Forum - BOKSER.ORG
Szkoda, że forum umarło - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Pomysły i opinie (/forum-8.html)
+--- Wątek: Szkoda, że forum umarło (/thread-10102.html)



Szkoda, że forum umarło - Wilczekstepowy - 03-12-2020 10:10 PM

Było tu kilku fajnych userów, których lubiłem poczytać, nawet wtedy, gdy już się tutaj przestałem udzielać. Wpadałem po ważniejszych walkach poczytać opinie, wrażenia niektórych z Was. Wiem, co prawda, że być może piszę do "duchów", ale może uda mi się kogoś wywołać niczym za pomocą tabliczki Ouija.

Stara brygado, nawet jak już tutaj się nie udzielasz, a jedynie od czasu do czasu tylko zaglądasz, to proszę napisz, gdzie się udzielasz. Wink


RE: Szkoda, że forum umarło - Martin - 06-12-2020 10:07 AM

(03-12-2020 10:10 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Wiem, co prawda, że być może piszę do "duchów", ale może uda mi się kogoś wywołać niczym za pomocą tabliczki Ouija.

Stara brygado, nawet jak już tutaj się nie udzielasz, a jedynie od czasu do czasu tylko zaglądasz, to proszę napisz, gdzie się udzielasz. Wink

Wywołałeś jednego Wink

Cześć Wilczek, no widzisz forum upadło...ale pasja do boksu pozostała. Pozdrawiam Ciebie i resztę starej gwardii.


RE: Szkoda, że forum umarło - Wilczekstepowy - 07-12-2020 11:23 AM

Cześć Martin, Smile

Fajnie kogoś "widzieć" ze starych czasów. Smile Może jeszcze uda się reaktywować stare forum? Pozdrawiam Smile


RE: Szkoda, że forum umarło - Metzger - 13-12-2020 11:36 AM

Panowie, ciszej nad trumną.


RE: Szkoda, że forum umarło - Wilczekstepowy - 19-12-2020 07:51 PM

Wierzę, że współczesna medycyna ma możliwości, aby wzbudzić do życia tego niemrawego pacjenta. Smile


RE: Szkoda, że forum umarło - Maverick - 09-03-2021 11:28 AM

Pewnie, że szkoda. Ogólnie ostatnio społeczeństwo odchodzi od słowa pisanego. Tongue