Forum - BOKSER.ORG
Erislandy Lara - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Erislandy Lara (/thread-1488.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Erislandy Lara - BMH - 13-12-2014 05:54 AM

Floyd mowi ze chce walki z Mannym, ze on nikogo nie unika walczyl z kazdym, ze to Arum blokuje walke. Chce testow, i chce walki w przyszlym roku. Mowi, ze TR i Manny sa zdesperowani bo PPV sprzedaja w slabych liczbach, a sam Pacquaio dwa razy chujowo pokaal sie z Marquezem. Ewidentnie chce walki. 2015 Floyd zleje Filipino zobaczycie, bedziecie wypominac moje slowa. Ogien!!!Big Grin

Sedzie sie pospieszyl z zakonczeniem walki Jacka. Ale to dobrze, szybciej zobacze Smith Lara


RE: Erislandy Lara - kubala1122331 - 13-12-2014 07:25 AM

No to wygrał Lara przez UD. Ja przespałem tą walkę, ale po wyniku mogę stwierdzić, że było tak jak się spodziewałem Smile


RE: Erislandy Lara - Gogolius - 13-12-2014 12:35 PM

Ta chwila gdy czekasz cala noc na walke i o 3:15 zdycha internet...
na szczescie Lara pyknal Smitha skrajnie wyraznie. Wiadomo, Smith jest dobry ale Lara boksersko to jest top 15-20 p4p i zupelnie inna liga.
Po walce wyzwal Floyda na pojedynek, wiadomo ze to tak pro forma.
Ostatnio Trout mowil ze chcialby sie zrewanzowac obu swoim pogromca z czego porazki z Alvarezem nie bierze do siebie. Zobaczylbym Lara-Trout II.


RE: Erislandy Lara - KrychuTMT - 13-12-2014 12:59 PM

Jak ktoś będzie miał link do pojedynku to miło by było jakby go tu wrzucił.


RE: Erislandy Lara - redd - 13-12-2014 01:00 PM

(13-12-2014 12:35 PM)Gogolius napisał(a):  Ostatnio Trout mowil ze chcialby sie zrewanzowac obu swoim pogromca z czego porazki z Alvarezem nie bierze do siebie. Zobaczylbym Lara-Trout II.

Serio? Przecież to powtórka z pierwszej walki, no może z tą różnicą, że Trout mógłby dostać czasówkę. W bokserskie szachy Austin nie wygra z Larą, a gdy przechodzi do ofensywy to jest tam nieefektywny i taki pięściarz jak Kubańczyk co chwila by go karcił.


RE: Erislandy Lara - Gogolius - 13-12-2014 01:38 PM

No założyłem, że Trout pokazałby się z lepszej strony i postawiłby Kubańczykowi trudniejsze warunki.
No i też patrzę pod kątem przeciwników dla Lary: gwiazdorskie trio Cotto, Floyd i Alvarez do niego nie wyjdą, Molina po porażce powinien się odbudować, niewiele widać perspektyw, chyba że jakiś Charlo zwariuje i rzuci rękawice Wink


RE: Erislandy Lara - saliman1 - 13-12-2014 02:58 PM





Trzeba będzie poczekać na lepszą jakość.


RE: Erislandy Lara - Wietnam - 13-12-2014 03:20 PM

(13-12-2014 05:54 AM)BMH napisał(a):  2015 Floyd zleje Filipino zobaczycie, bedziecie wypominac moje slowa.

Kto kogo zleje,umówmy się zobaczymy właśnie w 2015, poczekajmy aż pokażą kontrakt w tv Big Grin , to że Floyd walczy z Najlepszymi to wiemy, tylko niech to kontynuuje w 2015,. Smile


RE: Erislandy Lara - Krzych - 16-12-2014 06:30 PM

Lara musi coś zrobić z tą obroną tułowia. Broni się efektywnie, ale kiedyś coś komuś wejdzie na ten tułów i może być kłopot. A dla kogoś kto boksuje tak jak Lara zbyt obity tułów to jak utrata kręgosłupa. Pozwala przeciwnikowi skrócić dystans i nie przeszkadza specjalnie w obijaniu tułowia. To sprawia pozory optycznie wyrównanej walki, a przy dzisiejszym poziomie sędziowania... Wiadomo. Powinien częściej dusić ataki w zarodku, przeszkadzać, przepychać, trzymać ręce, wchodzić w klincz albo bardzo krótki dystans w momencie gdy przeciwnik składa sie do ciosów. Po prostu pooglądać trochę FloydaSmile Jest trochę zbyt dystansowym bokserem. Walki w zwarciu się nie uniknie, bo są zawodnicy, którzy będą gonić, przepychać i atakować calą walkę. Defensorzy muszą mieć do perfekcji opanowany klincz, walkę w bliskim zwraciu i wszelkie szutczki na granicy przepisów, a Larze tego właśnie brakuje. Boksuje zbyt czysto.


RE: Erislandy Lara - Matys - 16-12-2014 10:44 PM

W ogóle jakoś wydawało mi się do tej pory, że Ishe to jest mały gość, a on wyglądał w ringu na większego od Lary. Co ciekawe nie dał się zważyć SHO w dniu walki.

Krzych masz sporo racji, do tego przy jego pracy nóg brakuje mi np. choćby prawych sierpowych - taki prawy sierp i zakręcasz, nie ma cię Wink Wszystko właściwie sprowadza się do przygotowania lewego krzyżowego, który jest zajebisty, ale przydałoby się coś więcej Wink A od walki z Angulo wszyscy mają już ten sam "blueprint" na Larę - Ishe zawalczył przecież identycznie jak Alvarez, tylko z trochę gorszym skutkiem.

Co do kolejnego pojedynku, to Charlo trenują razem z Larą, więc musieliby naprawdę zwariować, żeby z nim zawalczyć Wink