Forum - BOKSER.ORG
Admin? Niech będzie nasz! - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Pomysły i opinie (/forum-8.html)
+--- Wątek: Admin? Niech będzie nasz! (/thread-1020.html)

Strony: 1 2


RE: Admin? Niech będzie nasz! - BESTIA - 16-03-2013 01:00 PM

AdamekFightPL
Mowego admina nie ma powrócił tylko stary mod z redakcji sizarsk tylko zmienił nik.


RE: Admin? Niech będzie nasz! - Jerome - 16-03-2013 03:49 PM

czy to kiedyś nie był neQ?


RE: Admin? Niech będzie nasz! - BESTIA - 16-03-2013 03:59 PM

Tak to był neQ


RE: Admin? Niech będzie nasz! - Adammobp - 16-03-2013 07:28 PM

A może pojawi się opcja kupna admina za przelew/sms Big Grin ?


RE: Admin? Niech będzie nasz! - BESTIA - 17-03-2013 06:24 PM

Właśnie dostałem wiadomość od sizarsk że redakcja będzie rozmawiać w sprawie nowego Admnia.


RE: Admin? Niech będzie nasz! - neQ - 17-03-2013 06:38 PM

Cześć,

Z tej strony neQ. Jesteśmy po rozmowach w redakcji. Głównym administratorem forum zostanie oficjalnie Maynard. Adminem z ramienia redakcji zostanę ja, głównie do prowadzenia dialogu z resztą redakcji, informowania o waszych pomysłach dotyczących rozwoju forum. Zajmę się również pielęgnacją. Od razu nadmieniam - nie będzie działało to na takiej zasadzie, jak kiedyś, że nikt z redakcji się nie interesował forum. Teraz będzie kompletnie inaczej. Administracja będzie aktywna.

Osoba Maynarda nie wzbudza chyba żadnych kontrowersji, od początku jest na forum, aktywnie działa, współpracuje z naszym portalem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Będzie świetnym administratorem. Musi się jedynie zgodzić, ale już do niego napisaliśmy i czekamy na odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie!

Edit. Jestem neQ, zmieniłem nick, miałem go już kilka lat, natomiast wydawał mi się dość dziecinny, z młodzieńczych lat.
Kwestia mojej administracji. Nigdy nie byłem adminem, kiedyś chyba miałem go przez kilka godzin. Administratorem był Kuba Walkowiak, którego już w redakcji nie ma.
Widzę, że chyba muszę powrócić do starego nicku - neQ wraca Wink