Forum - BOKSER.ORG
Boxing Hall of Fame - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Historia boksu (/forum-16.html)
+--- Wątek: Boxing Hall of Fame (/thread-1554.html)



Boxing Hall of Fame - BMH - 06-12-2013 11:16 AM

[Obrazek: 2013NVBHOF-500x658.jpg]

Postanowilem zalozyc temat, gdzie bedziemy mogli wymienic troche pogladow na temat piesciarzy i dzialczy sportowych, ktorzy doloczyli/lub nie, do Hall of Fame. Mozecie pisac kto waszym zdaniem w przyszlosci zdecydowanie zalsuzy na takie wyroznienie, ale mozemy tez rozwazyc, czy brak obecnosci niektorych nazwisk nie jest nieporozumieniem. Jasne jest, ze mozemy sie nie zgadzac z niektorymi wyroznieniemi. Wczoraj przeczytalem na glownej, ze Joe Calzaghe nie powinien byc wyrozniony... kiedys podobne opinie byly na temat Gattiego.Od siebie dodam, ze zarowno Joe, jak i Arturo w mojej opini zasluguja na miejsce w Hall of Fame.
Kto Waszym zdaniem w przyszlosci zostanie nagrodzony tak wielkim wyroznieniem za swoje ringowe wyczyny, lub innego rodzaju wklad dla boksu?


Ponizej link, gdzie mozna zobaczyc wszystkich(?) wyroznionych:
http://pl.wikipedia.org/wiki/International_Boxing_Hall_of_Fame


RE: Boxing Hall of Fame - Sander - 06-12-2013 12:11 PM

Ja spodziewam się tam Miguela Cotto oczywiście.

Zapewne Juan Manuel Marquez dołączy - czytałem gdzieś jakąś dyskusję gdzie parę osób twierdziło, że JMM na to nie zasluguje.

Jeżeli w HOF nie byłoby miejsca dla Calzaghe to i Władimira nie powinno być. A zapewne będą obydwaj, Joe już jest.


RE: Boxing Hall of Fame - BMH - 06-12-2013 12:22 PM

Z aktywnych piesciarzy, to moimi 100% pewniakami do tego wyroznienia sa:
1.R.Jones
2.Hopkins
3.Mayweather
4.Marquez
5.Pacquaio
6.Bradley
7.Froch
8.Mosley
9.Ward
10.Cotto
11.Wright
12.Toney

Spokojnie jeszcze bym jeszcze kilka nazwisk dorzucil.Wink


RE: Boxing Hall of Fame - Sander - 06-12-2013 12:25 PM

Jest w ogóle jakaś definicja członkowstwa w tym HOF?


RE: Boxing Hall of Fame - Gogolius - 06-12-2013 12:35 PM

Kto dolaczy?
Ja sie zdziwie jak kogos ze szczytow p4p tam nie zobaczymy.
Calzaghe absolutnie na to zasluzyl i to jak malo kto. Bedzie tam Hopkins, bedzie RJJ, a jego mialoby nie byc?
Tito i Oscar bez dyskusji. Ja tam jak przegladalem kiedys te liste to jakos nie mialem wiekszych pretensji, masy bokserow to ledwo kojarze (ci sprzed II wojny swiatowej) ale i z tych nowszych to nie widze wiekszych kontrowersji.

Co do Gattiego: jak dla kogos HoF to taki ranking p4p ever to moze mu nie pasowac, ale to co soba dal Arturo dla calej dyscypliny jest wg mnie zupelnie wystarczajace.


RE: Boxing Hall of Fame - Sander - 06-12-2013 12:39 PM

Tam kiedyś Stallone'a chcieli wprowadzić ale się środowisko nie zgodziło chyba.


RE: Boxing Hall of Fame - Gogolius - 06-12-2013 12:46 PM

E no, Rocky wszedl ; ) Chyba nawet razem z Tysonem. Nie wiem tylko czynie jest w tej kategorii obserwowanych czy cos.


RE: Boxing Hall of Fame - Martin - 06-12-2013 06:03 PM

(06-12-2013 11:16 AM)BMH napisał(a):  Kto Waszym zdaniem w przyszlosci zostanie nagrodzony tak wielkim wyroznieniem za swoje ringowe wyczyny, lub innego rodzaju wklad dla boksu?

1. Mayweather - za swoje dokonania
2. Bracia Kliczko - za ponad 10-letnią dominację w wadze ciężkiej
3. Pacquiao - za wiele ekscytujących i wygranych pojedynków
4. Marquez - tak jak wyżej
5. Roy Jones Jr - w swoim prime fantastyczny zawodnik


Poza tym jest trochę bokerów, którzy mają "papiery" na dostanie się do Hall of Fame, jednak muszą podczas swojej kariery to udowodnić.