Forum - BOKSER.ORG
Piosenki na wejście do ringu - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Muzyka (/forum-22.html)
+---- Wątek: Piosenki na wejście do ringu (/thread-1216.html)

Strony: 1 2 3


Piosenki na wejście do ringu - Splint3rPL - 27-06-2013 03:04 PM

Wpadłem na pomysł, aby założyć temat w którym będziemy wklejać utwory, przy których wchodzą do ringu co ważniejsi bokserzy. Będzie tu też można ewentualnie spytać: "ej, przy jakim kawałku wchodził wczoraj XXX?". Niektórzy mają stałe piosenki, niektórzy zmieniają. Wklejajcie co znacie : ).

Ostatnio wpadł mi w ucho kawałek, przy którym do ringu wchodził Paweł Kołodziej, lubię takie klimaty:
Crime Story - Runaway




Władimir Klitschko - to kojarzy chyba każdy:
Red Hot Chili Peppers - Can't Stop




Vitali Klitschko i piekielne dzwony. Ciary za każdym razem, współczuję przeciwnikom poczciwego Witka:
AC/DC - Hells Bells




Artur Szpilka i zmiana image'u. Patriotyczne klimaty:
Złe Psy - Polska




Tomasz Adamek jeszcze niedawno wchodził do ringu przy utworze "Pamiętaj". Teraz przerzucił się na nieco spokojniejszy kawałek:
Funky Polak - Jestem jak strzała




Andrzej Gołota wchodził nawet przy hymnie Polski. W pojedynku z Adamkiem towarzyszył mu jednak ten utwór:
Kanye West - Stronger




I taki mały bonus na koniec...
Rocky Balboa do walki z Dixonem wchodził przy akompaniamencie Franka Sinatry:
Frank Sinatra - High Hopes




Na razie starczy, mam nadzieję, że ta lista będzie się rozwijała. Dopisujcie co znacie.


RE: Piosenki na wejście do ringu - kubala1122331 - 27-06-2013 03:42 PM

Fajny pomysłSmile Nie wiedziałem, że Adamek też znienił piosenkę.

Mariusz Wach wchodził przy tym do Władimira Kliczka. Fajna piosenka, pasująca do stylu Mariusza, silnego i ciężkiego chłopa.




Tye Fields. Wiem, że Tye nikim specjalnym w boksie nie jest, ale piosenka do której wchodził do walki z Mariuszem Wachem należy do, powiedzmy, top10 moich utworówSmile




A przy tym wchodzi PudzianTongue




Moje ulubione wejście do ringu - Mateusz Masternak
Kazik - Knajpa morderców




Mariusz Cendrowski zaprezentował z kolei najlepszą wg mnie piosenkę Lady Pank
Lady Pank - Mała wojna




A to utwór Piotra Wilczewskiego, świetny kawałek, lubię to!
Hurt - Załoga G




Na pewno z zagranicy na uwagę zasługuje wejście:
Sebastiana Sylvestra




i Firata Arslana (nie wiem jak wcześniej, ale tą piosenkę użył do wejścia do Marco Hucka)





RE: Piosenki na wejście do ringu - BMH - 27-06-2013 04:12 PM

Jako, ze za malolata jaralem sie zagranicznym rapem, jak i -do dzis niezmiennie- boksem ze Stanow, to na szybko z pamieci kilka numerow wymienie ktore utkwily mi w pamieci.Smile

Whitaker do walki z Chavezem wychodzil przy kawalku-Naughty By Nature:




Mosley do walki z Pacquaioa wychodzil przy kawalku-LL Cool J




Mayweather do walki z Hoya wychodzil przy kawalku-50Centa:






PS. Golocie K.West-Stronger, to towarzyszyl chyba niejednokrotnie.Wink


RE: Piosenki na wejście do ringu - Splint3rPL - 27-06-2013 05:37 PM

No to lecimy dalej:
Sosnowski do Kliczki wchodził z bardzo pozytywnym kawałkiem w tle : )
James Brown - I Feel Good




Krzysztof "eta wsio" Włodarczyk w przypadku walki z Czakijewem użył tego (może w poprzednich walkach też, nie utkwiło mi to jakoś w pamięci):




A ku mojemu zaskoczeniu, Chisora do walki z Hayem wchodził przy Soundtracku z Gladiatora:
Hans Zimmer - The Battle (pierwszy utwór)





RE: Piosenki na wejście do ringu - BMH - 27-06-2013 06:12 PM

Wawrzyk do jakiej walki tez wchodzil przy remixe z Gladiatora.

