Forum - BOKSER.ORG
Alarm! Cop na forum! - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Pomysły i opinie (/forum-8.html)
+--- Wątek: Alarm! Cop na forum! (/thread-1134.html)

Strony: 1 2 3 4


Alarm! Cop na forum! - Hugo - 08-05-2013 08:36 AM

Domagam się stanowczo usunięcia z forum copa. Ten typ wystarczająco długo psuł wszystkim nerwy na głównym portalu, a teraz zaczął bruździć na forum jako BMH. W bieżących wątkach przedstawiłem szereg dowodów na to, że BMH to cop. Dla każdego rozumnego człowieka powinno to być oczywiste. Im prędzej ta kanalia zniknie z forum, tym lepiej.


RE: Alarm! Cop na forum! - BESTIA - 08-05-2013 11:41 AM

Coraz bardziej się ośmieszasz Hugo.


RE: Alarm! Cop na forum! - Jerome - 08-05-2013 11:59 AM

Hugo, chcesz wyrzucić BMH z forum bo to Cop? To jest główny powód?


RE: Alarm! Cop na forum! - BMH - 08-05-2013 12:26 PM

Jaki cop, Jerome? Ludzie... moge kazdemu adminowi, modowi, czy czlonkowi redakcji podac swoj nick na glownej.. Kojotowski, i wyslac w wiadomosci haslo! Osoby kompetentne moga to sprawdzic, i potwierdzic, ze tam bylem zalogowany duzo wczesniej niz tu na forum.
Druga sprawa... Kilka miesiecy temu poprzez email, kontaktowalem sie redakcja Bokser.org, by podac adres zamieszkania na ktory mieli wyslac nagrode w postaci autografu Cunninghama... w kazdej chwili moge wejsc na strone glowna i sie zalogowac, wiec to definitywnie powinno zamknac dyskusje, i nieudolne proby trollowania uzywtkownika Hugo, ktory zamiast skupic na postach, atakuje autora, bo... nie uzywam ę,ą,ć.. po czym dodaje, ze to DOWODY!!Czy tylko ja uwazam, ze jest co najmniej smieszne? Big Grin
Zadnych postow nie usuwalem, wszystkie nasze dyskusje sa w temacie Wowa-Pianeta... czy ja kogos atakowlem? Kazdy moze sprawdzic, bo dzis czytalem, ze wyzywalem, co jest szczytem hipokryzji... Czy ja sie klocilem? Nie!! Odpisywalem argumentami, i tluamczylem jak dziecku, dlaczego mysle tak, a nie inaczej. Uzywalem slow nieadekwatnych do merytorycznej dyskusji? No prosze was...
Kazdy ma rozum, umie czytac ze zrozumieniem, moze przeciez tam zajrzec i ocenic, wytknac mi te klotnie, i wyzwiska... sadze, ze wielu takich sie nie znajdzie.
Wierze, ze akurat na tym forum nie ma czegos takiego jak kolesiostwo, ze nawet jak mam racje, to obroci sie to przeciwko mnie, bo przeciez Hugo jest tu dluzej.. wiecej pisze itd.
Od wczoraj w trzech roznych tematach Hugo zrobil "smietnik", uciekl od dyskusji jak niedojrzaly nastoletek, i dzis dalej kontynuje swoje dziecinne "dzielo", po czy wyzywa mnie od judaszy, bo dostal minusa za pisanie, i wmawianie innym bzdur na moj temat... faktycznie, jeste ze mna cos nie tak, bo daje minusa za gowniarskie ataki, i epitety, i rozpieprzenie dyskusji.
Prosze wiec z tego miejsca-pisalem juz w tej sprawie wiadomosci do wydaje mi sie ogarnietych osob, jak i samej redakcji-, zeby ktos kto ma mozliwosc sprawdzil IP moje i Kojotowskiego... ile czasu jest Kojotowski tam, a BMH tu... i wszystko bedzie jasne.
Redakcja z glownej potwierdzi, przeciez ze jakis czas temu wysylai mi autograf USS, ktory mam w domu, i na dzis dzien bezproblemowo sie loguje na glownej, wiec jakiego niby mam bana?? To powinno definitywnie zamknac ten kabaret pod tytulem Hugo i awantura rodem z piaskownicy, bo... uwazam ze Klitschko jest nudny, i walczy z w wielu przypadkach z "ogorkami"... czy nie moge miec wlasnego zdania... no wlasnie.

edit: zdj z Piotrem usuwam(jak jakies sa tu panie, to zapraszam na FBTongue), bo widzac co tu sie dzialo, jeszce brakuje, zeby "ktos" zrobil z niego uzytek.

Teraz juz w tym temacie sie nie udzielam, poczekam az ktos z kompetentny z dobrej woli potwierdzi inne rzeczy o ktore prosilem.


RE: Alarm! Cop na forum! - Mastrangelo - 08-05-2013 01:10 PM

Powiem szczerze, Hugo - Nie wiem o Cop Ci chodzi!


RE: Alarm! Cop na forum! - Jerome - 08-05-2013 02:16 PM

@BMH
Spokojnie. Ja nie twierdze, że jesteś Cop. Nawet gdyby to co z tego? Każdy ma prawo tu się zalogować. Też uważam że Klit walczy z ogórami i jest nudny. Nie wiem jednak dlaczego robić z tego kłótnie... Nie jestem w temacie wiec tez za bardzo głos mi nie przysluguje ale jeśli Hugo chce wyrzucic kogos za bycie Copem no to sie nie zgadzam bo co to za powod?


RE: Alarm! Cop na forum! - Sander - 08-05-2013 02:33 PM

Sprawa wydaje się być zakończona.
Jakieś podobieństwa w pisowni i stylu były ale cop sam napisał kiedyś listę stron na których działa. I nie było tam innych Polskich portali niż bokser.org a BMH sam wspominał że działa na paru portalach.. W każdym razie nie ma się o co spierać.


RE: Alarm! Cop na forum! - chuliganskistylzycia - 08-05-2013 03:02 PM

(08-05-2013 08:36 AM)Hugo napisał(a):  Domagam się stanowczo usunięcia z forum copa. Ten typ wystarczająco długo psuł wszystkim nerwy na głównym portalu, a teraz zaczął bruździć na forum jako BMH. W bieżących wątkach przedstawiłem szereg dowodów na to, że BMH to cop. Dla każdego rozumnego człowieka powinno to być oczywiste. Im prędzej ta kanalia zniknie z forum, tym lepiej.

Jak lubilem czytac Twoje niektore opinie , tak tutaj pokazujesz totalna blazenade w Twoim wykonaniu . Podnosisz raban w dwoch tematach(o ile nie przeoczylem kolejnych) o jakiegos typa copa , ktory jest tak samo nieszkodliwy jak Twoje wypociny , domyslam sie ze przez copa sie moczysz w nocy , ale to nie powod zeby kazdego oskarzac o "bycie" copem . Jesli to jest takie wielkie zagrozenie dla Ciebie , to proponuje wizyte u psychiatry .


RE: Alarm! Cop na forum! - Szakal - 08-05-2013 03:10 PM

Panowie, proszę o spokój.

Sprawa niebawem będzie całkowicie wyjaśniona, obrażanie innych naprawdę nie jest potrzebne.



RE: Alarm! Cop na forum! - BESTIA - 08-05-2013 03:15 PM

Nawet jeśli w co nie wieże okazało by się że BMH to cop, to nie ma podstaw aby go banować.