Forum - BOKSER.ORG
Andy Ruiz Jr - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Andy Ruiz Jr (/thread-1537.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Andy Ruiz Jr - Metzger - 24-11-2013 06:11 PM

Co sądzicie o tym meksykańskim prospekcie? Ciekawa postać, która wkrótce może namieszać w czołówce czy kolejny balon? Zadziwiający jest fakt, iż ten młody bokser pomimo potężnej nadwagi (niższy i cięższy niż Arreola) ma naprawdę szybkie ręce.


RE: Andy Ruiz Jr - Mastrangelo - 24-11-2013 06:16 PM

Zdecydowanie BALON Big Grin


RE: Andy Ruiz Jr - Gogolius - 24-11-2013 06:20 PM

Faktycznie, trochę karykaturalny jest. Oglądałem jego pojedynek z Tor'em dziś w nocy.
Dla mnie średniak/balon - wydaje się mieć mocną szczękę i ogólnie daje radę wydolnościowo, ale garda dziurawa, balans praktycznie zerowy, praca nóg - no też tak raczej w miejscu. Łapki faktycznie pracują dobrze, zawodnik nie boi się wymian, jakaś kontra czy dwie też mu wczoraj weszły.
Ale jestem sceptyczny... obtłuszczony, zaokrąglony... taki drugi Chavez Jr. czy Solis - a z takiego super-boksera nie będzie. Z drugiej strony nie jest takim strasznym balonem bo coś tam potrafi i na szeeerokąąą czołówkę HW można go rzucać choćby dziś i wstydu nie przyniesie.

Mimo wszystko nie widzę go, chciałbym go zobaczyć z Głazkovem albo innym bokserem stawiającym bardziej na technikę niż wymiany i urywanie głów. Gdyby ktoś zmusił Ruiza Jr. do biegania po ringu, to ten mógłby mieć olbrzymi problem.


RE: Andy Ruiz Jr - Hugo - 24-11-2013 06:20 PM

Solis też ma szybkie ręce, ale wolne nogi z powodu nadwagi. Do pewnego poziomu można z takim mankamentem boksować i zwyciężać, ale mistrzem świata z bebechem raczej się nie zostanie.


RE: Andy Ruiz Jr - Calaf - 25-11-2013 01:50 PM

Balon. W oczy mi się rzuciły szybkie ręce i jako taka kondycja (ostatniej walki nie oglądałem niestety), nic poza tym. Myślę że porównywanie do Solisa jest przesadzone. Nie ma opcji żeby z tak zapuszczonego chłopa mogło coś być.


RE: Andy Ruiz Jr - Sander - 31-01-2014 08:37 PM

Ciekawa postać ten Ruiz.
Lubi pójść na wymiany, bardzo szybkie ręce, szczęka wydaje się być w porządku. Praca nóg może nie antylopa ale też nie hipopotam.
Co do jego sylwetki to prezentuje się okropnie ale to jest raczej jakaś genetyczna wada niż efekt karmienia się żarciem z fast foodów.
Największym mankamentem poza tym wizualnym wydaje się być obrona (tak dziurawa garda jak i brak ruchu głową). Już Hamer mu sporo ciosów w dwóch pierwszych rundach nawsadzał...
To może być jeden z bardziej widowiskowych ciężkich już niedługo. Mam nadzieję, że po Hamerze dobór jego rywali nie będzie schodził poniżej pewnego poziomu. Myślę, że jego walka z Arreolą a nawet Szpilką to byłyby brutalne bitki.


RE: Andy Ruiz Jr - Joker - 31-01-2014 09:11 PM

Sander
Trener Ruiza jr powiedział że Andy ma jedną poważną wade zeżre wszystko co mu się podsunie.Co do walk z Arreolą nie zawalczy a ze Szpilką wygrywa w okolicach 7 rundy(jak nie wcześniej).
Ja bym go chętnie zobaczył z Chisorą a znając Derecka walka jak najbardziej do zrealizowania. Smile


RE: Andy Ruiz Jr - Martin - 12-11-2014 06:09 PM

O Andym Ruizie wspomniał ostatnio Szpilka, po zwycięstwie nad Adamkiem. Jakbyście widzieli taki pojedynek?
Szybkościowo Artur by go chyba zajechał...


RE: Andy Ruiz Jr - Joker - 12-11-2014 06:18 PM

Napisałbym że Andy by zajechał Szpilke do 5 rundy ale boje sie reakcji innych więc się powstrzymam.


RE: Andy Ruiz Jr - Sander - 12-11-2014 06:25 PM

Ruiz jest niedoceniany przez swój wygląd. Powiem tak - mam nadzieję, że Artur póki co się z Andy'm nie zmierzy.