Forum - BOKSER.ORG
Trzy uwagi - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Pomysły i opinie (/forum-8.html)
+--- Wątek: Trzy uwagi (/thread-122.html)



Trzy uwagi - Figg - 29-12-2011 12:12 PM

Witam,

Uważam, że choć kwestia graficzna forum została rozwiązana świetnie (poza pustym banerem z napisem bokser.org u góry) to myślę, że trzeba zmienić jeszcze pewne drobnostki.
Przede wszystkim format daty z miesiąc-dzień-rok, na dzień-miesiąć-rok i zmiana sposobu wyświetlania godziny, z AMów i PMów na coś bliższego naszej szerokości geograficznej Big Grin

Druga sprawa, dotyczy strony bokser.org. Czy nie można umieścić jakiegoś wyraźnego banera, o nowej wersji forum? Myślę, że dość dużo ludzi się zniechęciło po zajrzeniu tu kiedyś i terez nie wiedzą nawet, że zaszły jakieś zmiany. A przy ilości użytkowników codziennie odwiedzających portal, moglibyśmy mieć dużo bardziej aktywne forum. Jeśli jakiś baner jest, a mi z jakichś powodów się nie wyświetla (jestem skazany na IE, w dodatku prehistoryczną wersję), to cofam punkt.


A gdzie trzecia uwaga?Wink
Maynard



RE: Trzy uwagi - BESTIA - 29-12-2011 02:25 PM

(29-12-2011 12:12 PM)Figg napisał(a):  Witam,

Uważam, że choć kwestia graficzna forum została rozwiązana świetnie (poza pustym banerem z napisem bokser.org u góry) to myślę, że trzeba zmienić jeszcze pewne drobnostki.
Przede wszystkim format daty z miesiąc-dzień-rok, na dzień-miesiąć-rok i zmiana sposobu wyświetlania godziny, z AMów i PMów na coś bliższego naszej szerokości geograficznej Big Grin

Druga sprawa, dotyczy strony bokser.org. Czy nie można umieścić jakiegoś wyraźnego banera, o nowej wersji forum? Myślę, że dość dużo ludzi się zniechęciło po zajrzeniu tu kiedyś i terez nie wiedzą nawet, że zaszły jakieś zmiany. A przy ilości użytkowników codziennie odwiedzających portal, moglibyśmy mieć dużo bardziej aktywne forum. Jeśli jakiś baner jest, a mi z jakichś powodów się nie wyświetla (jestem skazany na IE, w dodatku prehistoryczną wersję), to cofam punkt.


A gdzie trzecia uwaga?Wink
Maynard

Od nowego roku na bokser.org zostanie zamieszczona reklama forum


RE: Trzy uwagi - Figg - 29-12-2011 04:15 PM

Raz, że data, dwa, że godzina, trzy, że banerka brak Tongue


RE: Trzy uwagi - Figg - 18-01-2012 08:39 PM

(29-12-2011 02:25 PM)BESTIA napisał(a):  Od nowego roku na bokser.org zostanie zamieszczona reklama forum

Odświeżam temat. Panowie opiekujący się forum, co z tym banerem? Bo jeżeli na forum chcemy wprowadzić nową jakość i stworzyć profesjonalne miejsce, w polskim Internecie, dla fanów boksu, to jak można to osiągnąć bez promocji? Skąd ta opieszałość?

Jeżeli wchodzę na portal i widzę:

Bokser.org przegląda teraz 13163 gości
oraz 241 zalogowanych użytkowników,
przy długości sesji 4:00 godziny.


A wchodzę na forum i witają mnie temat z ostatnim wpisem z 09.01.12, czy 05.01.12 r., to czy forum nie wypada nieprofesjonalnie?


A i jeszcze jedno. Czy jest planowane zamieszczanie wpisów, powstających np. we współpracy ze znanymi osobami polskiej sceny bokserskiej, na temat bokserskiego treningu, promowania zawodników, ogólnie profesjonalnej, a więc mało znanej przeciętnym użytkownikom, strony boksu?

Bo myślę, że redaktorzy największego polskiego portalu o pięściarstwie są w stanie zorganizować coś takiego?


RE: Trzy uwagi - Crumb - 18-01-2012 09:22 PM

Administratorzy tego forum informują, że na wszystko przyjdzie czas - spokojnie.


RE: Trzy uwagi - Figg - 18-01-2012 10:00 PM

Wymijająca odpowiedź...


RE: Trzy uwagi - Crumb - 19-01-2012 12:28 AM

"reklamą się zajmę - spokojnie" jest to post napisany przed administratora tego forum w innym wątku, Z czym masz problem? Nie rozumiem. Chciałem Ci pomóc.


RE: Trzy uwagi - bokser.org - 19-01-2012 11:14 AM

Nie będzie banera, ponieważ główna strona musi być trochę odchudzona, ale mamy inny pomysł, który będzie wdrażany od nadchodzącego poniedziałku Smile)


RE: Trzy uwagi - Adammobp - 20-01-2012 01:29 PM

A przydałby się banerek. Mnóstwo ludzi cały czas pisze w komentarzach, jakby nie wiedziało o istnieniu forum. Chcą pisać, niech piszą, ale powinni kierować się w lepsze ku temu miejsce - forum. To forum może być potężne jak portal - na razie do tego daleko.


RE: Trzy uwagi - Maynard - 20-01-2012 02:52 PM

To zapraszajcie na forum w komentarzachSmile

mi się w ten sposób parę osób udało ściągnąć, ale nie mogę spamować pod każdą wiadomością. Jeśli macie znajomych, którzy piszą na głównej stronie, też im dajcie znać. A pomysł naszego admina zobaczycie już niedługoSmile