Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rankingi - Heavyweight
04-02-2017, 10:44 PM
Post: #201
RE: Rankingi - Heavyweight
Jeżeli ktoś przegrywa z Siwym to jest bumem, to już Arreola bardziej zasługuje na 3 pkt XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2017, 10:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2017 10:50 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #202
RE: Rankingi - Heavyweight
Jeżeli Takam dostał za Sprotta 3 punkty to Joshua za Kevina Johnsona również powinien. Wink Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Jedynie przyczepiłem się do Dimitrenko.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2017, 11:08 PM
Post: #203
RE: Rankingi - Heavyweight
Przeciez Joshua rozwalil go w 2 rundy, wiec jest bumem, gdyby go meczyl pelny dystans to wtedy moze zasluzylby na 3 pkt

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2017, 11:17 PM
Post: #204
RE: Rankingi - Heavyweight
Rozumiem, świetna ironia. Smile

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2017, 11:25 AM
Post: #205
RE: Rankingi - Heavyweight
No jak dla mnie nie tylko Arreola, ale nawet Gavern, Love, Johnson, Cornish, Tupou czy Peter bardziej zasługują na [3] niż Sprott. Brytyjczyk kiedyś był niezłym skalpem, ale jeśli bierzemy pod uwagę ostatnie dwa lata, to jest to zwykły bum.

Czy naprawdę w potencjalnej walce Arreola przegrałby ze Sprottem? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2017, 11:46 AM
Post: #206
RE: Rankingi - Heavyweight
Czyli po prostu Sprott 0 i po problemie. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2017, 11:55 AM
Post: #207
RE: Rankingi - Heavyweight
Dobra, Sprott będzie warty zero, przekonaliście mnie. Wolę jemu obniżyć niż podwyższać komuś takiemu jak Peter.
Poleciałem na nazwisko Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2017, 12:04 PM
Post: #208
RE: Rankingi - Heavyweight
(05-02-2017 11:55 AM)Gogolius napisał(a):  Dobra, Sprott będzie warty zero, przekonaliście mnie. Wolę jemu obniżyć niż podwyższać komuś takiemu jak Peter.
Poleciałem na nazwisko Big Grin
Obydwu podejrzewałbym o polskie pochodzenie. Sprott = Szprot, nie trzeba wyjaśniać dlaczego. Z kolei Peter to właściwie Samuel Okon Peter. Można więc o jego ojcostwo podejrzewać polskiego misjonarza nazwiskiem Okoń.Big Grin

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2017, 01:04 PM
Post: #209
RE: Rankingi - Heavyweight
Tylko, że ja chyba rozumiem zamysł Gogoliusa, bo Takam zasłużył na te 3p chociażby zaciętą walką z Parkerem albo obiciem tych juorneymanów, którzy są takimi typowymi 2-kami, których w zestawieniu się nie uwzględnia. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2017, 02:58 PM
Post: #210
RE: Rankingi - Heavyweight
No właśnie nie uwzględnianie "dwójek" w bilansie zwycięstw to dla mnie jedna ze słabości zasad rankingu Gogoliusa. Druga to znak równości pomiędzy efektownym nokautem i wymęczonym problematycznym zwycięstwem. Zobrazuje to na przykładzie dotyczącym wagi cruiser, który jednak ma odniesienie do wszystkich kategorii. Gassijew ma 0 punktów za zwycięstwo przez nokaut (ciężki) w 1 rundzie z Jordanem Shimmellem. To był oficjalny eliminator IBF i taki Shimmell to dla mnie co najmniej bokser za 2 punkty, a trzeci dołożyłbym za jakość wygranej.

Inna sprawa, że nie ma takiego algorytmu, do którego nie można by się przyczepić.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości