Forum - BOKSER.ORG
Eddie Chambers - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Eddie Chambers (/thread-1253.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Eddie Chambers - BMH - 18-07-2013 11:32 AM

[Obrazek: Chambers7-10-2013a.jpg]

Eddie Chambers, w mojej opinii to jeden z najwiekszych talentow w HW ostaniej dekady. "Szybki Edi" jest niesamowity, a przeciez przy tak mizernych warunkach fizycznych mial zdecydownie pod gorke. Eddie pierwszy raz przykul moja uwage w walce z Calvinem Brockiem. Od tamtej pory Chambers walczyl z takimi zawonikami jak Povetkin, W.Kliczko, Peter, Dimitrenko, czy Adamek. Kto widzial te walki, ten wie, ze Chambers potrafi zaskakiwac, i ogrywac wiekszych sprytem. Jedynie Wladimir poradzil sobie z Amerykaninem dosc gladko.
Teraz Chambers-dlaczego tak pozno??-postanowil zejsc do CW, jak waszym zdaniem Eddie zaaklimatyzuje sie nowej wadze? Moim zdaniem, jezeli w Chambersie zostalo tyle co wniosl do ringu z Adamkiem, to moze niezle namieszac.


Ponizej wklejam jeden z ostatnich sparingow Eddiego:





RE: Eddie Chambers - BMH - 18-07-2013 01:23 PM

Chambers tarczuje:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pIzqr58UT4w#at=12


RE: Eddie Chambers - Martin - 18-07-2013 06:04 PM

Może namieszać, ma wszelkie predyspozycje by zostać czołowym cruiserem, ale nie sądzę żeby zdobył pas. Huck, Włodarczyk, Hernandez to dość solidni mistrzowie.


RE: Eddie Chambers - BMH - 18-07-2013 06:18 PM

Mogl Chambers "troche" wczesniej zejsc do CW, choc jezeli wciaz moze nawiazac do formy z Adamka, to jestem o niego spokojny.. Najchetniej zobaczylby Chambersa z Jonesem, ewentulanie z Lebedevem. Co do wymienionych przez Ciebie zawodnikow, to Wlodarczykowi dawalbym najmniejsze szanse na ustrzelanie Eddiego. Wasilewski bylby niepoprawnym optymista gdyby zgodzil sie na walke z "Szybkim".


RE: Eddie Chambers - Martin - 18-07-2013 06:24 PM

Jak będzie konkretna kasa to się zgodzi. Diablo też.


RE: Eddie Chambers - BMH - 18-07-2013 06:27 PM

Dobrze powiedziane... kasa, kasa


RE: Eddie Chambers - Adammobp - 18-07-2013 07:38 PM

No dobrze powiedziane. Kto w ogóle jest promotorem Chambersa? Jak nie ma za nim dobrego promotora i dobrej kasy, to żaden mistrz nie będzie chciał z nim się bić. Wtedy jedyna droga to status oficjalnego pretendenta.


RE: Eddie Chambers - BMH - 18-07-2013 07:47 PM

Main Events z tego co pamietam.


RE: Eddie Chambers - Krzych - 19-07-2013 12:32 AM

Chambers nie nadawał się do ciężkiej. Wolniejszych przeciwników o podobnych parametrach ogrywał ale na kolosów był za mały. W cruiser już z biegu po walce z Mchunu wskakuje do czołowej dziesiątki, o ile oczywiście wygra w dobrym stylu. Idealnie nadaje się na dominatora w tej wadze ale to jest niestety bardzo kontuzjogenny i problematyczny zawodnik. Walki z jego udziałem częściej są odwoływane niż odbyte. Ale jeżeli wszystko pójdzie dobrze i założymy, że nie będzie miał kontuzji ani nikt go nie będzie unikał to powinien szybko zdobyć pas. Jest na tyle dobry technicznie, i co najważniejsze dobrze przygotowany bo wymaga tego limit 200lbs, że może bez większych problemów ograć mistrzów dzisiejszego CW. Hernandez i Włodarczyk by go nawet w ringu nie dali rady zobaczyć nie mówiąc już o trafianiu a Jones z Huckiem narobili by trochę szumu ale też by nie pokonali tej różnicy umiejętności. Możliwe, że trochę przesadzam, ale tak to właśnie widze


RE: Eddie Chambers - BMH - 19-07-2013 08:06 AM

(19-07-2013 12:32 AM)Krzych napisał(a):  Chambers nie nadawał się do ciężkiej. Wolniejszych przeciwników o podobnych parametrach ogrywał ale na kolosów był za mały.

Czy ja wiem Krzychu... Eddie nadrabial sprytem, i szybkoscia. Przeciez walka z wielkim Dimitrenko, to bylo cos niesamowitego.

(19-07-2013 12:32 AM)Krzych napisał(a):  W cruiser już z biegu po walce z Mchunu wskakuje do czołowej dziesiątki, o ile oczywiście wygra w dobrym stylu.

Reki uciac sobie nie dam, ale gdzies czytalem, ze ta wlka, to eliminator WBA... fakt, bylby to eliminator z kapelusza, ale co tam, chce zobaczyc Chambersa w walce o pas.
Eddie mialaby papiery, by byc jednym z ciekawszych zawodnikow CW, szkoda, ze tak pozno zdecydowal sie na zejscie nizej.