Forum - BOKSER.ORG
siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: siłownia/kulturystyka/bodybuilding (/thread-1369.html)



RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RoyJonesJr - 24-09-2013 09:47 PM

KrychuTMT
Tak. Mój nick to moje prawdziwe dane. I'm Roy !. Wpadłem tu tylko zobaczyć czy jesteście na mnie źli za Głażewskiego i wdzieczni że nie zbiłem wam Darka.

Sander
Mówisz o swojej sygnaturze czy moim avku ?
Przynjamniej zawsze wygrywam.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 24-09-2013 09:50 PM

@Roy
No właśnie też się zawiodłem bo też myślałem, że coś ogarniasz.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 24-09-2013 09:58 PM

@Roy
You'll must have forgot


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 24-09-2013 10:07 PM

Aha no i panowie, przeczytałem parę poprzednich stron no i jeśli już kupujecie kreatynę to nie bierzcie więcej jak 5-6 gramów dziennie.
Zostało naukowo udowodnione, że organizm nie jest w stanie przyjąć więcej niż właśnie tyle gramów kreatyny w ciągu dnia.
Kreatyna wystarczy wam na dłuższy okres czasu a spożycie jej w krótszy przy tych samych efektach to wyrzucenie efektów w błoto.
Rzeczywiście wypada pić dużo wody w trakcie cyklu kreatynowego.
Aha i wcześniej AdamekFightPl pytał czy monohydrat go zaleje. NIE ZALEJE.
TO się wodzi woda pod mięśniem a nie pod skóra. Dlaczego ludzie uważają, że ich zalewa na cyklu kreatynowym?
Ponieważ nie chcą zmarnować kreatyny na którą wydali kupę czasu więc wtedy na maxa dopinają swoją "dietę" i aby jej nie zmarnować to pochłaniają ogromne ilości kalorii z posiłków w ciągu dnia i tyją. Kiedy tylko przestaną brać kreatynę to ich "dieta" się kończy.
Każde carbo, białko czy gainery bierze się według BRAKÓW W DIECIE. Nie bierze się ich na oko tak jak RoyJonesJr.
Nie o to tutaj chodzi. TO jest suplement diety a więc ma suplementować dietę którą już masz.
Zjadłeś w ciagu dnia 170 gram białka i widzisz, że brakuje Ci jeszcze trzydziestu ale nie masz już miejsca na posiłek w brzuchu. CO wtedy robisz? Właśnie wypijasz sobie zakupione wcześniej białko aby dobić białka, którego Ci brakujeSmile
To nie jest tak, że sobie możecie pić białko nie dostarczając wcześniej z diety nic białka i myślicie, że urośniecie. Tak się nie robi bo inaczej będziecie ćwiczyć parę lat i potem na forach internetowych wyżywać się na innych typu "Crumb" bo mają szybciej efekty bo chce im się liczyc każdą kalorie i każdy gram białka i węglowodanów;p
Widzicie, nikomu się nie chce. Znacie kogoś kto to robi? Przyznajcie, że każdy ma dietę na OKO.
RYŻ KURCZAK TWARÓG. WIem jak to wygląda, kilka miesięcy też tak ćwiczyłem;p a kiedy przestałem rosnac nie wiedzialem o co chodzi i gadalem "PRZECIEZ JEM KURCZAKA"
Teraz liczenie makrosładników i kalorii jest dla mnie jak oddychanie.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RoyJonesJr - 24-09-2013 10:14 PM

Słuchajcie amtorzy białego chlebka Pana tego ! Big Grin
Albowiem on zaklęciem swoim przetransformuje wasze wątłe sylwetki w super-ultra-mezo-crumby !

Stary.. czemu Ty sie mnie czepiasz. błagam wyjaśnij.

Zwróciłem Ci uwage że nie takiego czegoś jak transformacja mezo-ekto bo to jest po prostu niemożliwe jak zasypiający murzyn budzi sie biały.
Dojechałeś mi co ja moge o tobie wiedziec. no to że nie przeszedles ewolucji wiem na pewno ale czemu sie czepiasz ciągle mnie i moich treningów? i wiesz co ja robie a czego ? że tu nie mam efektów, że to robie na oko. skąd ty to KUŻWA możesz wiedzieć? powiedz że masz 15lat. wybacze Ci.
Złap poziom skoro wiedzy nie potrafisz.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 24-09-2013 10:20 PM

Może nie lubi czarnych ?


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RoyJonesJr - 24-09-2013 10:30 PM

A ja nie lubie mezomorfików i jestem tolerancyjny. _-_


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BESTIA - 24-09-2013 10:31 PM

Koniec Offtopu panowie bo polecą ostrzeżenia.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 24-09-2013 10:40 PM

Widzisz gdzieś offtop?
Wszystko tyczy się tematów siłowni.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BESTIA - 24-09-2013 10:46 PM

Crumb
WidzęWink.