Forum - BOKSER.ORG
siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: siłownia/kulturystyka/bodybuilding (/thread-1369.html)



RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 24-09-2013 08:25 PM

Ale to wszystko to w jedną bramkę idzie. Przecież Roy nie ma zadnych argumentów;p mogę czuć się tylko jako wygrany. Czuję się jakbym kłócił się z 2 letnim braciszkiem. Braciszek twierdzi, że jak rzuci szklanką z całej siły o podłogę to się nie rozbije a ja starałbym się go przekonać, że jednak się rozbije.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 24-09-2013 08:26 PM

Nie wiem, jakoś tak się przyzwyczaiłem Tongue Forumek to coś więcej niż zwykłe forum Big Grin


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Sander - 24-09-2013 08:39 PM

Panowie KAŻDY ORGANIZM JEST INNY I INACZEJ REAGUJE NA TE SAME POKARMY, ODŻYWKI ITP!
Jeden popija szamę mlekiem z kartonu, drugi takim prosto od krowy a trzeci się raczy byczym nasieniem i efekt mają ten sam.
Nie ma złotego środka. Organizm ludzki jest zbyt skomplikowany tak jak i proces 'pakowania'.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 24-09-2013 08:40 PM

Tak i właśnie ja to opisałem, proszę przeczytać a zobaczysz. Chodzi o to, że na każdy organizm jest sposób.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 24-09-2013 08:46 PM

No i wszystko wyjaśnione , propsy Sander


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RoyJonesJr - 24-09-2013 08:52 PM

Crumb
Heheheh. mi to sie bardziej nasza konwersacja z grą z gołembiem w szachy. Przewróci figury, nasra na plansze i będzie dumny z wygranej.
Chłopaki jakbyś nie zauważył przyznali racje mi a Ty dostałeś miano forumowego gangstera z lewym prostym. więc po co ja Ci mam uświadamiać że po prostu w tej kwestii w przeciwieństwie do mnie jestes zielony ?
Nie mam czasu sie nad Tobą frustrować bo na takich "znafców" jak ty wylałem tysiące liter ,nerwów i potu na innym forum. a to forum nie dotyczy siłki dlatego pozwalam Ci tu żyć swoją bajką !
Może kiedyś to do Ciebie. Czuj sie zwycięzcą ;*


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 24-09-2013 08:58 PM

Jeszcze buziaka dostałem na końcu. No nieźle;p Chisora?
Wiem, wiem. W sumie to Ty masz racjęSmile
Ja Ci również przyznaję rację i życzę powodzenia w dalszym marnowaniu czasu na siłowni bez efektówSmile
Pewnie wiedzę masz znacznie większą ale brak efektó w siłowni jest winą Twoich kiepskich genów. A no i pewnie jesteś ektomorfik i NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ. We wszystkim masz racjęSmile Przepraszam za wszystko co napisałem. Miałeś rację.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RoyJonesJr - 24-09-2013 09:18 PM

Byłem ekto jak byłem biały teraz jestem czarnym mezo i jestem duży.

Dośc ! już sie więcej nie zbłaźnie przed forum dla kogoś takiego jak ty.
Powiedziałem co miałem do powiedzenia. Myślałem że jesteś ogarnięty.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 24-09-2013 09:26 PM

@Roy
Na sygnaturce to twoje real foto nigga ?


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Sander - 24-09-2013 09:27 PM

Po lewej Roy jako biały zaś po prawej jako czarny.