Forum - BOKSER.ORG
Andy Ruiz Jr - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Andy Ruiz Jr (/thread-1537.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Andy Ruiz Jr - Tar-Ellendil - 22-12-2014 11:35 AM

Nie wiem kto kogo by zjadł, ale Ruiz faworytem bo on w jedzeniu wygrywa z wszystkimi.


RE: Andy Ruiz Jr - Wilczekstepowy - 22-12-2014 03:17 PM

Hehehe... słuszna uwaga. Smile


RE: Andy Ruiz Jr - Gogolius - 12-01-2015 01:42 PM

Andy Ruiz wraca na ring w marcu. Chciałby ważyć ok. 250 funtów czyli 113 kg. Zamierza popracować nad muskulaturą i szybkością.
Twierdzi, że w tym roku powinien już walczyć o mistrzowski pas/być blisko takiej walki.


RE: Andy Ruiz Jr - Martin - 12-01-2015 08:43 PM

(12-01-2015 01:42 PM)Gogolius napisał(a):  Twierdzi, że w tym roku powinien już walczyć o mistrzowski pas/być blisko takiej walki.

O mistrzowski pas? Żartowniś...

Co to znaczy być blisko walki o mistrzowski pas? To tak jak w tej chwili Briggs, Jennings czy Fury?


RE: Andy Ruiz Jr - Joker - 12-01-2015 08:47 PM

Martin
Ruiz jr jest w dyszkach wbc i wbo.Pewnie obije jeszcze kogoś i może stać się pretendentem.


RE: Andy Ruiz Jr - Martin - 12-01-2015 09:09 PM

To Szpilka też jest blisko...


RE: Andy Ruiz Jr - Wilczekstepowy - 11-06-2015 09:24 PM

(12-01-2015 01:42 PM)Gogolius napisał(a):  Andy Ruiz wraca na ring w marcu. Chciałby ważyć ok. 250 funtów czyli 113 kg. Zamierza popracować nad muskulaturą i szybkością.
Twierdzi, że w tym roku powinien już walczyć o mistrzowski pas/być blisko takiej walki.

Coś mu chyba nie wyszedł ten powrót. Trochę to dziwne, że w ogóle nie walczy, bo od ostatniej walki minęło prawie pół roku. Wiem, że w ostatniej walce walczył od 4 rundy z kontuzją ale chyba nie miała ona aż tak wielkiego wpływu skoro wcześniej zapowiadał walkę na marzec?


RE: Andy Ruiz Jr - Wilczekstepowy - 18-06-2015 02:22 PM

Cytat:Po ostatnim, dodajmy przeciętnym występie, szefowie grupy Top Rank dali Andy'emu Ruizowi Jr (24-0, 17 KO) ultimatum - musi się odchudzić, jeśli chce znów wyjść do ringu. W dwóch ostatnich walkach przekroczył 120 kilogramów.

Meksykanin trenuje więc teraz pod okiem sławnego Abela Sancheza w ośrodku Big Bear w Kalifornii. Szkoleniowiec takich mocarzy ja Giennadij Gołowkin czy wcześniej Terry Norris chwali nowego podopiecznego.

- Robi dobrą robotę. Jest tu od sześciu tygodni i stracił około trzynaście kilogramów. Ciężko pracuje, ale co najważniejsze, dobrze się adaptuje do programu treningowego i nie szuka ucieczki od trudnych zajęć - powiedział Sanchez.

Choć to jeszcze niepotwierdzona informacja, to w kuluarach mówi się, że Ruiz Jr ma wrócić do akcji pod koniec wakacji. źródło
W końcu się wyjaśniło dlaczego Andy tak długo nie pojawiał się w ringu. Dobrze, że jego trenerzy postawili go pod ścianą. Chłopak ma talent i jeżeli chce coś osiągnąć musi zaciskać pasa przed jedzeniem i do tego ostro trenować. Fajnie, jakby się potwierdziło te info, że następna walka pod koniec wakacji.


RE: Andy Ruiz Jr - Krzych - 19-06-2015 12:16 PM

Dziwne że dopiero teraz ktoś się na to zdobył. Nie wiem jak jakikolwiek szanujący się trener mógł podjąć współpracę z kimś o takim stosunku do sportu. Gdybym ja był trenerem i przyszedłby do mnie zawodnik mówiący w wywiadach że nie zamierza trzymać diety, zrzucać nadwagi i ciężko trenować to zaraz by dostał takiego kopa w dupę że by odleciał skąd przyszedł, czyli pewnie do najbliższego McDonalda.


RE: Andy Ruiz Jr - Wilczekstepowy - 25-09-2015 12:54 PM

W końcu i Andy Ruiz jr rusza tyłek na ring. Już jutro na rozgrzewkę bierze niejakiego Joella Godfrey'a a za niespełna miesiąc testera z prawdziwego zdarzenia Zumbano Love.