Forum - BOKSER.ORG
siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: siłownia/kulturystyka/bodybuilding (/thread-1369.html)



RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 30-09-2013 06:48 PM

Nie wyobrażam sobie treningu bez diety , przecież to podstawa i każdy kto trenuje na poważnie o tym wie .


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RedHawk - 30-09-2013 06:49 PM

@Krychu
Nie no śmieje, jeszcze nic nie przytyłem, ale moje mięśnie stały się twardsze. Kilka razy machnę hantlami i już czuć pompę. Kreatyna to dobrze rzecz, biorę ją w połączeniu z białkiem i aminokwasami zawartymi w Stamina Boosterze, ale jak skończą mi się suple to kupuje u ruskich jakieś sterydy, bo bez sterydów to daleko nie zajedziem.

@BESTIA
Jem normalnie, ale wiesz też nie napycham się na siłę tłustymi rzeczami czy coś w tym stylu. Jem normalnie, ale w miarę zdrowo. Mama dla mnie osobno kuczaków z ryżem gotować nie beje Big Grin ogólnie moje ciało jest trochę dziwne... dziwne na moją korzyść bo tak na prawdę nie ćwicząc np. pleców mam je w miarę dobrze zbudowane (może podeślę zdjęcie jak trza będzie) , nad bicepsem też nigdy za bardzo nie pracowałem a mam większy niż reszta moich rówieśników no i w dodatku nie mam problemów z tyciem, dlatego też martwiłem się, że kreatyna może mnie zalać co szybko obalił Crumb. Moim największym utrapieniem są odstające suty, dlatego też najbardziej skupiam się na klatce piersiowej.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 30-09-2013 06:58 PM

Sterydy...
Mój brat ma zajebiste predyspozycje. Od zawsze był "koksem" - w podstawówce juz się wyróżniał.
Zawsze szerszy znacznie od swoich kolegów. Typowy endomorfik. Tyle, że miał więcej mięśni niż tłuszczu. A tłuszcz rozprowadza mu się po barkach, trochę w brzuch i w łapy. W Bluzie nikt nigdy nie powie, że wygląda jakby miał trochę tłuszczu, w koszulce w sumei też nie. Dopeiro jak ją zdejmie. ZAWSZE JESTEM MEGA ZAZDROSNY bo ja zaczynałem ćwiczyć na siłowni mając w obwodzie ręki 32,5 cm i musiałem się meczyć ponad rok aby dojść do 42 cm a ON zaczynał przygodę z siłownią mając 44,5 cm w łapie... sprawiedliwe życie? NiesprawiedliweSad Po 8-10 miesiącach na siłowni był po prostu PRZE OGROMNY. Mi w okres 8-10 miesięcy urosło jakieś 7-8 cm a jemu tylko jakieś 3,5-4 cm ale co z tego skoro on miał łapę 48 a ja 40.
Zawsze byłem przekonany, że NIEMOŻLIWYM JEST osiągnięcie w obwodzie ręki 50 cm bez sterydów. Mój brat był żywym przykładem na to, że to w ogóle nie jest problemem. CO rpawda 50 nie osiągnął ale po roku zaprzestał chodzić, diety nie miał zadnej. Wziął jakieś 2 kreatyny i to tyle. Obecnie waży około 107 kg, ma 188 cm wzrostu, jest bardzo szeroki w barach przy dosc niskim poziomie tkanki tluszczowej. Nie wiem ile %. 17-20?? jakos tak. Zmierzylem mu lape ostatnio i miał 44...Sad A siłowni nie widział kilka dobrych lat.
Jakbym miał go porównać do kogoś jeśli chodzi o posturę to byłby to Andrzej Gołota. Jednak Andrzej znacznie lepiej był zbudowany bo miał fajna klatę i mniejszy poziom tkanki tłuszczowej.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 30-09-2013 07:42 PM

@RedHawk
Każdy ma jakieś uwarunkowania genetyczne , ja przykładowo mam spory triceps ( identycznie jak tata) i spore nogi ( 59 cm w udzie, a ledwo co je ćwiczę , ważę 74kg przy 180/1 wzrostu).

@Crumb
Ja gdy zaczynałem to miałem 27 cm w ramieniu Big Grin


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 30-09-2013 10:18 PM

@RedHawk
Masz ginekomastię? hmm... może jesteś "mały" przez co ludzie myślą, że chudy a mimo wszystko masz dość spory poziom tkanki tłuszczowej, który odłożył się właśnie na klatce piersiowej w okolicach sutków? Świetnym sposobem byłoby nabranie masy mięśniowej pare kilogramów a następnie trening oraz dieta na redukcję tkanki tłuszczowej.
Chyba, że to przez okres dojrzewania tylko masz a z czasem zniknie. Poczytaj o tym.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RedHawk - 01-10-2013 09:44 AM

@Crumb
W sumie nie wiem czy do ginekomastia... po prostu mam jeszcze słabo umięśnioną klatkę piersiową a przy tym zbyt dużą tkankę tłuszczową. Podczas redukcji a może nawet wcześniej jak nabiorę parę kilogramów czystego mięcha to to zniknie. Oczywiście nie wygląda to jakoś bardzo źle... nie mam ''cycków'' , mój tułów ogólnie nie jest zatłuszczony bo np. brzuch mam płaski. U mnie tłuszczyk odkłada się najbardziej w nogach, a dokładnie udach.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Joker - 01-10-2013 10:13 PM

RedHawk to może dziwne co napisze ale na macaj sutki jezeli pozujesz zgrubienie i bol to bedzie to gino.Jezeli poczujesz miekko nie przejmuj sie to lipomastia czyli fat osadzajocy sie w okolicach sutkow.Moze ci to zniknac po pewnym czasie lecz jezeli nie to pod pompuj klate to samo zejdzie.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - kubala1122331 - 01-10-2013 10:29 PM

Crumb
A znasz sposoby, które powodują odwrotne rezultaty. Zamiast powiekszania się malenie?


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 01-10-2013 10:36 PM

@Dżejkob
O co chodzi bo nie ogarniam , może ja będę w stanie pomóc Tongue


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - kubala1122331 - 01-10-2013 10:38 PM

No wisz, tkanka tłuszczowa za bardzo rozwiniętaTongue