Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Walker
07-09-2012, 07:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2012 07:43 PM przez Jerome.)
Post: #121
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
"Adwokat" ?? :/ To jest forum a nie Twój pamiętnik czy też prywatna korespondencja z Crumbem :/ to ja się pytam "what's going on?"

1. Bezpodstawnie? Adamek 2 miechy gadał o tej walce jako cennej wygranej do rankingu a teraz IBF oficjalnie zaprzecza i to jest brak podstaw?
2. Nie ma obowiązku chwalenia, lubienia, szanowania Adamka. Crumb ma swoje zdanie i trzeba to uszanować. Osoby takie jak TY (że już użyję Twojego sposobu) nie mają prawa mu tego zabraniać. Tym bardziej, że oskarżenia są ugruntowane.
3. Jak to się nie wypowiadasz? Zaprzeczasz wersji Crumba przedstawiając tym samym swoją. Albo tego nie robisz albo nie mów, że tego nie robisz bo wówczas to nie prawda.
4. Co znaczy nie w ten sposób? Nie było obelg (no chyba kretyn to nie wyzwisko?) tylko składne zdania. Nie przesadzaj.

Mariusz Pudzianowski BYŁ strongmanem i odniósł tam ogromne sukcesy za które należy mu się wielki szacunek. Jest najlepszym strongmanem w historii i nikt mu tego nie odbierze. Koniec. Teraz Pudzian nie jest strongmanem tylko zawodnikiem mieszanych sztuk walki i jego kariera w mma to inna bajka niż strongmanstwo (że się tak wyrażę Wink) Pudzian na razie jest silnym pachołkiem i nie widzę go w roli dominatora UFC. Nie można być we wszystkim najlepszy. Robi to dla siebie, pieniędzy i zabawy? Proszę bardzo. Nie musi już nikomu nic udowadniać. Nikt nie pokłada w nim chyba nadmiernych nadziei? Pudzian ma u mnie szacunek za osiągnięcia jako Strongman ale jako zawodnik MMA uważam, że jest słaby i nie nadaje się do tego. Wówczas jego osiągnięcia z przeszłości są nieistotne. Adamek był i jest bokserem a więc wciąż swoją pozycje buduję. Pudzian to w każdym razie nie najlepszy przykład.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 07:43 PM
Post: #122
RE: Adamek vs Walker
Sam nie wiem jak oceniać tę sytuację.
Nie wiem, czy Adamek mówił, że będzie walczył w eliminatorze. Na pewno taki zamysł był w jego „teamie”. Być może trwały negocjacje z federacją i ktoś się pośpieszył z ogłoszenie tego info? Być może puszczono taka informację w celu nagłośnienia walki? W każdym razie największe pretensje miałbym do Duvy, albo Rozalskiego, bo to oni w końcu są promotorami Tomasza. Inna sprawa jeżeli sam Adamek ogłaszał wszem i wobec, że walka z Walkerem to eliminator.

W każdym razie walka nie powinna być gorsza przez ten fakt. Tomek ma za dużo do stracenia, a Walker dużo do zyskania. Adamek poza tym jest 4 w IBF, więc w razie zwycięstwa najprawdopodobniej awansuje w rankingu, kto wie może i nawet na II miejsce?

Z resztą nie ma się co pienić o ten eliminator. Kołodziej wygrał taką walkę rankingową, a i tak jest w ciemnej dupie jeżeli chodzi o pojedynek o tytuł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 08:01 PM
Post: #123
RE: Adamek vs Walker
Adamek znów z nadwagą. Walker najlżejszy w karierze. Przygotujmy się na grzmoty. Z 55/45 dla Adamka robi mi się 52/47. Nie chcę przesadzać ale to będzie dobra walka.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 08:45 PM
Post: #124
RE: Adamek vs Walker
Piszę teraz wyłącznie jako moderator:

Uspokójcie się trochę, bo temat pasków i federacji nie jest warty takich emocji. Jedno ostrzeżenie za obrazę innego forumowicza już poleciało. Będą kolejne, jeśli emocje nie opadną. Innych moderatorów również proszę o nieprowokowanie.

Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 10:25 PM
Post: #125
RE: Adamek vs Walker
A tak swoją drogą, ciekawe ile PPV już sprzedano XD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 10:49 PM
Post: #126
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
Wiem, że tak jak ja lubisz info na ten temat. Adamek będzie walczył w białych spodenkach.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 10:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2012 09:48 AM przez Maynard.)
Post: #127
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPl
Człowieku... o czym Ty mówisz.
Adamek mógł mieć 100 pasków w 100 kategoriach wagowych ale nie szanuję go jako człowieka bo według mnie jest tępy a na dodatek jest oszustem i wyrażam swoją opinię na temat tego gościa tak samo jak Ty wyrażasz opinię na mój temat. Nie wyzywam jego rodziny, nie wyklinam go, nie życzę mu źle więc nie mów mi, że nadużywam w jakiś sposób praw moderatora bo po prostu uważam, że są ludzie mądrzejsi i głupsi i Adamek jest po prostu dla mnie tak mało inteligentny, że śmiało mogę go nazwać tępakiem i śmiało go mogę nazwać oszustem gdyż OKŁAMAŁ mnie a wręcz OSZUKAŁ wmawiając mi coś co nie będzie miało w ogóle miejsca.
A swoją drogą to mam wrażenie, że gdyby Adamkowi skończył się papier toaletowy to użyczyłbyś mu swojej dłoni.

Za ten post poszło ostrzeżenie. Proszę o spokój w tym temacie, bo zainteresowały się nim pewne osoby z Redakcji. Obrażanie pięściarzy jest surowo zakazane, można krytykować, ale nie w ten sposób.

Maynard
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 07:39 AM
Post: #128
RE: Adamek vs Walker
@Jerome
Skąd masz takie informacje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 09:43 AM
Post: #129
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
Przemek Gancarczyk na youtube wstawił filmik z ważenia na którym pewna pani pyta Tomka o kolor. Domyśliłem się, że chodzi o strój.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 01:38 PM
Post: #130
RE: Adamek vs Walker
Widzę, że od mojego posta zaczęło się robić nieprzyjemnie...

@AdamekFightPL
Moim zdaniem troszkę Cię poniosło z obrażaniem @Crumba.

Od razu zaznaczę pewną rzecz: dodając mojego posta nie miałem na celu prowokowania kogokolwiek lub też jakiegokolwiek obrażania Tomasza. Po prostu byłem zdziwiony tą informacją (bo przecież ciągle słyszeliśmy że stawką walki jest #2 w rankingu IBF) i wobec tego chciałem poznać Wasze opinie.
Gdybym wiedział, że dyskusja tak się rozwinie, to tego posta na pewno bym nie dodał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości