Forum - BOKSER.ORG
Keith Thurman - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Keith Thurman (/thread-1184.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Keith Thurman - kubala1122331 - 08-07-2013 06:47 PM

Ja dość dobrze pamiętam dwie walki Chavesa, jedną podczas gali Maidana - Cayo, drugą nie wiem skąd (z El Massoudim). Ciężko jest wyciągnąć jakieś wnioski po dwóch walkach, ale mi Chaves nie zaimponował, jednak potrafi uderzyć, co pokazał w starciu z El Massoudim. Jednak Keith ma więcej atutów. Znaczenie może też mieć to, że to dopiero druga walka chavesa poza Argentyną, a w pierwszej zawalczył dość słabo, wypunktowując jakiegoś journeymana (nie pamiętam nazwiska) na gali Maidana - Cayo.


RE: Keith Thurman - Martin - 08-07-2013 08:22 PM

Ciekawy zawodnik, oglądałem jego walkę z Zaveckiem, gdzie odniósł bezdyskusyjne zwycięstwo, jest młody i to jest właśnie prawdziwy prospekt...jeśli będzie się rozwijał wielka kariera przed nim


RE: Keith Thurman - BMH - 29-07-2013 03:45 PM

Thurman, po raz kolejny udowodnil, ze powinno sie go zaliczac do czolowych WW. Chavesa za dobrze nie znalem, ale ciosu, i niezlego wyszkolenia nie mozna mu odmowic, a sama walka do momentu czasowki byla bliska(mialem nieznacznie dla Keitha).
Amerykanin mimo 24 lat pokazuje bardzo dojrzaly boks, co wazne jest efektowny, a najszybsza droga do kariery, to wlasnie przekonac do siebie kibicow. "One Time", ma wszystko by w niedalekiej przeszlosci podbic Stany, choc w San Antonio to moze byc o nich troche trudniej, przez babola po walce hehe.Wink


RE: Keith Thurman - BESTIA - 31-07-2013 11:10 AM

Thurman chce walki z Bronerem, jednak do walki pewnie nie dojdzie ponieważ był by to "koniec" Bronera.


RE: Keith Thurman - BMH - 31-07-2013 11:51 AM

Mysle podobnie, Keith to duze ryzyko dla Bronera i nie sadze, by w najblizszym czase doszlo do tej walki.


RE: Keith Thurman - Sander - 31-07-2013 02:58 PM

Thurman ma potencjał na duże rzeczy ale dużo nauki przed nim.
Ofensywa bardzo fajnie wygląda - praktycznie nie bije pojedyńczych ciosów. Albo lewy prosty - lewy sierp, albo lewy prosty - prawy sierp, podobają mi się jeszcze u niego lewy sierp z doskoku i lewy prosty bity ze schylenia. Defensywa jednak trochę do poprawy, nawet Hoskins mu trochę prostych wsadził.. Diament do oszlifowania.


RE: Keith Thurman - Maynard - 31-07-2013 07:48 PM

Podejrzewam, że Golden Boy szykuje mu teraz twardego, wywierającego presję Soto Karassa (tym bardziej, że na tej samej gali walczyli). Byłby to bardzo ciekawy sprawdzian, zwłaszcza dla defensywy Thurmana. Broner raczej odpada z uwagi na plany, jakie promotor wiążę z oboma młodymi pięściarzami. Nie ma w tej chwili sensu ich konfrontować, natomiast można cały czas budować w mediach ich "konflikt" (co chyba powoli się zaczyna), by taka walka była jedną z opcji na przyszłość.

Swoją drogą, walkę Broner-Maidana obejrzałbym z wielką chęcią.


RE: Keith Thurman - Sander - 09-08-2013 05:29 PM

Mówi się o pojedynku Thurman vs Guerrero. Dwóch pięściarzy GBP. Odważny ruch promotora. Wciąż uczący się prospekt vs weteran zawodowych ringów. Ciekawa opcja.


RE: Keith Thurman - Metzger - 09-08-2013 05:44 PM

Ciekawy zawodnik z tego Thurmana. Umiejętności + popularność. Daje to spore szanse na starcie z Floydem za jakiś czas. Zwłaszcza jeżeli pokona Guerrero.


RE: Keith Thurman - kubala1122331 - 09-08-2013 06:12 PM

Thurman vs Guerrero byłoby świetną walką, ale faworytem byłby dla mnie młody Thurman. Myślę, że jego możliwości są po prostu większe od chyba trochę ograniczonego pięściarsko Ducha i mimo braku doświadczenia w takich walkach, mógłby wyjść zwycięsko z takiej rywalizacji.