zrobic kuku.

Rozumiem o co ci chodzi. W sumie to nie ma co mówić, Wilder to jak na razie bumobijca najwyższej półki, tak naprawdę z nikim solidnym nie walczył, a reszta jakieś tam testy przeszli. Tylko, że taki Cunn takie testy minimalnie oblał, choć włożył w nie wiele nauki i do pozytywnego wyniku zabrakło mu dosłownie dwóch punktów, choć w walce z Polakiem nauczyciel nie był sprawiedliwySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 07:28 PM
Post: #76
RE: Nasze rankingi
Moje top 10 HW All-Time:

1. Joe Louis
2. Muhammad Ali
3. Rocky Marciano
4. Lennox Lewis
5. Larry Holmes
6. Evander Holyfield
7. Gene Tunney
8. Mike Tyson
9. George Foreman
10. Joe Frazier

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 07:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2013 10:46 AM przez BESTIA.)
Post: #77
RE: Nasze rankingi
1.Joe Louis
2.Mike Tyson
3.Muhammad Ali
4.Rocky Marciano,Larry Holmes
5.Lennox Lewis
6.Evander Holyfield,
7.George Foreman
8.Joe Frazier
9.Jack Johnson,
10.Riddick Bowe

Edytowałem tylko mój stary post.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 08:05 PM
Post: #78
RE: Nasze rankingi
1. Joe Louis
2. Muhammad Ali
3. Rocky Marciano
4. Lennox Lewis
5. Mike Tyson
6. Witalij Kliczko
7. Evander Holyfield
8. George Foreman
9. Larry Holmes
10. Riddick Bowe, Joe Frazier, Władymir Kliczko

Nie byłem w stanie dać 10-tki......skończyło się na 12-stu, zbyt wielu wybitnych pięściarzy miała w historii kategoria ciężka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 09:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2013 03:57 PM przez BMH.)
Post: #79
RE: Nasze rankingi
Kryteria proste, po pierwsze... subiektywne, a dalej: resume, jakosc pokonanych rywali, styl zwyciestw(zwlaszcza z innymi "ASami" swoich czasow).
Heavyweight:
1. Joe Louis
2. Mike Tyson (jako wielki fan talentu Tysona)
3. Muhammad Ali
4 .Larry Holmes
5. Lennox Lewis
6. George Foreman
7. Evander Holyfield
8. Joe Frazier
9. Jack Johnson
10. Rocky Marciano/Bowe

Z bracmi sie wstrzymuje, bo to wciaz zawodnicy akatywni, a po tym co do dzis widzialem, to nie wrzucilbym zadnego z nich ponad zawodnikow juz wymienionych.Wink

Generalnie, to kilka miejsc spokojnie do zamiany, inne nie do ruszenia... zostawiam tak jak jest.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 09:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2013 03:16 PM przez KrychuTMT.)
Post: #80
RE: Nasze rankingi
1.Joe Luis
2.Mike Tyson
3.Larry Holmes
4.Muhammad Ali
5.Lennox Lewis
6.Evander Holyfield
7.George Foreman
8.Joe Frazier
9.Sonny Liston/Rocky Marciano
10.Witalij Kliczko/Floyd Patterson

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: