Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 25-04-2015 09:48 PM

114-114 w walce Mayweather z Alvarezem było uczciwym werdyktem przy tym co wyrabiali sędziowie w Katarze i dzisiaj.
Snopek fajnie powiedział na koniec transmisj. Jeśli statystycznie co trzy kary pada w hokeju bramka, zostaliśmy z niej dziś ograbieni. Sad, but true.


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 03-06-2015 07:08 PM

Nadal zakonczyl wspaniala serie na kortach RG. W 1/4 zmierzyl sie z obecnym hegemonem Novakiem D. i przegral w trzech setach opor stawiajac tylko w pierwszym.

Teraz Murray potem final i karierowy Wielki Szlem uzbierany Big Grin


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 06-06-2015 03:45 PM

Ale pograła drugiego seta Lucie Safarova Heart Mistrzostwo świata! Goń dalej amerykańskiego stwora w trzecim! Big Grin


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 07-06-2015 05:29 PM

Stwora Wink

Ostatecznie Serena wygrała 6:3, 6:7 (2-7), 6:2 śrubując ilość wygranych Wielkich Szlemów.

Djoković, przy słabnącym Federerze oraz Nadalu, po ograniu Murraya (w półfinale trwającym dwa dni) przy genialnej formie (28 wygranych meczów z rzędu, bez porażki na kortach ziemnych), miał wygrać ten turniej i zdobyć karierowego Wielkiego Szlema. Nie udało się, bo na jego drodze stanął Stan Wawrinka - grający świetny tenis i wygrywający finał w czterech setach, imponując szczególnie żelaznymi nerwami.

Gratulacje dla Szwajcara, a Novak... wygra w końcu za rok Wink


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 07-06-2015 05:46 PM

Stwór pokazał wczoraj kawał chamstwa i bezczelności i choć to Safarova lepiej grała w tenisa, to zwierz jak zawsze wygrał Wink No trudno, czekam aż ta pani skończy karierę, bo jak ją widzę na korcie to zbiera mi się na odruchu wymiotne. Nie ma chyba w ATP i WTA gracza, którego/której bym bardziej nie lubił niż jej.

Co do dzisiejszego finału to był to chyba najlepszy mecz tenisowy jaki dotychczas widziałem. To co grał Wawrinka od drugiego seta to był jakiś konkretny kosmos. Od zawsze uwielbiam te jego kapitalne backhandy, ale jak on je dzisiaj zagrywał to było coś wspaniałego. Djoković zagrał swoje, zagrał kapitalnie, ale Stana dzisiaj by nikt nie pokonał. Wielki mecz, szkoda mi trochę Novaka, ale bardzo lubię i cenię obu, więc nie narzekam Tongue Wawrinka przekot, gdyby on jeszcze potrafił trzymać formę przez cały sezon byłoby git Smile


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 07-06-2015 08:08 PM

Kubala, Serenka ma status jak Niemcy czy możesz jakoś uargumentować niechęć do niej?: >


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 07-06-2015 08:39 PM

Znaczy ja nic nie odbieram Serenie jako tenisistce, bo jest prawdziwą mistrzynią. Wygrała 20 Wielkich Szlemów i traci tylko 2 do najlepszego wyniku w historii. Za to ją podziwiam, za to, że mimo takich wyników ciągle znajduje w sobie motywację do ciężkiej. Ale nienawidzę jej zachowania na korcie. Pod tym względem jest dla mnie paniusią, nie mającą szacunku do rywalki. Sorry, ale bluzganie po wygranych punktach, jak wczoraj, to jest dla mnie w tenisie nie do przyjęcia. To nie jest ten sport. Jak ktoś sobie bluzga na boisku czy w ringu OK, ale w finale Wielkiego Szlema? Chyba nie wypada. Zero szacunku do rywalek - kolejna rzecz, robienie z siebie gwiazdy na siłę. Taki Djoko czy Nadal, prawdziwi mistrzowie, potrafią szczerze pogratulować rywalowi, powiedzieć OK, byłem gorszy, graty. Ona nie potrafi. No i ostatnia rzecz to jej "słabnięcie na korcie" jak w półfinale z Becsinszky. Tylko czemu jej nie wierzę? Czemu jak przegrywa nagle cudowanie wraca do zdrowia i nie dość, że wygrywa to robi z rywalki idiotkę, że nie potrafiła pokonać jej umierającej? Ile razy tak było? Serena umiera, a nagle zapierdziela do piłki jakby dopiero co wyszła na kort. Ambicja? Jakoś nie wierzę. Jak jesteś chory to jesteś chory. Jak masz złamaną nogę to nie pobiegniesz, choćbyś chciał. A ona nie ma sił chodzić, przymiera, dając rywalce do zrozumienia, żeby dała jej "luzy" i nagle sprint w stylu Bolta.
Nie trawię po prostu jej zachowania, jej humorków. Ja lubię takich ludzi jak Djoković, Federer, Nadal, Ferrer, Wawrinka czy niemal każdego tenisistę i każdą tenisistkę. Ambicja, ale szacunek do rywala. A tutaj mamy WIELKĄ PANIĄ KRÓLOWĄ TENISA, która ma rywalki za nic, a poza świetnym tenisem, zawsze na pierwszym miejscu widzę jej lekceważenie i zwyczajne chamstwo.

Myślę, że wystarczająco się rozpisałem Tongue


RE: Ciekawostki sportowe - Joker - 09-06-2015 09:31 AM

Czarni tak mają-Mayweather,Broner,Williams(Syrena),Hopkins.Choć zdarzaj2 się takie wyjątki jak wspaniały Smokin Joe.


RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 09-06-2015 03:05 PM

""Jakoś nie wierzę. Jak
jesteś chory to jesteś chory. Jak masz złamaną
nogę to nie pobiegniesz, choćbyś chciał. ""

Kabala z prawie wszystkim się zgadzam, ale znam przypadki jak że złamanymi nogami grają dalej, a dowiadują się o niej po paru h.

PS Czasem takie pajacowanie jest w miarę ok, ale nie zawsze.


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 19-06-2015 07:31 AM

Dzisiaj odbędzie się losowanie grup Mistrzostw Europy w piłce ręcznej organizowanych na początku przyszłego roku w Polsce
Ja się zgodzę z naszymi szypiornistami którzy jednym tchem wymieniają że chcieliby za grupowych rywali Hiszpanię, Białoruś i Serbię, jakie są wasze przewidywania panowie?

transmisja od 15.50 w polsacie sport news