Forum - BOKSER.ORG
Kto będzie nowym królem P4P? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Kto będzie nowym królem P4P? (/thread-2413.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kto będzie nowym królem P4P? - rambo7003 - 19-05-2015 09:49 PM

Up
Za sama walke z sosa? Nie zartuj bo piszesz tak jakbys Gonzaleza 1 raz widzial w sobote..
Zwyciestwa z Estrada, Takayama, Yaegashim to wielkie zwyciestwa do tego kilka nad cenionymi piesciarzami- Rodrigriguez,Nilda, plus umiejetnosci plus tytuly w trzech wagach sporo. Nr 2 moze ciut za duzo ale top 5 mu sie nalezy jak nic.


RE: Kto będzie nowym królem P4P? - Gogolius - 19-05-2015 11:35 PM

No właśnie o to chodzi, że on za wcześniejsze zwycięstwa był tak wysoko, a za Sosę dostał awans na drugą pozycję. Wink


RE: Kto będzie nowym królem P4P? - Krzych - 20-05-2015 03:59 PM

Za wcześniejsze walki był wysoko, ale po walce z Sosą trafił aż na 2 pozycję, więc nie ma nic błędnego w stwierdzeniu, że znalazł się na drugim miejscu za walkę z Sosą. Czytanie ze zrozumieniem.


RE: Kto będzie nowym królem P4P? - kubala1122331 - 20-05-2015 04:02 PM

Ale gdzie wy go widzicie na drugim miejscu? o.O


RE: Kto będzie nowym królem P4P? - Melvin - 20-05-2015 04:15 PM

W rankingu P4P magazynu The Ring,wiesz ,ci co ich Oscar kiedyś kupił Big Grin


RE: Kto będzie nowym królem P4P? - Tar-Ellendil - 20-05-2015 04:57 PM

Co do tego rankingu P4P:

Ja rozumiem, że ostatnio Garcia nie powalał na kolana, ale za samo resume ma top 10 jak nic.


RE: Kto będzie nowym królem P4P? - Wietnam - 14-09-2015 08:56 PM

Gdyby Roman Gonzalez miałby chociaż 170 cm wzrostu, i mógł doćiągnąć do limitu 140 funtów, to jestem przekonany żeby w tych granicach królował,mając na końćie tytuły w pięciu kategoriach wagowych, co pozwalało by mu zajmować Fotel lidera,
ale jeszcze go jednak tam nie wywinduje,, muśi te resume wytuningować trochę, ten wzrost 160 cm, trochę będzie go trzymał w blokach,
Nie ulega jednak wątpliwości że to zawodnik wybitnie utalentowany i już top 5,.według mnie, .
A tak stawiam po abdykacji Floyda, na GGG, Kowaliowa lub Kliczko,.


RE: Kto będzie nowym królem P4P? - Wietnam - 16-09-2015 08:53 PM

http://www.ringpolska.pl/68-boks-zawodowy-zagranica/ranking-ringpolska-p4p/42393-the-ring-gonzalez-nastepca-mayweathera#comments

Jest nowy król według "The Ring" !
Został nim właśnie Roman "Chocolatito"Gonzalez .


RE: Kto będzie nowym królem P4P? - kubala1122331 - 16-09-2015 10:01 PM

Cytat:Z boksem to tez mało ma wspólnego,skoro taki Gonzalez jest przed Kliczką,ranking najgorszy jaki widziałem,nawet tego Gonza nieznam,walczy w swojej kategori co tam praktycznie nikogo dobrego nie ma,Kliczko dominuje od lat,powinien byc top1,nie kumam,po pijaku to ktoś pisał

I wszystko jasne Big Grin

Ja się w pełni zgadzam z umieszczeniem Gonzaleza jako króla P4P. Tylko, że teraz nie ma takiej bitej jedynki. Bo przynajmniej 6-7 kandydatur da radę obronić.
Dziwi mnie za to 9. miejsce Shinsuke Yamanaki.


RE: Kto będzie nowym królem P4P? - Wit - 16-09-2015 10:31 PM

Mam pytanie. Bo czegoś nie rozumiem: Dlaczego wszyscy są tak przychylni Roman'owi Gonzalez'owi, skoro w temacie gali Mayweather vs Berto (jeśli się nie mylę) wszyscy jechali po nim jako SDman, pupilek sędziów i niesłuszny zwycięzca nad wiekowym Salido ??