Forum - BOKSER.ORG
Shawn "Showtime" Porter - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Shawn "Showtime" Porter (/thread-1565.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Shawn "Showtime" Porter - Sander - 13-03-2014 09:28 AM

Malignaggi to jest też ciekawy przypadek. Nic wielkiego nie pokazuje i w sumie nigdy mnie jakoś postawą w ringu nie oczarował a wielkich walk dostaje całą masę. Był już Cotto, był Broner, był Hatton, był Khan i proszę - za chwilę kolejna szansa mistrzowska.


RE: Shawn "Showtime" Porter - TomaszX - 13-03-2014 03:17 PM

Stawiam że Porter pobije Malignaggiego wysoko na punkty i Brooka również na punkty.


RE: Shawn "Showtime" Porter - Gogolius - 13-03-2014 03:45 PM

Paulie obecna szans dostal za wygrana z Zabem Judah, przeciez to nie jest tak ze on co chwila przegrywa walki i dostaje kolejne. Jest rozpoznawalny, generuje kase, walczyc potrafi a do tego wychodzi na ring w spodniczkach z odwaznymi rozcieciami - czego chciec wiecej w boksie (zawodowym)?:>

Poza tym mysle ze "nic wielkiego nie pokazuje" to troche za ostre sformulowanie: trzyma sie od lat czolowki silnie obsadzonego przedzialu wagowego.


RE: Shawn "Showtime" Porter - Krzych - 13-03-2014 08:05 PM

Trochę racji @Sander ma, ale z drugiej strony to Paulie jednak cały czas trzyma poziom. Walka z Porterem to dobry match ale tak na prawdę wystarczy, że Porter zawalczy w ten sam sposób z Malignanggim jak z Alexandrem i te walki będą bliźniaczo podobne. A czy Paulie zniesie taki szturm? No nie wiem...


RE: Shawn "Showtime" Porter - Martin - 14-03-2014 12:02 PM

Porter jest tu jak dla mnie zdecydowanym faworytem. Malignaggi to całkiem dobry pięściarz, ale Porter wydaje się być bardzo mocny, zbyt mocny dla Pauliego.


RE: Shawn "Showtime" Porter - BMH - 20-04-2014 01:54 PM

Zgodanie z oczekiwaniami Porter rozjechal Pauliego i potwiedzil tym samym gotowosc na wieksze wyzwania. Najbardziej marzy mi sie walka z Bradleyem, ewentualnie z Brookiem. Choc obie te walki nie mialby wyraznych fawortow, to jednak sklanialbym sie ku wygranej Portera. Najlepszy bylby Timothy, bo w przypadku wygranej "Showtime" szybko by awansowal w rankingach.Wink


RE: Shawn "Showtime" Porter - TomaszX - 20-04-2014 05:43 PM

Świetna walka Portera w walce z Brookiem byłby moim wyraźnym faworytem.Natomiast z Bradleyem mogło by być różnie.


RE: Shawn "Showtime" Porter - Tar-Ellendil - 20-04-2014 08:14 PM

Trzeba uważnie patrzeć na Portera bo on wyrasta na elitę tej wagi i chętnie zobaczyłbym go z Pacquiao, ale z racji tego że to przeciwne obozy realniejsza jest walka z Brookiem, a potem może Maidana.


RE: Shawn "Showtime" Porter - saliman1 - 20-04-2014 08:17 PM

Też bym go zobaczył z Bradleyem, ale Porter walczy w GBP, a Tim w Top Rank, więc ta walka jest praktycznie nie możliwa. Brook jest chyba najbardziej realną opcją, Brytyjczycy próbują go w końcu dopchać do tego IBF od jakiegoś czasu.


RE: Shawn "Showtime" Porter - BMH - 20-04-2014 08:19 PM

Tar-Ellendil
Porter, jest chyba stalym sparingpartnerem Pacquiao. Tez zobaczylbym taka walke, ale w pierwszej kolejnosci wolalbym Bradleya.Wink

(20-04-2014 08:17 PM)saliman1 napisał(a):  Też bym go zobaczył z Bradleyem, ale Porter walczy w GBP, a Tim w Top Rank, więc ta walka jest praktycznie nie możliwa.

Dlaczego? Moze cos daloby sie ukrecic.. Russell ma walczyc z Lomaczenka(ja i tak uwazam, ze Ukrainiec sie wycofa/wykreci sie kontuzja) dlaczego wiec nie Porter z Bradleyem? Z drugiej strony nie sadze by Timothy sie wyrywal do takiej walki teraz gdy jest po pierwszej oficjalnej porazce. Spodziewam sie raczej ze dwoch walk na odbudowanie, a pozniej wszystko pozostanie w rodzinie-TR. Arum, bylby szalony jakby celowal z Timem w Shawna.