Forum - BOKSER.ORG
Joshua vs Takam - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Joshua vs Takam (/thread-3248.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Joshua vs Takam - Gogolius - 17-10-2017 11:32 AM

Hearn przekonuje, że obóz Takama był gotowy Wink


- W poniedziałek późnym popołudniem otrzymałem telefon od Kalle Sauerlanda, który poinformował mnie, że Pulew doznał kontuzji barku i być może nie będzie mógł walczyć. Później potwierdził to lekarz. Przepisy IBF mówią tutaj, że status obowiązkowego pretendenta przechodzi na kolejnego dostępnego zawodnika, a tym jest Takam. Kiedy ogłoszono walkę z Pulewem, porozumiałem się z zespołem Takama, aby był w razie czego gotowy. Gdy do nich zadzwoniłem [w poniedziałek wieczorem], byli zachwyceni i gotowi do walki - stwierdził promotor Eddie Hearn.


RE: Joshua vs Takam - Martin - 17-10-2017 07:24 PM

Takam to dobry bokser, tak czysto teoretycznie to ma większe szanse na ustrzelenie Joshuy niż miał Pulew, ale i tak to bardzo mało prawdopodobna opcja. Zobaczymy jak to będzie bo dla AJ to też nie jest komfortowa sytuacja gdyż przygotowywał się pod innego zawodnika.


RE: Joshua vs Takam - Wietnam - 17-10-2017 08:43 PM

Gala bez zmian na RTL (W gwoli info.dla
zainteresowanych).


RE: Joshua vs Takam - kubala1122331 - 17-10-2017 10:25 PM

Dla mnie gala mocno zyskała na atrakcyjności. Już nie będę oglądał walki wieczoru, żeby odhaczyć i jak najszybciej iść spać, ale spojrzę z dużym zainteresowaniem. Bez dwóch zdań, Joshua wygra to przed czasem, ale Takam to dla mnie o niebo lepszy zawodnik niż Pulev i uważam, że spokojnie może dać zdecydowanie lepszy pojedynek.


RE: Joshua vs Takam - Hugo - 23-10-2017 06:22 PM

UNDERCARD:
Khalid Yafai vs Sho Ishida - super musza o pas WBA

Niepokonany Japończyk jest wartościowym challengerem, ale na własnym ringu Yafai będzie zdecydowanym faworytem. Raczej na punkty
Dillian Whyte vs Robert Helenius - ciężka o pas WBC Silver
Helenius po przypadkowej wpadce z Duhaupasem jest niedoceniany. "Chamski" boks Whyte'a powinien mu bardzo pasować. Mój typ to Helenius przed czasem.
Lenroy Thomas vs David Allen - ciężka
Rewanż za walkę z maja, którą minimalnie wygrał Thomas. Teraz będzie podobnie.

Poza tym na gali wystąpi kilku bokserów znanych z osiągnięć na ringach boksu olimpijskiego: Joe Cordina (super piórkowa), Lawrence Okolie (cruiser) i Joshua Buatsi (półciężka).


RE: Joshua vs Takam - Wit - 23-10-2017 06:33 PM

Hugo, zakładzik? Moim zdaniem Helenius dostaje w ciry od Whyte'a, o ile wyjdzie do ringu.

E: W najlepszym przypadku zwałowana decyzja jak z Chisora'ą.


RE: Joshua vs Takam - Hugo - 23-10-2017 07:22 PM

@Wit
Z Chisorą Helenius walczył od 2 rundy z kontuzją, o czym nikt nie chce pamiętać. W UK raczej Whyte'a nie zwałują, a może być odwrotnie. Zakładzik nie ma sensu. Moralna satysfakcja w przypadku prawidłowej prognozy wystarczy.


RE: Joshua vs Takam - Wit - 23-10-2017 11:35 PM

Ok, mi zatem też taka wystarczy. Może Helenius się skończy definitywnie, bo ja jakoś nie mogłem się do niego przekonać, pewnie też z racji, że sam Sauerland go prowadzi(ł?).


RE: Joshua vs Takam - Gogolius - 26-10-2017 12:02 PM

Jestem ciekawy tego main eventu i wyjątkowo nie mogę przejść do porządku dziennego nad prognozowaniem zwycięstwa AJ. Niby układ stylów, niby umiejętności, niby wszechstronność - wszystko za Joshuą. Ale mam wrażenie, że w prostej metodzie Takama, jego sile i wytrzymałości może kryć się sposób na sukces. Joshua to nie jest tytan obrony - zwycięstwo Takama nie będzie dla mnie sensacją, choć mimo wszystko AJ powinien sobie poradzić. Najbardziej nie chcę szybkiego zakończenia walki w 2-3 rundy. Dla mnie undercard jest słabawy: nie wierzę w Heleniusa i uważam, że że Whyte go zajedzie i rozjedzie.


RE: Joshua vs Takam - Wietnam - 26-10-2017 12:39 PM

Oj Takam w coś ty się wpakował, Joshua w formie
i "naładowany " energią.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156145919169271&id=94076559270&refid=7&_ft_=qid.6481180575825489114%3Amf_story_key.627643664444397169%3Atop_level_post_​id.10156145919169271%3Apage_id.94076559270&__tn__=%2AW-R