Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather, Jr.
09-12-2014, 08:53 PM
Post: #771
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Senior by pisał, a Roger by czytał Floydowi Big Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 08:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 08:55 PM przez BMH.)
Post: #772
RE: Floyd Mayweather, Jr.
(09-12-2014 08:52 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Floyd senior może i potrafi czytać, ale z tego co on mówi to niewiele można zrozumieć.

Senior portrafi plynnie czytac, Roger pisac bez bledow, a Floyd ma najwiecej do opowiedzenia. Przy takim ukladzie sil, sa oni zdolni do wydania ksiazki.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 08:57 PM
Post: #773
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Zawsze może poprosić o pomoc dzieci, które mają najlepszą dostępną edukacje.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 08:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 09:02 PM przez Wietnam.)
Post: #774
RE: Floyd Mayweather, Jr.
mógłby puszczać sobie własną Biografię z Audio-Booka. Smile
@Krzych, widzisz w odróżnieniu od ciebie, Ty nienawidzisz Pacquiao ponieważ cenisz tylko Floyda.
Ja jestem fanem Pacquiao, Donaire.m.in, ale nie nienawidzę Mayweathera, , cenię i Philiphino i Floyda,Jest geniuszem,
Po prostu gdy dochodzi do pytań pt, kto wygrałby walkę Mayweather vs Pacquiao i za kim będę, zawsze będę po stronie Pacquiao.
Smile i tyle. . A to że napisze czasamj żartem o Florydzie to tylko czysta ironia, Pozdrawiam...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 09:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 09:04 PM przez Sander.)
Post: #775
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Heh, jakby trio Floyd-stary i Roger wzięli się za książkę to o ja pierdolę Smile

Większy hardkor by wyszedł niż Tysonowi, który też długo nie potrafił czytać i pisać Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 09:05 PM
Post: #776
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Tylko wujek Jeff taki na uboczu Sad.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 09:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 09:10 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #777
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Cytat:mógłby puszczać sobie własną Biografię z Audio-Booka. Smile
@Krzych, widzisz w odróżnieniu od ciebie, Ty nienawidzisz Pacquiao ponieważ cenisz tylko Floyda.
Ja jestem fanem Pacquiao, Donaire.m.in, ale nie nienawidzę Mayweathera, , cenię i Philiphino i Floyda,Jest geniuszem,
Po prostu gdy dochodzi do pytań pt, kto wygrałby walkę Mayweather vs Pacquiao i za kim będę, zawsze będę po stronie Pacquiao.
Smile i tyle. . A to że napisze czasamj żartem o Florydzie to tylko czysta ironia, Pozdrawiam...


Ja mam tak samo, ale w drugą stronę. Jeśli mam wybrać stronę konfliktu to wybieram Floyda bo to mój ulubiony obecnie bokser i wzbudza u mnie zainteresowanie, a Pacquiao zawiódł mnie po walce 3 walce z Marquezem kiedy wierzyłem, że jest lepszy nawet od Moneya. Od tamtej pory walki Pacquiao nie wzbudzają u mnie takich emocji jak walki Floyda. Teraz to Manny potrzebuje Floyda bo bez walki z nim nigdy nie wróci na sam szczyt boksu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 09:10 PM
Post: #778
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Floyd ma rodzeństwo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 09:11 PM
Post: #779
RE: Floyd Mayweather, Jr.
(09-12-2014 09:03 PM)Sander napisał(a):  Heh, jakby trio Floyd-stary i Roger wzięli się za książkę to o ja pierdolę Smile

Większy hardkor by wyszedł niż Tysonowi, który też długo nie potrafił czytać i pisać Tongue

Co strone bysmy czytali jak to "mlody" by skopal wszystkim dupy, od Pacquaio po chyba samego Kliczke.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 09:12 PM
Post: #780
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Zawsze mnie śmieszy jak bokserzy mówią, że skopią komuś dupę. Rękami jeszcze nikt nikogo nie skopał Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: