Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - Wilczekstepowy - 30-01-2015 04:47 PM

(28-01-2015 06:37 PM)kubala1122331 napisał(a):  Tak w ogóle. Kuba jasnowidz Big Grin
http://scr.hu/2fdt/30bsw
Co to Kuba, zgarnąłeś 7 paczek? Wink

Na razie naszych chłopakom idzie bardzo dobrze! 9-7! Oby nie zabrakło im pary do końca!


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 30-01-2015 05:10 PM

13-16 nie jest dobrze. Nie mamy bramkarza, nasza obrona nie funkcjonuje. Sam atak oparty na Michale Jureckim to trochę za mało. Sędziowie bez komentarza. Za to co puścili na Bieleckim to powinna być czerwona kartka za niesportowe zachowanie, ale sędzia nawet faulu nie odgwizdał. Sport umiera na naszych oczach.


RE: Ciekawostki sportowe - Wilczekstepowy - 30-01-2015 05:13 PM

Sport zawsze był taki. Najstarsze nam znane sportowe przekupstwo odnotowano trochę po roku trzy setnym naszej ery.

Oczywiście nie wszędzie i nie wszystko jest takie zhańbione, nie każdy mecz czy walka jest ustawiana ale jest to wirus, który pojawia się wszędzie tam gdzie w grę wchodzą bardzo duże pieniądze, a Katarczycy mają ich najwięcej na świecie.

Mam tylko nadzieję, że Polacy nie będą płakać tylko zacisną zęby i będą dalej konsekwentnie robić swoje.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 30-01-2015 05:13 PM

No może jak Katarczyk wydłubie Karolowi drugie oko, to żółtą kartkę dostanie.


RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 30-01-2015 05:16 PM

@Kubala
Wyluzuj się Smile Będzie dobrze, wygramy.


RE: Ciekawostki sportowe - Sander - 30-01-2015 05:18 PM

@kuba
Ja za to nie widzę, by sędziowie jakoś nam przeszkadzali, to jest chyba uleganie tej opinii, że Katar gra z sędziami Wink Oni po prostu dobrze w piłkę grają.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 30-01-2015 05:19 PM

Martin
Ja jestem wyluzowany jak nigdy Smile

Sander
Nie mówię, że przegrywamy przez sędziów, bo choćby w obronie gramy za pasywnie. Ale jeśli widzę za co Jurecki dostaje karę, a nokaut na Bieleckim w stylu Gołowkina jest puszczany, to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Żeby nie było, że się czepiam. Za taki faul co zrobił Katarczyk na Jureckim, Austriak w meczu z gospodarzami dostał czerwoną kartkę. Nie żebym psioczył na sędziów.

My 4 kary, Katar 0. Oni grają brutalniej od nas, walą po mordach ile wlezie. Nie to, żebym czepiał się sędziów.

Marković co beka. Skoczył sobie, stanął w naszym polu bramkowym dwiema nogami, rzucił sobie i bramka uznana. No czegoś takiego nie widziałem jak żyję.

Brawo, sędziowie. Katarskie kurwy w finale. Nienawidzę mieszańców. Oby Francja (?) w finale rozbiła to całe skurwysyństwo w pył. Ja bym nie potrafił cieszyć się czymś takim, oni nie mają honoru za grosz. W jakich ja czasach żyję.


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 30-01-2015 06:13 PM

Naszym po prostu odgwizdywali faule za walenie głową w łokcie Jugosłowian. Ogólnie zagraliśmy przeciętnie w obronie i byliśmy strasznie nierówni w ataku. Brawa jednak za walkę do końca. W meczu o brąz wolałbym Francję.


RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 30-01-2015 06:15 PM

Kurwa jestem mega wkurwiony, mój telewizor o tym może powiedzieć.
Poswiadczyc


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 30-01-2015 06:16 PM

Nie będę już wspominał tych transferów Katarczykow,, za*****,, Ale my dzisiaj graliśmy na poziomie meczu z Danią, ,
Tamci mieli zajebistego Bramkarza i trenera,, , sędziowie przekupieni nie byli, bo ta kara dwóch minut dla Kataru , , raczej o tym nie świadczy, , Brawa jednak dla naszych za Walke, Cholernie głośny mecz...O brąz będzie cholernie ciężko.....