Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Ciekawe filmiki (/forum-30.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS (/thread-1327.html)



Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS - Splint3rPL - 24-08-2013 01:42 AM

Można mówić, że pod względem sportowym było to kiepskie widowisko, ale działo się dużo. Po prostu ostra bijatyka pełna zwrotów akcji. Osobiście - świetnie mi się to oglądało:





RE: Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS - kantemir - 24-08-2013 06:45 AM

fajna robota..


RE: Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS - kubala1122331 - 24-08-2013 09:38 AM

Pod względem emocjonalnym walka kapitalna. A czy pod względem umiejętności kiepska? Ja wiem, najwyższej jakości nie była, ale dało się to oglądać. Dla mnie to taki średni stan średniTongue Kiepskim widowiskiem to było wiele rund wczorajszej walki Istvana Szili z Goekalpem Oezeklerem. Szpilka - Mollo poziom całkiem OK, spodziwałem się, że będzie gorzej.

Filmik oczywiście świetny, jak zawsze, ale mam nadzieję, że w przeciwieństwie do AFPL, zostawiasz te swoje pliki na dysku?


RE: Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS - Splint3rPL - 24-08-2013 10:17 PM

Nie mam. Ale nie zależy mi na nich jakoś szczególnie. Jak mi konto usuną to co ja będę z tymi moimi filmami robił? Sam oglądał nie będę : ).


RE: Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS - kubala1122331 - 24-08-2013 11:15 PM

Wiesz, ja bym gdzieś trzymał. Jak będziesz stary może będzie ci się chciało do nich wrócić i powspominać, albo pokazać swoim wnukom owoce twojej pracy w młodościSmile


RE: Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS - Error - 27-08-2013 11:32 AM

jagodamalarczyk

Do pojedynku z Zimnochem nie dojdzie moim zdaniem.


RE: Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS - cez - 29-08-2013 08:56 AM

Moim zdaniem Szpilka jest to rewelacyjnie prowadzony marketingowo przeciętny bokser, który w niedalekiej przyszłości zostanie gwałtownie sprowadzony na ziemię.
Walki z Zimnochem też bym się nie spodziewał w najbliższym czasie, zbyt duże ryzyko dla obozów, pewnie zawalczą jak stracą zera w rekordach podchodząc pod emeryturę bokserską. Oby wcześniej niż Saleta v Gołota Big Grin

Chyba, że Polsat tego zażąda...


RE: Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS - Error - 29-08-2013 10:50 AM

No właśnie. Jedyna szansa, aby doszło do tego pojedynku to naciski ze strony Polsatu. Oni wiedzą, że można na tym sporo zarobić, i że kibice taką walkę z pewnością kupią (z racji wcześniejszych wydarzeń). Wystarczy tylko "odgrzać" atmosferę i gotowe. Sądzę, że Polsatu nie będzie to interesowało, że jednemu z pięściarzy może to zaszkodzić. Bardziej patrzą pod kątem finansowym niż sportowym.


RE: Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS - Sander - 29-08-2013 11:10 AM

W aktualnościach jest wątek o tej walce Tongue


RE: Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS - Error - 29-08-2013 11:30 AM

Dzięki za info. Jeszcze się oswajam z forum Tongue. Może tam wpadnę.