Forum - BOKSER.ORG
Adamek - Głazkow - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Adamek - Głazkow (/thread-1350.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Adamek - Głazkow - kubala1122331 - 02-11-2013 03:31 PM

Ja pewnie obejrzę, bo oglądanie walk Tomka w nocy, to już taka moja mała tradycja, ale też jakoś zbytnio nie czekam na tę walkę.


RE: Adamek - Głazkow - Sander - 02-11-2013 03:38 PM

Walka będzie o 21 naszego czasu więc nie podtrzymasz tradycji Tongue


RE: Adamek - Głazkow - Martin - 02-11-2013 03:48 PM

Jak można nie obejrzeć walki najlepszego polskiego boksera wagi ciężkiej?ConfusedConfused
Kuzwa jeszcze zatęsknicie za walkami Polaków w HW, walczącymi na takim poziomie, bo nim Artur przebije się do ścisłej czołówki HW to jeszcze może trochę potrwać.

"Ta walka nie wyzwala we mnie ŻADNYCH emocji."

Ja czekam z utęsknieniem na każdą walkę Polaka, nawet takiego za którym nie przepadam.....


RE: Adamek - Głazkow - RedHawk - 02-11-2013 03:51 PM

Trzeba cieszyć się Adamkiem póki jeszcze nie zakończył kariery. Być może to już ostatnia warta obejrzenia walka Tomka. Tak mi się wydaje, że Głazkov to już ostatni w karierze rywal Adamka prezentujący jakiś poziom.


RE: Adamek - Głazkow - Pakman - 02-11-2013 04:00 PM

@RedHawk

Obyś miał rację, ale obawiam się, że do walki z Kliczko jednak dojdzie.


RE: Adamek - Głazkow - RedHawk - 02-11-2013 04:09 PM

@Pakman
Trochę źle mnie zrozumiałeś, tak na prawdę nie sądzę aby Władimir dał walkę Adamkowi, ale jest to wielce prawdopodobne chociażby z tego powodu, że K2 są łasi na kasę a i na walce w Polsce będą mogli znowu zarobić na PPV itd, ale pisząc swojego posta uwzględniłem również tę walkę z Kliczko, ale to będzie mismatch a nie walka warta obejrzenia.


RE: Adamek - Głazkow - BeBaD - 02-11-2013 08:28 PM

Tylko ilu Januszy teraz wykupi ppv ? bankowo nie sprzeda się tak jak pierwsza walka z Viciem.

Nie zastanawialiscie się czasem nad tym czy aby tutaj istnieje możliwość wałka na Adamku ? Obaj mają kontrakt z mainevent z tym że dla polaka to są ostatnie już walki. Na payday z Kliczko bym nie liczył, bracia jasno powiedzieli że nie wezmą już Adamka a on sam się chyba nie pali skoro odmówił eliminatora z Pulevem.

Mi to wygląda na zmiane warty i nawet w przypadku przewagi w ringu to Glazkov wygra. Dla main events same plusy... młodszy, perspektywiczny no i póki co nie stwarzający problemów (Adamek już raz kontrakt zerwał).


RE: Adamek - Głazkow - Metzger - 02-11-2013 08:55 PM

(02-11-2013 08:28 PM)BeBaD napisał(a):  Nie zastanawialiscie się czasem nad tym czy aby tutaj istnieje możliwość wałka na Adamku ? Mi to wygląda na zmiane warty i nawet w przypadku przewagi w ringu to Glazkov wygra. Dla main events same plusy... młodszy, perspektywiczny no i póki co nie stwarzający problemów (Adamek już raz kontrakt zerwał).
Głazkow perspektywiczny? Nie powiedziałbym. Ale jeżeli mówimy o wałku, to ja bym wywałkował remis: Adamek za bardzo na tym nie straci i dalej będzie zarabiał na polonusach, a Głazkow poprawi swój wizerunek nadszarpnięty walką ze Scottem.


RE: Adamek - Głazkow - BeBaD - 02-11-2013 09:11 PM

Adamek ma zaraz 37 lat, walki z Kliczką nie będzie a porażka z Głazkowem fajnie wywinduje ruska w rankingach... zresztą nawet w przypadku porażki są dalej w stanie wyciągać $$ na walkach w polsce.
Swoją drogą to śmiem wątpić w to czy wałek tutaj będzie potrzebny... mimo wszystko to Głazkowa uważam za faworyta tej walki. Niby wszystko ustawiane pod Adamka... mały cięzki, obadany na sparingach jednak i to powinno wystarczyć. Wystarczy spojrzeć na ostatnie walki polaka żeby stwierdzić na jakim poziomie jest teraz polak... (tej zupełnie ostatniej nie licze bo to był worek)


RE: Adamek - Głazkow - Calaf - 03-11-2013 08:15 PM

chyba logiczniej byłoby podłożyć nogę Tomkowi w walce z Jenningsem...Na Polaku da się jeszcze trochę zarobić, choć nie ulega wątpliwości że jak dalej będzie taki pasztet to go Duva odstrzeli. Póki co wskoczy na drugie miejsce w IBF.
Głazkow słabiakiem może nie jest, ale z pewnością jest to rywal rozmyślnie wybrany, problem byłby jakby zaczął deklasować Adamka, w co wątpię.