Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 22-09-2014 07:08 PM

Wczoraj dodawałem tutaj post, z emocji pewnie zapomniałem kliknąć "Odpowiedz".Wiedziałem, że wygrają świetny mecz prawie każdy zagrał na 98% swoich możliwości, brawa mamy drużynę na medal.Tongue


RE: Ciekawostki sportowe - Sander - 22-09-2014 08:50 PM

@kubala i inni fani siatkówki

Spodziewacie się powrotu do kadry Bartmana i Kurka? Trochę dziwna sytuacja, pierwsze zebranie kadry po mundialu, wszyscy wspominają sobie, a oni ... milczą? Tongue


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 22-09-2014 09:09 PM

Kurek na pewno wróci, a przynajmniej tak będzie jeśli Stefan nie kłamał z tym, że Bartek przegrał rywalizację sportowo. Bartman nie wiem przede wszystkim czy zasługuje sportowo. U Anastasiego grał w ataku, w klubie też przeniósł się na tą pozycję, a teraz podobno znów idzie na przyjęcie. Chyba powinien grać, tym bardziej jak teraz tylu zawodników pokończyło kariery reprezentacyjne (Winiarski też już nie będzie grał), ale kto go tam wie.
Swoją drogą szkoda, że ci najlepsi odchodzą. Ale mogę ich zrozumieć, jeździli na kadrę tyle lat, chcą po takim sukcesie odejść w chwale i być do końca życia wspominani jak dziś Wójtowicz i reszta złotej ekipy Wagnera. Zagrają w Rio, noga im się powinie i te mistrzostwo zostanie im zapomniane. Taki to nasz kraj,

Bartman pogratulował chłopakom na fb.
"Gratulacje dla naszej Reprezentacji za NIESAMOWITY wynik!
Biję się w pierś i zwracam honor, gdyż byłem wsród tych, którzy przed turniejem nie wierzyli.
Jeszcze raz ogromne GRATULACJE!"


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 22-09-2014 09:26 PM

Wlazły i Winiarski wrócą na Igrzyska. Nie mam co do tego wątpliwości. Obaj mają medale MŚ, LŚ, ME, ale brakuje im krążka olimpijskiego. Zagumny i Ignaczak już chyba nie zagrają, z tym, że na ich pozycjach są godne zastępstwa. Kurek mam wrażenie, że nie zagra już w tej kadrze. Moim zdaniem nie pasował do tego zespołu. To jest wielka indywidualność z wieloma jej następstwami....


RE: Ciekawostki sportowe - Sander - 22-09-2014 09:42 PM

Wlazły nie wróci według mnie już w ogóle, a Winiarski potwierdził, że na IO wróci.


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 23-09-2014 12:35 PM

Szykuje się poważna afera dopingowa w polskiej lekkiej atletyce. Więcej info wkrótce.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 23-09-2014 01:53 PM

Jakieś szczegóły?


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 23-09-2014 02:05 PM

Sprawa wyjaśniona. Za fb Marka Plawgi, przewodniczącego komisji zawodniczej PZLA:

"Jak podaje Agencja TVN, za pomocą twitterowego konta portalu x-news.pl, w badaniach dopingowych przeprowadzonych podczas mistrzostw Polski w Szczecinie, nie ma ani jednego pozytywnego wyniku. Co za tym idzie, tekst bloga który przytoczyłem, z bardzo dużym prawdopodobieństwem, graniczącym z pewnością, pisze nieprawdę. Całe szczęście. Jako były lekkoatleta odetchnąłem z ulgą, gdyż doniesienie to niosło za sobą bardzo duży ciężar, nie tylko dla konkretnych osób, ale całego środowiska.

Ze swojej strony, chciałem przeprosić zarówno opinię publiczną, jak i osoby na które rzucił się cień w związku z przytoczoną publikacją. Sam niestety dołożyłem swoją cegiełkę do rozprzestrzenienia niesprawdzonej informacji, co niewątpliwie mogło przyczynić się do nadszarpnięcia ich reputacji. Zabrakło chwili refleksji nad konsekwencjami. Jest mi przykro, że za błędy które sam popełniam, mogą zapłacić inni."


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 28-09-2014 03:36 PM

Michał Kwiatkowski mistrzem świata w kolarskim starcie wspólnym.


RE: Ciekawostki sportowe - Joker - 04-10-2014 09:15 AM

Trochę beka
http://m.sport.pl/pilka/1,105004,16745902,Miroslav_Klose_zostanie_honorowym_obywatelem_Opola_.html