Forum - BOKSER.ORG
Szpilka - Jennings - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Szpilka - Jennings (/thread-1571.html)



RE: Szpilka - Jennings - Metzger - 10-12-2013 11:34 AM

Cóż, może to i dobrze. Uważam, że każdy bokser powinien stracić zero w rekordzie na wczesnym etapie kariery, aby potem nie bronić tego zera jak niepodległości.


RE: Szpilka - Jennings - Calaf - 10-12-2013 12:09 PM

Biorąc taką walkę Szpilka w zasadzie już wygrał,nawet jakby przegrał. Pod warunkiem że nie zaprezentuje się zenujaco.Brawo.Pewnie to głupie co napisałem ale jak na dzisiejsze czasy prowadzenie Szpilki wygląda ciekawie.


RE: Szpilka - Jennings - RedHawk - 10-12-2013 05:37 PM

@Sander
Spalił się bo ubrał te jego chustkę PDW? on takimi rzeczami jeszcze bardziej się motywuje i nakręca...


RE: Szpilka - Jennings - Martin - 10-12-2013 05:46 PM

W przeciwieństwie do walki Kołodziej-Makabu, pojedynek Szpilki z Jenningsem nie będzie do jednej bramki. Szykuje się ringowa wojna.
Szpila już się nakręca i bardzo dobrze, jeśli pokaże swój najlepszy boks, to jestem dobrej myśli. Niech tylko jeszcze Jennings Artura zlekceważy, to się zdziwi...

@Sander
Przed pojedynkiem z Mollo również nie dawałeś większych szans Szpilce, więc akurat Twoja opinia mnie specjalnie nie dziwi.

Szanse 50/50.


RE: Szpilka - Jennings - BMH - 10-12-2013 05:54 PM

Bardzo dobra nowina, kolejny pojedynek dwoch niepokonanych zawodnikow w HW-Brawa. Artek, nawet mimo porazki moze duzo zyskac, a wszystko zalezy od tego co pokaze w ringu. Nie odbieram szans Polakowi, ale jednak kciuki bede trzymal za Bryantem, i to na niego postawie w tej walce.
Juz nie moge sie doczekac, jak Szpilka wywiazuje sie ze slow, i przechodzi do czynow.Tongue Nie ma co, rosnie nam drugi James Toney, teraz jeszcze trzeba tak czarowac na ringu, jak podczas wywiadow, i drzwi do kariery stoja otworem.


RE: Szpilka - Jennings - Crumb - 10-12-2013 06:15 PM

Ciekawe jak z kursem u buchmakerów. Szpilka po raz pierwszy nie będzie faworytem. Warto będzie na niego coś postawić Smile
Byloby naprawde zajebiscie jakby to wygral.


RE: Szpilka - Jennings - RSC-2 - 10-12-2013 06:26 PM

Artur Szpilka ma duże szanse aby dobrze zarobić na boksie.
Jest kontrowersyjny i powszechnie nielubiany. A to dobry prognostyk na kasę.
Polacy ,którzy lubią cieszyć się z czyichś porażek, szczególnie z porażek osób nielubianych będą masowo wykupywać w przyszłości PPV aby zobaczyć leżącego i znokautowanego Szpilkę.

Boks Szpilki według mnie jest prymitywniejszy niż on sam.
Nawyki z „ustawek” pozostały . Szpila dalej nie zauważa w ringu że to już nie kibol a bokser z nim walczy.
Najchętniej zobaczyłbym go w walce z Chisorą lub Adamkiem.


RE: Szpilka - Jennings - Sander - 10-12-2013 06:31 PM

@RedHawk
W chustce do fotki robionej w domu pozować? Tongue
Jego sprawa Wink

@Martin
Tym razem będę miał rację. Argumenty czysto bokserskie przemawiają za Bryantem. W niektórych elementach zdecydowanie.


RE: Szpilka - Jennings - RedHawk - 10-12-2013 06:34 PM

''Adamek: Będę kibicować Arturowi, Ci, którzy myślą inaczej mnie nie znają. Będę na walce Artura. Jennings szybszy niż się wydaje.''


RE: Szpilka - Jennings - Crumb - 10-12-2013 07:00 PM

No nie;d już widzę jak Szpilka po walce palcem wskazujacym na Adamka i "TY BEDZIESZ NASTEPNY!!"