Forum - BOKSER.ORG
Carson 09.02.2019 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Carson 09.02.2019 (/thread-10040.html)



Carson 09.02.2019 - Hugo - 02-02-2019 12:04 PM

Za tydzień w Carson (USA, Kalifornia) odbędzie się ciekawa gala boksu z jedną walką mistrzowską i kilkoma pojedynkami rankingowymi.

Gervonta Davis vs Hugo Ruiz– super piórkowa o pas WBA Super
Ruiz to późne zastępstwo Abnera Maresa. Jest utalentowanym bokserem, ale niestety obdarzonym szklaną szczęką. W dodatku będzie walczył 2 kategorie wyżej, niż zwykle. Przewaga fizyczna Davisa będzie tak duża, że inny wynik, niż jego wygraną przed czasem można wykluczyć.
Erickson Lubin vs Ishe Smith – super półśrednia
Podejrzewam, że będzie to walka ciężka w odbiorze, bo Smith to pięściarz destrukcyjny, a jego rywal z kolei jest chaotyczny. Lubin chciałby powrócić do czołówki, z której wypadł po szybkim nokaucie z rąk Jermella Charlo, ale źle mu dobrano przeciwnika. Smith jest mistrzem klinczów i przepychanek i nie da sobie zrobić krzywdy, a na punkty zapewne wygra.
Sharif Bogere vs Javier Fortuna – lekka
Pojedynek dwóch bokserów, którzy nie spełnili dużych, pokładanych w nich przed laty nadziei. Będzie wojna, bo obydwaj lubią atakować. Fortuna ma lepszą technikę, ale Afrykanin jest silniejszy fizycznie i chyba powinien przełamać rywala.
Juan Heraldez vs Eddie Ramirez – super lekka
Heraldez to niepokonany prospekt. Ramirez też takim był, ale przegrał 2 ostanie walki z rutynowanymi przeciwnikami. Zapewne postawi w tej walce wszystko na jedną szalę i ostro zaatakuje, ale raczej braknie mu umiejętności na pokonanie Heraldeza.

Poza tym mają wystąpić m.in. tacy bokserzy, jak Mario Barrios, Genisis Libranza, Ladarius Miller i Angelo Leo.


RE: Carson 09.02.2019 - szalonyAli - 02-02-2019 07:57 PM

Niedoceniasz Lubina. Gdyby nie ten szybki ,rpzypadkowy nokaut to dawałby Charlo ciężką walkę. Wypyka Smitha na punkty, ale spodziewam się nudnej walki.
Davis szybo przez ko.


RE: Carson 09.02.2019 - kubala1122331 - 09-02-2019 08:30 PM

Jeśli komuś zależy na obejrzeniu walki Lubina ze Smithem to, z tego co wyczytałem, ma zamykać pierwszą część gali, która ma zakończyć się przed 1:00 (początek 22:00). Transmisja na facebooku i youtube, natomiast nie mam pojęcia, czy będzie geoblokada.

Chyba jednak był błąd w poście na TT. Ta nietelewizyjna część gali na yt ma zacząć się o 2, walka Smitha koło 3:00.


RE: Carson 09.02.2019 - kubala1122331 - 10-02-2019 07:37 AM

Missmatach w walce wieczoru, dziesięć rund klinczu Fortuny z Bogere - no nie była to najlepsza gala w tym wieku. Zaskoczył jedynie Erickson Lubin, który w trzy rundy prawdopodobnie zakończył karierę Ishe Smithowi.


RE: Carson 09.02.2019 - szalonyAli - 10-02-2019 10:06 AM

Zwycięstwem nie jestem zaskoczony bo Lubin to ktoś kto może zdobyć tytuł.Pierwsze podejście do pasa wygladao jak wyglądało ale nokaut był mocno kontrowersyjny i nie wnikał z jakieś czystej szklanki


RE: Carson 09.02.2019 - Gogolius - 10-02-2019 11:43 AM

Wydaje mi się, że Davis powtórzy przypadek Bronera.
Znowu miał problem ze zrobieniem limitu wagowego super piórkowej - albo kiepsko się prowadzi między walkami (czego nie wiem) - albo jest po prostu za duży na super piórkową.Jego wczorajszy rywal chwalił siłę ciosu - Davis bije bardzo mocno jak na super piórkowego, ale fizycznie jest de facto zawodnikiem lekkim

Tak mi się jakoś wydaje, że wkrótce przejdzie do lekkiej, tam straci na sile ciosu i zacznie mieć problemy.


RE: Carson 09.02.2019 - Wietnam - 10-02-2019 02:49 PM

Zatwarzająco forum zanika , kiedyś tematy nawet
takich słabych gal miały po kilka stron, teraz nawet
jedna się nie domyka. Słabo.

Offtop już upadł, jeszcze na początku 2018 były
komenty w firmach, sporćie czy muzyce.

Była liga typerów, w takim tempie daje forum
jeszcze z pół roku co najwyżej. Dramat jak
te forum spadło.


RE: Carson 09.02.2019 - Gogolius - 11-02-2019 09:32 AM

Gala ani super szałowo się nie zapowiadała, ani szałowo się nie odbyła.
Lubin i Davis to byli faworyci w 110% i jedyne co zaskoczyło to fakt, że Smith został rozłożony tak szybko (do dziś pamiętam jak męczył bułę z Moliną w 2013 roku mimo, że na papierze był wyraźnie słabszy to sobie krzywdy wielkiej zrobić nie dał). Smith skończył kariere i to w sumie pozytywna informacja, zarówno dla niego jak i dla boksu.

Szacun Ali, że tak mocno stawiałeś na Lubina Wink

Eddie Ramirez zgodnie z przewidywaniami Hugo sobie nie poradził i jego ew. kariera bokserska na znaczącym poziomie się skończyła.

Jedyne co dobre to to, że w Fortunie tli się jakaś iskra, ale jak pisałem wyżej: szałowe to to nie jest. Gala jakich wiele, gdyby Davis miał rywala w ringu z którym był anonsowany pewnie byłoby lepiej Wink