Forum - BOKSER.ORG
Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II (/thread-2800.html)

Strony: 1 2 3


RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - saliman1 - 21-02-2016 12:20 PM

Ja to wypunktowałem 120-108 dla Chudinova! 2, 7 i 12 można było nadciągnąć dla Sturma i tyle! Jak bokser, który w każdej rundzie trafia mniej ciosów, wyprowadza mniej ciosów, więcej zbiera i tylko łazi z żółwią gardą może do jasnej cholery wygrać 7 rund na kartach punktowych? To jest gorszy wał niż Masternak-Muller!


RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - TomaszX - 21-02-2016 03:32 PM

Miałem 118-110 dla Czudinowa,straszny wał.Nie dość że Sturm rzadko trafiał to jego ciosy nie przewróciły by nawet słomkowego.


RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - saliman1 - 21-02-2016 05:18 PM

Obejrzałem to jeszcze raz i dałem jedną rundę Sturmowi, ale nic to nie zmienia. Ten werdykt to wstyd. U Sturma ostatnio były uczciwe werdykty (a ze Stieglitzem nawet go skrzywdzono), a musiał na koniec kariery dowalić takim czymś Sad Może jednak zgodnie z zapowiedziami Niemiec zakończy teraz karierę i Czudinow szybko odzyska tytuł.


RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - Martin - 21-02-2016 08:05 PM

Wychodzi na to, że aby pokonać w Niemczech Sturma to trzeba go znokautować. Skoro punktacje większości sa ok 118-110 dla Rosjanina, a decyzję dostaje Sturm...Undecided.


RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - Wilczekstepowy - 22-02-2016 11:28 AM

PROTEST OBOZU CZUDINOWA. WBA PRZEPROWADZI DOCHODZENIE

Zdziwiony jestem, że federacja przeprowadzi śledztwo. A zarazem oczywiście zadowolony tylko czy to nie będzie taka fuszerka na pokaz?


RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - Krzych - 22-02-2016 03:44 PM

Pewnie że na pokaz, nic z tego nie wyniknie. Takie rzeczy nie dzieją się przypadkiem, skoro takie coś się wydarzyło to znaczy że było na to przyzwolenie.


RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - Krzych - 16-04-2016 09:39 PM

Sturm na dopingu. Nie dość że wał to jeszcze doping. To się dopiero nazywa wspaniałe zakończenie kariery Big Grin


RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - saliman1 - 17-04-2016 11:28 AM

Choć tym razem w słusznej sprawie to seria łapania na dopingu przeciwników Rosyjskich bokserów trwa Smile


RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - Maynard - 17-04-2016 12:45 PM

Tutaj piszą, że to stanozolol, co miałoby sens patrząc na problemy Sturma z wagą.

Jakie laboratorium zrobiło test, bo tego w artykule nie ma?


RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - TomaszX - 18-04-2016 12:20 PM

Walka była w Niemczech i wpadł miejscowy czyli jest coś na rzeczy.