Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - CCConeser2 - 28-12-2014 09:57 PM

Nieee. To tylko plotki, przeczytaj sobie o tym zapasniku na wikipedii. On nie był wzorem na produkcje bohatera.


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 04-01-2015 01:32 AM

Niecodzienna sytuacja na korcie tenisowym Wink
http://sport.tvp.pl/18283515/djokovic-odpoczywal-za-niego-gral-chlopiec


RE: Ciekawostki sportowe - CCConeser2 - 04-01-2015 01:50 AM

Było nie raz. Z tego, co pamiętam, to i Sampras dal chłopaczkowi rakietę jak i również federer Big Grin.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 04-01-2015 12:29 PM

Co wczoraj widowisko w BDO stworzyli Scott Mitchell i Tony O'Shea to brakuje mi słów. Najlepszy mecz w tej organizacji jaki dotychczas oglądałem. Poziom, emocje, ciśnienie. Po raz kolejny dart pokazał swoje piękno i bezlitosność. Wspaniały mecz, choć szkoda, że ostatecznie nie zakończył się happy endem i wygraną Tony'ego.
W PDC finał dość niespodziewany. O ile Phil Taylor był pewniakiem, bo Raymond van Berneveld formą ostatnio nie zachwycał, to zwycięstwo Gary'ego Andersona z Michaelem van Gervenem to mała niespodzianka. I chyba niedobra dla finału, bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żeby Gary był w stanie w czymkolwiek zagrozić mistrzowi Philowi.

A w tenisie rusza Puchar Hopmana. Na początek Aga pewnie pokonała Casey Dellacquę, teraz JJ powinien bez większych problemów pyknąć Michaela Ebdena. Ciekawe czy uda nam się, podobnie jak w zeszłym roku, dojść aż do finału. Cieszy też to, że na początku sezonu nieźle grają Kubot i Ula Radwańska. Niby zwycięstwa kolejno nad Kuznetsovem i Uchiyamą czy Kantaveit i Siegemund nie są czymś wielkim, ale nie z takimi rywalami w zeszłym sezonie oni przegrywali. Szkoda tylko Przysiężnego. Dla mnie największy talent w historii polskiego tenisa może powoli karierę wyrzucać do kosza. Liczyłem na ten sezon, ale porażka z cienkim Mecirem nie wróży nic szczególnego.

Ogólnie styczeń to nieprawdopodobny miesiąc. Teraz MŚ w dartcie BDO, a potem po kolei, Puchar Azji, Puchar Narodów Afryki, Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn, Australian Open... Będzie co oglądać. Pytanie brzmi tylko: A kiedy czas na sen?


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 07-01-2015 12:03 AM

Tragiczną informację podała francuska telewizja państwowa France Télévisions. 39-letni Polski motocyklista Michał Hernik został
znaleziony martwy na 206
kilometrze trzeciego etapu między San Juan i Chilecito. Leżał koło motocykla, bez kasku na głowie. Okoliczności śmierci nie są
jeszcze znane.


RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 08-01-2015 10:45 PM

Podano oficjalną przyczynę śmierci Michała Hemika

Cytat:- Opierając się na oficjalnym oświadczeniu kierownictwa Rajdu Dakar, możemy stwierdzić, że motocyklista nie uległ wypadkowi, a śmierć nastąpiła na skutek przegrzania organizmu. Hernik zjechał z trasy i ściągnął kask - powiedział PAP w rozmowie telefonicznej drugi sekretarz Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Buenos Aires Paweł Majkut.

Ciało polskiego motocyklisty znaleziono na 206. kilometrze trzeciego etapu, 300 metrów od trasy, bez kasku. Według organizatorów na ciele nie było śladów obrażeń, podobnie motocykl nie miał widocznych uszkodzeń. Na trasie panował tego dnia ogromny upał.

Helikopter medyczny odnalazł o godz. 16.03 (miejscowego czasu - PAP) ciało leżące obok motocykla. Próba reanimacji zakończyła się niepowodzeniem.



RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 10-01-2015 03:52 PM

Polska zwyciezyla w Pucharze Hopmana, nieoficjalnych mistrzostwach swiata w tenisie.
Nasza para Radwanska/Janowicz zwyciezyli w finale bardzo mocny duet S. Williams/Isner.

Walke rozpoczely panie, a Isia odniosla historyczne, pierwsze zwyciestwo w oficjalnym meczu z Serena. Mecz ponad dwie godziny i zakonczyl sie w trzech setach - Aga zaprezentowala wyborna forme.

W pojedynku dwoch kolosow, Janowicz przegral i walke na asy (12-22) i caly mecz w dwoch setach.

Decydowac mial mikst w ktorym nasz duet wygral w dwoch setach.
Rok temu Polska zajela drugie miejsce przegrywajac w finale z Franca.


W Auckland Venus Williams wygrala turniej WTA w finale pokonujac Wozniacki.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 10-01-2015 03:59 PM

Jupi jej! Oglądałem wszystkie mecze Polaków i naprawdę fajnie, że to się tak skończyło. Ja dzisiaj w zwycięstwo nie wierzyłem. Wydawało mi się, że po singlach Serena i Isner załatwią sprawę. Jednak Aga dokonała niemożliwego i pokonała Amerykankę. Mikst to już klasa i emocje. Dużo lepsi byli tutaj Polacy, którzy lepiej się rozumieli, ale też lepiej się dogadywali. Różnicę w zachowaniu było widać choćby przy ceremonii wręczenia, gdzie Polacy ciągle ze sobą rozmawiali, a Amerykanie patrzyli w przeciwne strony.

Może mikst na Igrzyska w Rio? Smile Kto wie.

Fajnie się ten rok tenisowy dla nasz zaczyna. Jurek i Aga wygrali Hopmana, Kubot i Ula nieźle w turniejach WTA, mimo dwóch totalnie frajerskich porażek (również oglądałem). Teraz Australian Open i liczę na potwierdzenie wysokiej formy ogółu polskch tenisistów.

Jedyny dziś minus to taki, że Ana przegrała. Znów w Szarapovą w trzech setach - tak długie pojedynki między paniami to już chyba tradycja. Szkoda, że zawsze wygrywa Maria...


RE: Ciekawostki sportowe - Sander - 10-01-2015 04:25 PM

Oglądałem tego miksta od deski do deski. Zajebiście Jerzy z Agnieszką razem wyglądają. Publiczność też ich pokochała, no i Ci nasi fani - jeszcze jeden, jeszcze jeden! Lub kompletnie zajebiste - gramy u siebie!
Tongue


RE: Ciekawostki sportowe - Tar-Ellendil - 10-01-2015 10:44 PM

Stoch sportowcem roku. 100 % zasłużenie bo taki rok co miał Kamil to tylko życzyć innym.