Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sullivan Barrera
31-01-2015, 04:53 PM
Post: #1
Sullivan Barrera
[Obrazek: sullivan.jpeg]

Sullivan Barrera

Ur. 1982, kubański bokser kategorii półciężkiej.

Kariera amatorska
Barrera na kubańskim amatorstwie grał na zapleczu jak wielu Kubańczyków. Co oznacza zaplecze? Przegrywanie w finałach mistrzostw Kuby i reprezentowanie Państwa na imprezach typu Mistrzostwa świata juniorów czy pojedynków międzypaństwowych. Pokonał m.in. Lukasa Wilaschka, Chada Dawsona, Imre Szello, nic specjalnego.
Kariera zawodowa
Na zawodowie idzie mu bardzo dobrze, 15 wygranych, w tym 10 przed czasem. Ostatnie zwycięstwo nad Lacym - przekonywujące. Jest to temat poświęcony dyskusji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2016, 01:10 AM
Post: #2
RE: Sullivan Barrera
Dziś w Stanach walczy z Szabrańskim o być albo nie być dla siebie. Ta walka na pewno określi czy kiedyś doczłapie się do jakiejś walki, o któryś z najważniejszych pasków. Ja stawiam na Ukraińca i myślę, że druga porażka pod rząd nie będzie dobrze rzutować na karierę Kubańczyka, mimo iż pierwszą porażkę zaliczył z nie byle kim, bo z samym Wardem. Oczywiście to też nie będzie koniec świata, choć kto wie, gdyż Barrera ma już 34 lata.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2016, 05:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2016 05:53 AM przez Terminator.)
Post: #3
RE: Sullivan Barrera
Zaczelo sie od grzmotow, Barrera prawym rzucil na deski Szabranskiego

Co za zwrot akcji, w 2 rundzie dla odmiany to Barrera lezal na deskach

3 dla Barrery, walczy jak nie Kubanczyk

4. Barrera, prawy krzyzowy robi robote

5. Drugie liczenie Szabranskiego ale dotrwal

6. Barrera. Deklasacja w tej rundzie, Szabranski juz nie za dobrze wyglada, dlugo tak nie dotrwa

7. Po walce, efektowna wygrana Barrey, Szabranski juz od jakiegos czasu tylko zbieral wszystko na czysto i nie stanowil zagrazenia dla Kubanczyka.
Sulivan Barrera to jednak scisla czołówka LHW, szacunek dla Warda ze dosc łatwo udalo mu sie go rozmontowac

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2016, 09:34 AM
Post: #4
RE: Sullivan Barrera
Wow! Moim faworytem był Szabrański. Ale cieszę się, że Barrera tak dobrze się pokazał mimo, iż go skreślałem. Będę musiał obejrzeć ten pojedynek, z komentarzy Terminatora widać, że był bardzo fajny.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2016, 10:25 AM
Post: #5
RE: Sullivan Barrera
Nie oglądałem walki ale jestem delikatnie zaskoczony może nie tyle samą wygraną Barrery co stylu w jakim ją odniósł, większość jednak uważała Szabrańskiego za faworyta.
Ciekawe jak teraz potoczy się kariera Barrery, z Wardem nie dał rady ale skonfrontowałbym go po tej wygranej z kimś z topu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2016, 03:19 PM
Post: #6
RE: Sullivan Barrera
A miałem postawić na Barrere, ale ktoś mi powiedział że Szabrański to nowy Kowaliow.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2016, 06:07 PM
Post: #7
RE: Sullivan Barrera
Ja sawiałem na Barrerę, ale nie sądziłem że wygra przed czasem. A tak szybko i tak wyraźnie to w ogóle szok. Ale to dobrze, tylko winduje to Warda w półciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2016, 08:28 PM
Post: #8
RE: Sullivan Barrera
Fajnie boksował Barrera, ale jednak trzeba przyznać, że Szabrański w defensywie jest zielony jak szczypiorek na wiosnę. Kubańczyk co minutę zaskakiwał go jednym ciosem, a wystarczyło podnieść rękę i by nie wyglądało to tak źle. Ogólnie chyba przeceniałem Szabrańskiego, takie potężne luki w obronie na pewnym poziomie są niedopuszczalne. Barrera udowodnił dużą klasę, która została zamazana przez porażkę z Wardem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2017, 09:48 AM
Post: #9
RE: Sullivan Barrera
Barrera chciałby zawalczyć z Joe Smithem. Ja jestem na tak! Zdaje się, że mogłaby być to fajna walka choć sądzę, że zakończona przed czasem przez Barrerę.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2017, 12:07 PM
Post: #10
RE: Sullivan Barrera
Byłoby super. Takie 50:50 w sumie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: