Forum - BOKSER.ORG
POMOCY - CZASOPISMO - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: POMOCY - CZASOPISMO (/thread-1199.html)



POMOCY - CZASOPISMO - Alicja - 14-06-2013 06:26 PM

Czy są jakieś czasopisma, gazety lub coś w tym stylu, ale tylko o boksie? Bo szukam i nie mogę znależc...


RE: POMOCY - CZASOPISMO - Martin - 14-06-2013 08:55 PM

Szczerze mówiąc nie znam żadnych gazet stricte bokserskich...
W internecie znajdziesz wszystko.


RE: POMOCY - CZASOPISMO - Matys - 14-06-2013 09:03 PM

Istnieje coś takiego jak Ring Bulletin, ale tylko w wersji cyfrowej:

http://www.ringbulletin.pl/ring_bulletin_aktualnosci


RE: POMOCY - CZASOPISMO - Sander - 15-06-2013 08:08 AM

Oj ile to ja bym dał żeby jakieś pismo bokserskie w Polsce się ukazywało... Taka bokserska "Piłka Nożna" Smile


RE: POMOCY - CZASOPISMO - kubala1122331 - 15-06-2013 09:40 AM

Przydałoby sięSmile Ale dziwi mnie, że nie ma. Jest gazeta o żużlu, o MMA, ostatnio w empiku widziałem nawet o futbolu amerykańskim, a o boksie nic. Posucha totalna.


RE: POMOCY - CZASOPISMO - Adammobp - 16-06-2013 10:50 AM

Pozostaje znaleźć archiwalne numery czasopisma Boks. A byłoby tam co czytać, bo Polska była potęgą bokserską w końcu.


RE: POMOCY - CZASOPISMO - SugarRay - 05-07-2013 04:06 PM

W Polsce brakuje niestety osób, które chciałby inwestować w boks, a bierze się to z tego, że grono fanów jest bardzo wąskie. Po najbliższym otoczeniu mogę stwierdzić, że przykładowy kibic zna Tysona, Adamka i Michalczewskiego, o mniej spopularyzowanych - celowo używam tego zwrotu - niekoniecznie gorszych mało się mówi. Na przykładzie KSW można zobaczyć jak osiągnąć sukces - pompując kasę. Taka formuła się przyjęła, są media, sponsorzy - są i w końcu kibice, machina sam się doskonale nakręca.

Dopóki nie będziemy mieli gwiazd na miarę Adamka, którego nazwisko jest znane na całym świecie, boks będzie dalej kulał. A przez to nie ma magazynów, nie przekłada się książek na język polski, nie robi się filmów, bo zakłada się z góry, że nie przyniesie to żadnych zysków, a przy okazji można wtopić. Gdyby powstał magazyn w wersji papierowej, niech by nawet zawierał 1/3 w reklamach, to i tak kupię - jeśli ma się to przyczynić do rozwoju pięściarstwa w Polsce.


RE: POMOCY - CZASOPISMO - Sander - 05-07-2013 04:33 PM

Tyle, że media papierowe padają na twarz w dobie internetu.
Sprzedaż Przeglądu czy Piłki Nożnej ciągle leci w dół.


RE: POMOCY - CZASOPISMO - SugarRay - 05-07-2013 05:15 PM

Masz rację, dodatkowo tendencja spadkowa raczej zostanie utrzymana ze względu na rozwój urządzeń elektrycznych obsługujących wifi, 3g, czytniki i format pdf. Szansa jest na rozwój w e-czasopismach. Tylko tu kolejny problem, jeżeli coś można znaleźć w internecie, to garstka zdecyduje się kupić legalnie, a reszta ściągnie, więc skąd pieniądze, by tworzyć coś na wysokim poziomie.