Forum - BOKSER.ORG
Disco Polo - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Muzyka (/forum-22.html)
+---- Wątek: Disco Polo (/thread-136.html)

Strony: 1 2


RE: Disco Polo - kartofelek - 10-01-2012 01:17 PM



Cool


RE: Disco Polo - Zioło-Pale-Niebywale - 11-01-2012 11:36 PM

Uuuulala,to zdecydowanie nie moje rejony muzyczne,ale po wódzie....


RE: Disco Polo - kubala1122331 - 29-06-2013 01:14 AM

Temat nieaktywny już prawie 2 lata? Niemożliwe, czyż nie ma wśród nas miłośników tego pięknego i szlachetnego gatunku muzyki? Warto odświeżyć, ponieważ przez 2 lata powstały kolejne niezapomniane hity! Dla mnie ta muzyka płynie z duszy człowieka, ukazuje jego wewnętrzne przeżycia, jego przenikliwe spojrzenia na rzeczywistość nieraz szarą i burą, ale zauważcie, muzycy disco polo zawsze starają się pokazać jakieś pozytywne wartości, zawsze próbują choć odrobnę szczęścia wyłonić wśród tych odpadów ludzkich myśli, zmartwień i problemów.
Przykład? Mógłbym sypać wieloma, wylatywały by one jak z rękawa, ale podam tylko jeden przykład. Przykład najdobitniejszy. Miłego słuchania!





RE: Disco Polo - Splint3rPL - 29-06-2013 01:48 AM

No wreszcie ktoś wrzucił jakąś dobrą muzę. Ja od siebie polecę jeszcze taki oto klasyk:



Należy tu docenić zarówno głęboką warstwę muzyczną, jak i kapitalnie zrealizowany teledysk. Tak się tworzy historia polskiej muzyki.

A tak serio, disco polo drażni mnie jak jasna cholera. Mój organizm po prostu tego nie toleruje i już. Tzn. toleruje, ale tylko w stanie, gdy toleruje już właściwie wszystko. Wtedy to nawet nie wiadomo skąd znam wszystkie teksty... albo mi się wydaje, że znam.

EDIT/
Jeszcze o tym sobie przypomniałem. Tak się robi kampanię wyborczą!





RE: Disco Polo - Sander - 30-06-2013 12:11 AM

Nikt nie słucha a każdy zna Tongue


RE: Disco Polo - kubala1122331 - 26-07-2013 06:10 PM

Cytat:dobrego disco

Te słowa NIGDY NIE POWINNY ZNALEŹĆ SIĘ OBOK SIEBIETongue Toż to typowy OKSYMORON...


RE: Disco Polo - Inter - 31-07-2013 01:29 PM

podoba się, nawet pieskom http://www.youtube.com/watch?v=JfiiMRsrNJs


RE: Disco Polo - kolekcjoner - 01-11-2013 01:41 PM

Fenomen disco polo: nikt nie słucha każdy umie zaucić i zna slowa. Poza tym najlepsza muzyka do zabawy po wódce Big Grin