Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 09-05-2016 12:33 AM

Obok boksu, w ten weekend rządziła u mnie piłka ręczna w wydaniu żeńskim. W Budapeszcie odbyło się bowiem Final Four Ligi Mistrzyń. Widziałem wszystkie 4 mecze turnieju, a zwycięzcą został zupełnie niespodziewanie CSM Bukareszt. W sumie nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, że trenerem tam jest... Kim Rassmussen, który w czerwcu po raz ostatni poprowadzi naszą reprezentację. Można więc śmiało powiedzieć, że Polski Związek Piłki Ręcznej lekką ręką zrezygnował z jednego z najlepszego trenerów na świecie, zwycięzcę Ligi Mistrzów z zespołem, który kadrowo od tych najsilniejszych nieco odstaje.

Sam długo myślałem, że Duńczyk nie chciał przedłużyć kontraktu z naszą drużyną. A co się okazało? Rasmussen przyjął gorsze pieniądze niż zarabiał wcześniej, ponieważ nie chciał odchodzić. Związek jednak uparł się, że przedłuży tylko kontrakt na rok, a Kim chciał na 4. Rozumiem go, że zdecydował się odejść, skoro Węgry przedstawili mu bez szemrania tak długi kontrakt.

Mogliśmy mieć świetnego trenera na jeszcze wiele lat. A zostaniemy z panią Bożeną Karkut, która na dzień dzisiejszy, może mu co najwyżej wiązać sznurówki.

Nie boję się zaryzykować stwierdzenia, że nasz żeński handball wróci na dno.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 19-05-2016 04:31 PM

Tak się robi wałki w siatkówce na korzyść gospodyń...
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-05-19/dwie-czerwone-kartki-dla-trenera-zabralbym-sedziemu-papiery-wideo/


RE: Ciekawostki sportowe - Chapson - 19-05-2016 04:45 PM

http://boxrec.com/boxer/465881

Król żyje i ma się dobrze


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 29-05-2016 07:29 PM

To, co zrobiło dzisiaj VIVE Kielce, to jest brak słów. Z nerwów wyłączyłem i obejrzałem Price'a, ale oni odrobili 8 goli w 7 minut, po czym zwyciężyli w serii rzutów karnych. Popłakałem się.


RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 29-05-2016 07:41 PM

A co ty kibicujesz kieleckiej drużynie? Czy to jakieś międzynarodowe rozgrywki?


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 29-05-2016 07:46 PM

Co tu dużo pisać piękny wynik.
Te karne to obserwowałem jak na szczudłach!.
Dramat mecz, i to jeszcze na niemieckiej ziemi,
smakuje podwójnie . Smile
@Martin
Polski klub to Kubala mu kibicował.
Normalka.


RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 29-05-2016 07:52 PM

A już wiem o co chodzi.....właśnie przeczytałem że wygrali ligę mistrzów....już wszystko rozumiem.
Faktycznie spory sukces. Ostatnio taki wynik polska drużyna klubowa zanotowała w 1978 roku...


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 29-05-2016 07:59 PM

Ja to już nie wierzyłem, jak przegrywaliśmy 18-27, nie dało się tego odrobić, po prostu się nie dało! A oni to zrobili, no brak mi słów. Co za radość.
Taki mecz lepszy niż najlepsza dieta odchudzająca Big Grin


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 29-05-2016 08:07 PM

Bramka na 29 :29 wyrwałem aż nogą kabel od przedłużacza, Big Grin
Dujszebajew to niesamowity trener, zaćieram ręce na RIO .


RE: Ciekawostki sportowe - Joker - 29-05-2016 08:51 PM

Joker dumny z Kielc Big Grin