Forum - BOKSER.ORG
Włodarczyk vs Fragomeni III - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Włodarczyk vs Fragomeni III (/thread-1396.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Włodarczyk vs Fragomeni III - Sander - 08-10-2013 09:42 PM

@kartofelek
Wiem, pouczyłem sam siebie Tongue


RE: Włodarczyk vs Fragomeni III - Martin - 03-12-2013 09:26 PM

Wielkimi krokami zbliża się walka. Obstawiam, że Diablo znokautuje Włocha ok 6-7 rundy.


RE: Włodarczyk vs Fragomeni III - Gogolius - 03-12-2013 10:16 PM

Jestem ciekaw co ten Fragomeni pokaze w tym wieku. Dla Diablo to powinna byc stosunkowo latwa przeprawa.
Fajnie ze mamy jakiegos mistrza swiata i niech bedzie nim dalej : D
TKO w pierwszej polowie walki.


RE: Włodarczyk vs Fragomeni III - Adammobp - 04-12-2013 07:26 AM

Polsat Sport galę pokaże, ale nic nie mówi się, by na Polsacie otwartym był Włodarczyk.

Fragomeni już sporo włosów siwych... by miał, gdyby nie był ścięty na Kojaka.

[Obrazek: frago.jpg]


RE: Włodarczyk vs Fragomeni III - Sander - 04-12-2013 11:27 AM

@Adammobp
Gdzieś Ty był jak Cię nie było?

Co do walki to spodziewam się scenariusza podobnego do drugiego ich starcia. Kilka rund obtłukiwania Włocha i poddanie lub TKO w okolicach 6-7 rundy.
Włodarczyk fizycznie zajedzie Fragomeniego który jest chyba nieślubnym synem Sulaimana Confused.


RE: Włodarczyk vs Fragomeni III - kubala1122331 - 04-12-2013 12:19 PM

Ta walka nie ma sensu Smile Liczę na szybką wygraną Włodarczyka, choć też się obawiam, bo sport już mnie nauczył, że nikogo nie można przed walką/meczem skreślać. Jednak jeśli biorąc pod uwagę umiejętności, każdy element bokserskiego rzemiosła, nie widzę szans Fragomeniego. Diablo już w drugim starciu udowodnił kto jest lepszym pięściarzem.


RE: Włodarczyk vs Fragomeni III - Adammobp - 04-12-2013 12:58 PM

(04-12-2013 11:27 AM)Sander napisał(a):  @Adammobp
Gdzieś Ty był jak Cię nie było?
A jakoś mi się nie chciało tu wchodzić i pisać. Adamek nie walczy, Gołota nie walczy. Najman to za mało. Mało się dzieje w tym boksie.

Ale Fragomeni na pewno jest zmotywowany przed tą walką. Ma szansę zostać najstarszym mistrzem junior ciężkiej w historii.


RE: Włodarczyk vs Fragomeni III - Martin - 07-12-2013 01:11 PM

Walka bez historii, Diablo udowodnił, że jest mocny, a Fragomeni że nie zasłużył na walkę o mistrzostwo. Czekam na kolejne walki Włodarczyka, oby to nie był Sosnowski.....starcie z Huckiem to byłoby coś ekstra.


RE: Włodarczyk vs Fragomeni III - Mastrangelo - 07-12-2013 01:13 PM

Myślę, że jak Arslan dostanie tym razem decyzję z Huckiem, to na unifikację z Turkiem będą większe szanse. W końcu jest już stary i nie ma co go ochraniać..


RE: Włodarczyk vs Fragomeni III - kubala1122331 - 07-12-2013 01:30 PM

Brawa dla Diabła, że nie zlekceważył Włocha, wyszedł na pełnej mobilizacji, zrobił swoje i tyle. Walka kompletnie bez historii, ale i tak gratulacje dla Włodarczyka. Zrobił co musiał, i zrobił to dobrze.