Troche nie na temat, ale... Gdybym ja byl bokserem, i walczyl w Niemczech, to zdecydowanie wyszedlbym przy Sabaton 40:1. Motywujacy kawalek, a przy okazji mlodzi moga podszkolic sie historii heh. Wink






RE: Piosenki na wejście do ringu - Metzger - 27-06-2013 06:56 PM

Najlepsze piosenki na wejście mają IMHO Władek i Diablo - pozytywne i energetyczne. Nakręcające na młóckę. Natomiast bardzo słabą ma Szpilka (monotonia i ospałość), a chyba najgorszy utwór na wejście boksera jaki słyszałem to Adamkowe "Pamiętaj" - straszny zamulacz.

(27-06-2013 05:37 PM)Splint3rPL napisał(a):  Krzysztof "eta wsio" Włodarczyk w przypadku walki z Czakijewem użył tego (może w poprzednich walkach też, nie utkwiło mi to jakoś w pamięci)
Wcześniej tez wychodził przy tym utworze. Wiąże się z nim pewna ciekawostka. Przed walką z Greenem ogłosili, że Diablo wyjdzie przy innym utworze, bo czegoś tam nie załatwili w związku z prawami autorskimi. Absolutnie nie kupuję tego tłumaczenia. Założę się, że organizatorzy wynegocjowali zmianę utworu. Bo jak to - do Australii przyjeżdża jakiś obcokrajowiec zmierzyć się z lokalnym bohaterem i wychodzi na ring przy piosence najsłynniejszego australijskiego zespołu? Smile

A to piosenka Powietkina. Jak widać Rosjanie tak samo jak Polacy lubię wciskać patriotyczne klimaty gdzie się da.




Natomiast gdybym ja był jakimś bokserem na miarę Floyda, Kliczków czy Rocky'ego, to wychodziłbym przy "Tako rzecze Zaratustra" Straussa.






RE: Piosenki na wejście do ringu - Sander - 27-06-2013 07:07 PM

Dla mnie 'Pamiętaj' było kozackie i w dobrym rytmie. Gdy Adamek przy tym wchodził i całe Prudential to śpiewało to miałem ciary na plecach.


RE: Piosenki na wejście do ringu - Splint3rPL - 27-06-2013 07:20 PM

Każdego nakręca przed walką co innego, mi też "Pamiętaj" bardzo się podobało. Pamiętam jak oglądałem walkę Adamek - Kliczko... Ujęcie na stadion pełen ludzi i nagle rozlega się znajoma melodia - coś pięknego. A i utwór Szpili może go nieść przed walką. Wyobraźcie sobie pełną halę i kilkanaście tysięcy ludzi śpiewających "urodziłem się w Polsce!". Jak dla mnie to właśnie jeden z lepszych "entrance songów" : ). Ale tak jak mówiłem, każdego motywuje co innego.


RE: Piosenki na wejście do ringu - Metzger - 27-06-2013 07:21 PM

(27-06-2013 07:07 PM)Sander napisał(a):  Dla mnie 'Pamiętaj' było kozackie i w dobrym rytmie. Gdy Adamek przy tym wchodził i całe Prudential to śpiewało to miałem ciary na plecach.
Fakt, że to niezła piosenka, ale na utwór wejściowy dla boksera w ogóle się nie nadaje. Usypia zamiast nakręcać na grzmoty. Poza tym tekst nie pasuje. Trochę dziwnie wygląda milioner wychodzący do ringu przy piosence o ludziach szukających najnędzniejszej pracy za minimalną stawkę.


RE: Piosenki na wejście do ringu - Sander - 27-06-2013 07:30 PM

Adamek jest nadal na dorobku patrz sytuacja z Pulevem Tongue