Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
31-03-2015, 04:38 PM
Post: #381
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Dziwne to trochę, bo takie informacje o kontuzjach odniesionych podczas obozu jeżeli w ogóle wychodzą na jaw to dopiero po walce. Jeżeli ktoś wychodził do ringu ze złamaną ręką albo nosem to mówił o tym dopiero po walce, i to tez nie zawsze. Dziwne zachowanie obozu Pacmana. Musi to być coś niezbyt poważnego skoro tak otwarcie o tym mówią. Poważne kontuzje się ukrywa jeżeli nie można odwołać walki. Tutaj nawet kontuzja któregoś jest na rękę, bo to daje wymówkę i pretekst to rewanżu, a to się opłaca wszystkim.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2015, 04:57 PM
Post: #382
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015




Wygląda na to, że nic poważnego.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2015, 05:15 PM
Post: #383
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
(31-03-2015 03:39 PM)Gogolius napisał(a):  WP jak na fana Pacqiuao to musisz sie bardziej interesowac Wink
Manny ma od lat problemy z miesniami lydek - wczoraj odpuscil bieganie i postawil na masaze + jakis specjalny krem za 1800 dolarów za butelke.

Ja wiem, ale te pisanie przez media że ma kontuzje, to lekka przesada, ja nazwałbym to dolegliwościami, Manny miał z tym problem też podczas trzech ostatnich obozów,
i też używał tego kremu, wiem o tym, czytałem w zagranicznych mediach, te dolegliwości nie przeszkadzały mu tak bardzo w przygotowaniach do następnych pojedynków, media się podniecają kontuzją aby inni hejters wymyślili sobie, strach Mannego przed Floydem Wink
To jest śmiech na sali, Sam Mejłeper ma też prawdopodobnie swoje dolegliwości, wiadomo,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2015, 09:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2015 09:34 PM przez Wietnam.)
Post: #384
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
https://m.facebook.com/trboxing/photos/p...4712430268

Manny ćwiczy precyzję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 11:38 AM
Post: #385
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
"- Dzięki Bogu wszystko jest już w porządku, Pan mnie uzdrowił. Problemy wzięły się chyba stąd, że zbyt szybko chciałem dojść do formy. Musimy iść krok po kroku, a będzie dobrze - powiedział Filipińczyk."

Jak Bóg pozwoli to Pacquiao wygra.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 12:39 PM
Post: #386
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Chyba że obstawi u buka money na Pieniążka Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 12:41 PM
Post: #387
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Ciekawe, czy Manny faktycznie wierzy, że ta walka to starcie dobra ze złem, czy to tylko jeden z elementów promocji pojedynku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2015, 01:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2015 02:03 PM przez Krzych.)
Post: #388
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Tak to było kreowane od wielu lat, że Pacquiao to ten dobry, skromny i niewinny, a Floyd to ten arogancki, kontrowersyjny i święcący dolarami. To na pewno jest element promocji, bo kontrast osobowości jest tutaj nie mniejszy niż ten w stylach boksowania, przynajmniej tych osobowości przedstawianych w mediach. Czy sam Pacquiao w to wierzy... cóż, jeżeli ktoś co drugie zdanie dziękuje Panu i twierdzi że go uzdrowił za każdym małym urazem który się wyleczy, to pewnie jest w stanie we wszystko uwierzyć. Jak ma mu to pomóc i go zmotywować to niech wierzy, bo jak z takiej walki wyjdzie coś takiego jak Floyd-Canelo, i cały ten kilkuletni hype skończy się na deklasacji, to będzie słabo. Nie mówiąc już o fali samobójstw wśród psychofanów Pacmana, dla których jego konfrontacja z Floydem jest od lat sensem życia i istnienia. Na szczęście styl Pacmana jest taki, że taki obraz walki jak Floyda z Canelo jest praktycznie niemożliwy, nawet jak będzie pruł w powietrze i też dostanie 12-0, to chociaż będzie strzelał tymi wiatrakami i walka na pewno nie będzie nudna i statyczna. Jest na tyle szybki na nogach żeby nie zostać kompletnie pozbawiony nawet szansy na przeprowadzenie ataku jak to było z Canelo i Guerrero, przynajmniej mam taką nadzieję. Kibicuję Floydowi, ale jeżeli to jest walka stulecia to niech taką będzie też w ringu.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2015, 08:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2015 08:55 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #389
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
[Obrazek: CBm9gh1UEAAkOIN.jpg]


Cena PPV 99$! Oficjalnie.

Mosley twierdzi, że pod okiem Arizy Floyd ma szansę na nokaut.
Algieri twierdzi, że Floyd jest zbyt sprytny dla Mannego.
Roy Jones Jr twierdzi, że Floyd ma szansę wygrać tylko przez KO.
Muhammed Ali zaprzecza jakoby stawiał an Pacquiao.


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2015, 10:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2015 10:37 PM przez Wietnam.)
Post: #390
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Floyd łatwo radził sobie z Mosleyem czy Canelo ale ludzie , Wink Wink Manny jest 5 razy szybszy, , od Guerrero, Canelo i Maidany
a do tego bije z takich płaszczyzn jakich, szyja i oczy Canelo nawet nie obejmują, , Tak jedyna szansa Floyda to KO, Wink

Mannego wspiera Bóg to jest pewne, w sport się nie miesza, zdrowotnie pomaga, to jest pewne, jeżeli ktoś w to nie wierzy to jego sprawa.

@Tar,niezłe video, +





oj joj joj Cool Wink



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości