Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather, Jr.
26-11-2014, 09:00 PM
Post: #631
RE: Floyd Mayweather, Jr.
To jest właśnie różnica pomiędzy rywalami klasy A, a B/C.
Spójrzmy na ostatnich 6 rywali FMJ i MP
FMJ:
Ortiz, Cotto,Guerrero,Alvarez, 2x Maidana
Wszyscy to bokserzy czołowi w swoich wagach. ( z wyjątkiem Ortiza, ale w 2011 po zwycięstwie z Berto był ceniony)
Wszystkie walki wygrane bez problemów, ewentualnie 1 walka z Maidana była wyrównana( sam punktowałem 116-112, jak dla mnie pewne zwycięstwo)
Teraz spójrzmy na rywali uwielbianego przez masy Filipińczyka:
JMM III ( wał na korzyść MP), Bradley( wyrównana walka, 115-113 dopuszczalne w obydwie strony),JMM IV ( przegrana przez KO), Rios ( bokser B klasy), Bradley II ( kolejna wyrównana walka, jednak wygrana MP nie podlega dyskusji) , Algieri( bokser C klasy który wypłynął na walce z ograniczonym Provodnikovem).
Jak widać Manny miał ciężkie walki z bokserami A klasy, dwie z nich przegrał. Jedyne pewne zwycięstwa zanotował nad ograniczonymi pięściarzami.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 09:10 PM
Post: #632
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Nie można porównywać dwóch różnych dyscyplin sportu.
Filipińczyk jest bokserem.
A mejłeter „wrestlerem”.

Jego przeciwnik ma nakazane przez telewizję jak ma walczyć ,aby nie wygrać
Pozorowanie walki to specjalność mejłetera.

I co tu porównywać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 09:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2014 09:15 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #633
RE: Floyd Mayweather, Jr.
A może Floyd jest iluminatem i wszystkie walki to spisek?

Razem z żydem Arumem ustawią walke z Pacquiao. Mayweather jest całkiem dobrym wrestlerem bo znokautował na Wrestlemani olbrzyma. Wygrał z zawodnikiem z wagi superciężkiej i ktoś powie, że on unika wyzwań.

[Obrazek: WM24_03302008jg_3672.JPG]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 09:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2014 09:19 PM przez KrychuTMT.)
Post: #634
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Zapewne jego rywale specjalnie się nie przewracają, bo liczba KO przedstawia jego stopień mistrzowski w szeregach żydomasonerii.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 09:31 PM
Post: #635
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Bądźmy poważni Guerrero to lekki,Maidana wybił się na pokonaniu przereklamowanego,pompowanego ww Bronera,Alvarez był zabity wagą i wyglądal jak skwarek na wazeniu.O Ortizie szkoda pisać bo zwycięstwo Floyda w tej walce to cyrk i kpina z tego sportu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 09:39 PM
Post: #636
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Jak wygra z Khanem i Pacquiao :

Amir to pompowany junior półśredni, szklany i bez szans z czołówką.

Manny to pompowany lekki, który został zdemolowany przez pompowanego z wagi lekkiej 40 letniego Marqueza.

Do wszystkiego się można przyczepić i wyjdzie, że wszystkie zwycięstwa mają jakieś ale.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 09:55 PM
Post: #637
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Tar
Tak właśnie jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 11:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2014 01:55 AM przez BMH.)
Post: #638
RE: Floyd Mayweather, Jr.
(26-11-2014 09:39 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Jak wygra z Khanem i Pacquiao :

Amir to pompowany junior półśredni, szklany i bez szans z czołówką.

Manny to pompowany lekki, który został zdemolowany przez pompowanego z wagi lekkiej 40 letniego Marqueza.

Do wszystkiego się można przyczepić i wyjdzie, że wszystkie zwycięstwa mają jakieś ale.



Dobrze piszesz. To jest nic innego jak kompleks szaraczkow na tle tych nielubianych bokserow, ktorzy sa "przypadkiem" na szczycie, i tak bylo, jest i bedzie. Amen.
Holmes, gdy walczyl to byl krytykowany na lewo i prawo. Roy Jones jak byl w LHW, to eksperci non stop zarzucali mu unikanie Gomeza, albo Jirova, i jak to mowili celowo wybieral latwych rywali. Nawet jak ten najebal Ruiza dakonujac historycznego wyczynu, to przeciez wyszlo na to, ze wybral najslabszego mistrza HW, i ze jednoczesnie uciekl przed Tarverem.Blush To sie tyczy kazdego wielkiego boksera.. znajda sie zawsze tacy co beda nieudolnie wskazac na teorie spiskowe, strach itp. Ali byl powszechnie uwazany za glupka, i pewnie w czasach budownia swojej pozycji w HW, zapewne wielu odbieralko go jak dzis odbieraja Bronera. Lewis? A kim byl Lewis? Niedocenianym gosciem, bunczucznym Brytolem ze szklana szczeka.
To samo teraz dzieje sie z Floydem i jego "ciaglym unikaniem trudnych rywali." Hejterow dupy bola bo on od lat tu jest, i od lat wygrywa choc walczy z sama czolowka. Pokonal Cotto, Mosleya, Hattona, Judaha, De La Hoye, Coralesa, Hernadeza i Alvareza, ale przeciez zawsze sie znajda "geniusze", co beda wyciagac z kiermany nazwiska z ktorymi Floyd sie nie mierzyl... Tszyu, Margarito, Casamayor, Williams, Pacquaio, Dorin, Spadafora etc. Gdyby dzis w rekordzie Floyda byl np. Manny, Tszyu, Margarito i Williams, Dorin, Spadafora, to przeciez jasne jest, ze opinie tych niedzialnych ekpertow brzmialby nastepujaco... ok, pokonal Mannego czy Tszyu, ale przeciez unikal Cotto, Mosleya, Hattona, i De La Hoye. Nie jest tak? Bylby w rekordzie Floyda Manny i kolek Margarito, to zaraz by sie okazalo, ze brakuje Alvareza i Marqueza. Wszystkim nie dogodzisz.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2014, 06:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2014 06:37 AM przez RSC-2.)
Post: #639
RE: Floyd Mayweather, Jr.
@BMH
Bo tak właśnie jest.
Tam gdzie zaangażowane są duże pieniądze tam są kombinacje i oszustwa.
Dotyczy to wszystkich dziedzin życia i nie tylko boksu.
To jest reguła i prawo biznesu .

Na to co ja piszę jest wiele dowodów i nie są to twierdzenia wyssane z palca.

Nabrałem bardzo dużego dystansu do sportu, właśnie z takiego doświadczenia.
Przez wiele lat jeździłem na mecze piłkarskie polskiej ligi od ekstraklasy po 4 ligę.
Gdy ktoś mówił o handlowaniu meczami to raczej traktowałem to jako „spiskowa teoria „
„Piłkarskiego Pokera” traktowałem jako wymyśloną komedię na potrzeby filmu.
Po latach okazało się ,że kupowałem bilety nie na zawody sportowe a na „reżyserowany teatr”
Takie same standardy obowiązują w hokeju którym na razie nikt się nie interesuje pod tym kątem.
A ja chodząc na mecze PLH oglądam je pod takim kątem i zauważam wiele rzeczy na które kiedyś nie zwracałem uwagi.
I tak jest wszędzie,
Więc dlaczego boks miałby być wyjątkiem?
A ostanie mistrzostwa juniorów?
A wiele walk u Sauerlanda.
A walka w Czagajewa w Groznym.
Mam warkliwości, czy Włodarczyk nie sprzedał pasa w Moskwie.
Mam wątpliwości czy w Polsce zmiana warty w HW nie nastąpiła za porozumieniem.

Na taki sposób myślenia jest wiele przesłanek i dowodów.
Kiedyś jak zmieni się tu „klimat” dla moich wpisów o boksie napiszę kilka „ciekawostek” na jakich zasadach meksykańscy bokserzy przyjeżdżają do USA na walki bokserskie.
Obecnie są to oczywiście plotki krążące po USA ale ja uważam , że w każdej plotce jest trochę prawdy,
A sprawa mejłetera i jego kontraktu z CBS jest bardzo podejrzana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2014, 08:14 AM
Post: #640
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Przesadzasz, w plh jakichś wyjątkowo ordynarnych ustawianek nie ma, o ile w ogóle jakieś są. Jeśli się zdarzy śmierdzący wynik to i tak chyba bardziej na zasadzie że zawodnicy obstawili u buka. A jak faworyt przegra to z reguły dlatego że gwiazdki chcą zwolnić trenera (Oświęcim, Sanok etc). Ciężko to porównywać do extraklasy piłkarskiej gdzie wszyscy wiemy co było, a boks to już w ogóle kosmos jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości