Forum - BOKSER.ORG
Nasze treningi - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Pomysły i opinie (/forum-8.html)
+--- Wątek: Nasze treningi (/thread-124.html)



Nasze treningi - willow(konserwatysta) - 29-12-2011 04:28 PM

Można coś takiego stworzyć, dział, server, gdzie kto będzie chciał to wstawiał treningi, próby treningów itp. Smile Pomysł odważny, ale uatrakcyjni forumSmile
Moje skromne treningi odbywają się zawsze na dworze, a dokladniej mówiąc w lesie, tzw. ścieżce zdrowia. Wiec o żadnym wyciskaniu sztangi nie ma mowy Shy


RE: Nasze treningi - willow(konserwatysta) - 29-12-2011 05:49 PM

Amatorka. Od kilku lat w to się bawię. Wpierw rozciąganie, porządne, wszystko co potrzeba, głowa, tułów, ręce, nogi, szyja, skip A, skip B, rozruch, czyli taka mini walka z cieniem - serie uderzeń. Potem parę wprowadzającyh serii - podciąganie nachwytem, przejścia po drążkach (jak w filmie Full metal Jacket) by następnie dać więcej tych seri, 20-30 podciągnięć, kilka przejść. Potem dokladam takie ćwiczenie: z miejsca wejście na drążęk do wyprostu, przewrót, bieg do liny i kilkukrotne wejścia na szczyt liny, bieg, 10 pompek, bieg i brzuszki w zwisie, znów bieg i 10 pompek, lina i to co na początku. Wszystko kilka razy powtarzam. Seria bardzo wyczerpująca. W ich trakcie oczywiście walki z cieniem. Czasem robilem tarczowanie, ale już tego nie robie, zostaje taka imitacja treningu, jak robią w wojsku. Niestety nie mam diety, białka, więc wszystko to na domowym jedzeniu.

To 1:04 też czasem dodaje, ale oczywiście serie w pionie.

http://www.youtube.com/watch?v=f-HhsVy5v_A&feature=related


RE: Nasze treningi - willow(konserwatysta) - 01-01-2012 06:56 PM

Chce zrobić wagę ale w związku z tym, że nie robie diety, to ćwiczenia nie są specjalnie przystosowane, robię to co wymyśle.


RE: Nasze treningi - willow(konserwatysta) - 01-01-2012 10:42 PM

Bez odżywek można zrobić dobrą masę ? Smile)) Owsze mieso jest niezbędne, ale że brak funduszy na gainery etc. to i ta kilogramy mięsa tym bardziej.


RE: Nasze treningi - willow(konserwatysta) - 02-01-2012 06:35 PM

Przytyć w trakcie treningu o 5-10 kg wydaje mi się, że bez odżywek się nie da. Szczególnie gdy ma się bardzo szybki metabolizm. Ja taki mam.


RE: Nasze treningi - takietam - 02-01-2012 09:19 PM

Wierzba baby Ci po prostu trzeba. Mniej będziesz miał czasu na pakowanie po lesie a i nakarmi pewnie lepiej. Smile 2 lata i 10kg masz jak w banku. pzdr.


RE: Nasze treningi - Crumb - 03-01-2012 12:11 AM

dokładnieSmile ja w 2 lata przytyłem 20 kg a byłem bardzo chudy. Bez siłowni młodemu człowiekowi i chudemu jak patyk ciężko przytyć, tylko siłownia ratuje według mnie. Dobra dieta, 6-8 posiłków dziennie, odżywki i jesteś za 2 lata byczek.


RE: Nasze treningi - willow(konserwatysta) - 03-01-2012 10:11 PM

Co racja, to racja, mieszkanie z kobietą to najlepszy motyw aby utyć, dobre, regularne, gotowane jedze + inne myki = masa Smile

@ Beryl te suche mieśnie to aby nie ryzyko katabolizmu ?

Opieranie się na ćwiczeniach wylącznie bazując o wlasną masę są najlepszymi ze wszystkich ponieważ równomiernie budują, żelastwa wręcz przeciwnie. Np. podciągnięcia nachwytem rzeżbią naście mięśni naraz, zachęcam do lektury i przede wszystkim prób wykonywania tegoż. Gdybym utył w 2 lata 20 kg to dziwnie bym sie czul i tym bardziej wyglądał. 15-20 kg to tylko z odżywkami i duuuuża ilością mięsą, a to wydatki setek zlotych i dużej lodówki a nawet takiej nie mam, bo moja ma 20 lat hehe. Mi zależy na max + 10 kg.


RE: Nasze treningi - Crumb - 03-01-2012 10:15 PM

No to 10 kg myślę że ok 6-7 miesięcy dobrej diety, dobrego treningu. Tylko musisz systematycznie chodzić na siłownię, to bardzo ważne.