Forum - BOKSER.ORG
Miguel Cotto - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Miguel Cotto (/thread-1532.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Miguel Cotto - Tar-Ellendil - 25-02-2015 02:43 PM

K9 potencjalnym rywalem Cotto w końcówce Czerwca.


RE: Miguel Cotto - Gogolius - 27-02-2015 10:01 AM

WBC: Cotto ma teraz dobrowolna obrone, a potem bedzie musial bronic pasa z oficjalnym pretendentem (Golovkin).
Cotto: zadna federacja nigdy nie bedzie mowila mi jak mam prowadzic swoja kariere, zrobie co bede chcial.

Wink

W sumie Cotto wyhamowal mocno: dluga przerwa od Martineza, Floyd i Saul przepadli, rywala ciagle nie ma. Z drugiej strony jemu to nie przeszkadza Wink


RE: Miguel Cotto - TomaszX - 27-02-2015 10:34 AM

Beka z Cotto wyrzuci pas by nie walczyć z prawdziwym średnim czemu on w ogolę szedł do tej wagi?Świetna decyzja federacji.


RE: Miguel Cotto - BMH - 27-02-2015 11:16 AM

Na miejscu Coto oddalbym ten pas i nawet sie nie wyglupial z walka z Golovkinem bo to bedzie jednostronne bicie zakonczone brutalnym KO na Portorykanczyku. Walka jak na moje bez wiekszego sensu(od strony Cotto), bo tu nie ma miejsca na niespodzianke. Z drugiej strony w przypadku hipotetycznej wygranej Floyda nad Mannym, nie bylbym zaskoczony jakby nagle zamiast obowiazkowej potyczki Golovkina z Cotto, federacja zezwolila wspaniałomyslnie na rewanzyk "Junito" z "Moneyem". Chlopaki z WBC umieja liczyc hajsy.Wink


RE: Miguel Cotto - Matys - 27-02-2015 11:30 AM

No przecież właściwie już zezwoliła. Wystarczy, że Cotto poczeka z tą dobrowolną obroną do września - zawalczy w niej z Floydem i gra gitara Big Grin


RE: Miguel Cotto - BMH - 27-02-2015 11:41 AM

(27-02-2015 11:30 AM)Matys napisał(a):  No przecież właściwie już zezwoliła. Wystarczy, że Cotto poczeka z tą dobrowolną obroną do września - zawalczy w niej z Floydem i gra gitara Big Grin

Szczwane.Wink Ty Matys nie tylko masz papiery na eksperta ktory by w studio zawstydzil naszych wszystkich komentatorow, ale nadawalbys sie tez na doradce.
Dobrze kombinujesz. Wystarczy, ze Cotto dozna nagle jakiejs powaznej kontuzji ktora go zablokuja na najblizsze 2 miesiace. Potem juz tylko pozostaje wybrac najbardziej oplacalna opcje. Jak nie Floyd, to Alvarez, jak nie ten, to moze Bradley lub Bundrade. Do wyboru do koloru.
Golovkin zasluguje na WBC bo to bezdyskusjnie dzis najlepszy MW, ale maltretowania "Junito" nie chcialbym ogladac. Cotto to jednostka wybitna, ale nie ma z Kazachem zadnego startu.


RE: Miguel Cotto - Tar-Ellendil - 27-02-2015 12:22 PM

WBC musi naciskać i konsekwentnie odebrać pas do końca lata.


RE: Miguel Cotto - TomaszX - 27-02-2015 12:31 PM

Ależ to kombinowanie w tym boksie mnie wkurza,jak Cotto może nazywać się mistrzem wagi średniej skoro będzie uciekał przed GGG.Lubiłem go ale teraz mnie denerwuje zamiast zejść wagę niżej woli kisić pas i ani myśli walczyć w limicie wagi w której jest mistrzem gdzie tu sport?


RE: Miguel Cotto - BMH - 27-02-2015 01:06 PM

(27-02-2015 12:31 PM)TomaszX napisał(a):  Ależ to kombinowanie w tym boksie mnie wkurza,jak Cotto może nazywać się mistrzem wagi średniej skoro będzie uciekał przed GGG.Lubiłem go ale teraz mnie denerwuje zamiast zejść wagę niżej woli kisić pas i ani myśli walczyć w limicie wagi w której jest mistrzem gdzie tu sport?

Bowe Tyson i Lewis tez oddawali tytuly gdy walka z roznych powodow nie byla dla nich odpowiednia. Tez nie mogli nazwac sie mistrzami?Wink


RE: Miguel Cotto - TomaszX - 27-02-2015 01:28 PM

Tutaj wyraźnie Cotto się obawia.Na szczęście niedługo nie będzie już mistrzem.