Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek
27-06-2014, 04:38 PM
Post: #1221
RE: Tomasz Adamek
@Krzychu
Nie proś mnie o konkrety ale Twojego biadolenia nie da się już czytać. Mówię wyłącznie w swoim imieniu. Co post o Szpilce to garstka unikatowych pocisków. Nie obraź się ale podjeżdża mi tu zwykłym hejtem bo tu już nie jest najważniejszy boks i to co się dzieje w ringu a to w czym Szpilka wychodzi do ringu i co ma napisane pod godłem na bandanie. To jest forum, racja, można gadać o wszystkim i wymieniać się poglądami jakiekolwiek one są ale chyba jest jakaś hierarchia? Ja fanatykiem Szpilki nie jestem, jakoś specjalnie to co pokazuje między linami też mi nie imponuje ale ma swoje plusy. Zanim więc ktokolwiek zarzuci mi wielką sympatię to uprzedzam, że ktokolwiek byłby na miejscu Szpilki tak samo bym zareagował nawet gdyby to był Klitschko czy Adamek których akurat nie specjalnie sympatią obdarzam. Powiedz tak szczerze, jaki masz problem odnośnie tego człowieka?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2014, 06:55 PM
Post: #1222
RE: Tomasz Adamek
Gołota przy Szpilce to...
A zresztą.Niech żyje git,przyszly ,miszcz' świata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2014, 08:20 PM
Post: #1223
RE: Tomasz Adamek
@Krzych
Dla Ciebie wychodzenie do ringu z napisem PDW, którego poza granicami Polski nie znają jest większym wstydem niż spierniczanie z ringu, gryzienie, bicie poniżej pasa, przegrywanie w mniej niż minutę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2014, 08:54 PM
Post: #1224
RE: Tomasz Adamek
Wiem, że to temat o Adamku, ale poruszę kwestię Szpilka vs Gołota i tego ile galaktyk dzieli tych dwóch jegomości. Zacznijmy od kariery amatorskiej. Gołota to brązowy medalista igrzysk w Seulu, przedostatni polski medalista olimpijski w boksie. Szpilka na igrzyska w Pekinie się nie zakwalifikował przegrywając w eliminacjach z Litwinem Subaciusem 17-18, poza tym był mistrzem Polski seniorów. Gołota dodatkowo miał też brąz na mistrzostwach Europy. Dwa różne światy. Dlaczego taki nacisk kładę na karierę amatorską ? Jak historia pokazuje, topowi pięściarze zawodowi z tej części Europy mają za sobą wielkie sukcesy amatorskie. Kliczko, Gołota, Michalczewski, w mniejszym stopniu Adamek, Gołowkin, Szumenow ( niby Azja, ale szkoła radziecka ), Kotelnik, Łomaczenko Czakijew, Powietkin, Cziu, Konecny, Erdei, Balzsay, Liachowicz. Oni wszyscy zdobywali medale imprez mistrzowskich. Szpilka tego nie ma, przez co ciężko będzie mu osiągnąć sukces. Jedynymi bokserami nie pasującymi do tej układanki są Zeljko Mavrović, Oleg Maskajew, Krzysztof Włodarczyk i Sergiej Kowaliow, z tym, że w przeciwieństwie do Szpilki mają oni atuty, które w boksie amatoskim nie dają takich profitów, czyli siła ciosu, kondycja.Niestety, ale ringi amatorskie są znakomitą weryfikacją potencjału, szczególnie jeśli chodzi o technikę, mobilność i obronę. Szpilka nie posiada ciosu na wagę ciężką i w tym problem. Nie jest w stanie nadrobić braków jakie ma przede wszystkim w defensywie Wiadomo, że zdarzają się takie sytuacje jak z Harrisonem, kiedy to wyniki amatorskie kompletnie nie przekładają się na zawodowstwo, ale nie są to częste sytuacje. Wracając do meritum. Szpilka jest lata świetlne za Gołotą. Zarówno jeśli chodzi o statystyki, jak i umiejętności. Szczerze wątpię aby zbliżył się do tego poziomu.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2014, 10:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2014 11:09 AM przez Krzych.)
Post: #1225
RE: Tomasz Adamek
(27-06-2014 08:20 PM)RedHawk napisał(a):  @Krzych
Dla Ciebie wychodzenie do ringu z napisem PDW, którego poza granicami Polski nie znają jest większym wstydem niż spierniczanie z ringu, gryzienie, bicie poniżej pasa, przegrywanie w mniej niż minutę?

Zależy z jakiej perspektywy. Dla zagranicznych większym wstydem będą takie występki jak uciekanie z ringu, bo oni nie wiedzą co znaczy PDW, a nawet jakby wiedzieli to też niespecjalnie ich obchodzi, że jakiś obcokrajowiec bezcześci godło. W końcu to nie ich godło. Ale to jest wstyd dla Polaków. Nikt nie chce aby jego godło było bezczeszczone, mieszane z błotem i przyrównywane do najniższych "wartości" i największego dna jakie tylko sobie można wyobrazić. Poza tym jak to wygląda, skoro reprezentuje nasz kraj człowiek, który każdą swoją walkę zaczyna od bezczeszczenia godła kraju? Chyba kiepsko...

@Jerome

Mniej więcej taki problem, że nie toleruję promocji największego dna i głupoty oraz nazywania bezczeszczenia godła patriotyzmem. Ujmując w skrócie.

Dobra starczy już tego. To nie jest temat, na który warto poświęcać zbyt wiele czasu. Ty @Jerome z tego co rozumiem nie przykładasz większej wagi do spraw poza ringowych, a drugi uczestnik tej dyskusji jest mniej więcej na poziomie Szpilki czyli gówniarza obrażającego rodzinę innego użytkownika na forum, więc w obu wypadkach już nie ma o czym mówić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2014, 07:56 PM
Post: #1226
RE: Tomasz Adamek
Gość co mi nie pojechał. Aż mi się smutno zrobiło... Krzychu, why? Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 07:36 PM
Post: #1227
RE: Tomasz Adamek
PBN 8 listopada w Krakowie. #RIP #Tomaszku

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 07:48 PM
Post: #1228
RE: Tomasz Adamek
SZPILA GO ROZJEBIE, Z FARTEM ARTUR, POZDROOO DLA KUMATYCH, WSZYSTKICH NAS NIE ZAMKNIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!@
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 07:55 PM
Post: #1229
RE: Tomasz Adamek
Chłopaki weźcie się ogarnijcie bo tu się robi pierdolony festyn zamiast poważnego forum. Same denne teksty, jakies "#" - co za chujnia... To forum zdechnie śmiercią naturalną niebawem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 08:27 PM
Post: #1230
RE: Tomasz Adamek
@Sander
To forum jest tak poważne, że obecnie znajduję się w stanie agonalnym.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości