Forum - BOKSER.ORG
ANIME - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: ANIME (/thread-1277.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ANIME - Wilczekstepowy - 28-10-2016 05:01 PM

Do Hijime trochę boję się zabrać, bo ma za dużo odcinków. Tongue Straszna to rzecz być wciągniętym przez jakieś wieloodcinkowe anime, choć oczywiście to nie ten sam dystans, co Naruto. Wink


RE: ANIME - Gogolius - 28-10-2016 06:34 PM

To nawet nie wspominam o One Piece Wink


RE: ANIME - Wilczekstepowy - 28-10-2016 07:13 PM

Właśnie. Mam kilka takich tasiemców do nadrobienia. Wink Obejrzałbym sobie jakieś anime kryminalno-detektywistyczne, coś w stylu Death Note. Słyszałem, że Monster to coś właśnie takiego ale też ma sporo odcinków.


RE: ANIME - Wietnam - 28-10-2016 08:14 PM

A ogląda ktoś z was tego nowego DB Super, ? Ciekawy jest.?
Czy tylko lipa hitu z dzieciństwa.


RE: ANIME - Wilczekstepowy - 28-10-2016 08:54 PM

Ja DB już nie oglądam ale teraz patrzę na imdb i widzę, że zaskakująco wysoka ocena bo aż 8.3. Więc chyba jest całkiem niezłe.


RE: ANIME - Wilczekstepowy - 31-03-2017 06:31 PM

Już jutro w Japonii premiera drugiego sezonu jednego z najlepszych seriali anime Shingeki no Kyojin

Według filmweb 8 miejsce wśród najlepszych seriali anime. Jeżeli ktoś nie oglądał to zachęcam do nadrobienia pierwszej serii.


RE: ANIME - Metzger - 31-03-2017 10:57 PM

Wilczku, widziałeś już Kimi no Na wa?


RE: ANIME - Wilczekstepowy - 01-04-2017 09:03 AM

Jeszcze nie widziałem. Ale mam na uwadze i całkiem możliwe, że w ciągu tego tygodnia, góra miesiąca będę oglądał. A Ty widziałeś?


RE: ANIME - Metzger - 01-04-2017 12:51 PM

Chyba jeszcze nie ma polskich napisów. Poza tym czekam na jakościową wersję, bo podobno ten film jest fenomenalny graficznie.


RE: ANIME - Wilczekstepowy - 01-04-2017 02:29 PM

Anime z polskimi napisami jest od jakiegoś czasu na Shinden ale faktycznie jakość nie najlepsza i tłumaczenie chyba również. Trochę dziwne, bo minęło już trochę czasu od ukazania się "Kimi no Na wa" a animemaniacy zazwyczaj bardzo szybko biorą się za takie sprawy. Wink

Za to z angielskimi napisami jest już w zadowalającej jakości. Również na Shinden. 4 angielski link można pobrać w jakości 720p tylko trzeba to zaznaczyć bo jest linkowany z youtube, gdzie automatycznie jest ustawiona niższa jakość. Chyba, że czekasz na jeszcze wyższą jakość, koniecznie z polskimi napisami.