Forum - BOKSER.ORG
The Elder Scrolls V "SKYRIM" - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Gry i Komputery (/forum-24.html)
+---- Wątek: The Elder Scrolls V "SKYRIM" (/thread-164.html)



The Elder Scrolls V "SKYRIM" - Gawlak - 06-01-2012 06:19 AM

Gra ktos w tą superancką giere???


RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM" - Adammobp - 06-01-2012 09:11 AM

Ja fanem serii Elder Scrolls nigdy nie byłem, ale jako dowód na potęgę serii podam pewien fakt. Jak chodziłem jeszcze do gimnazjum, to jeden mój kolega z klasy codziennie chodził na przerwach do biblioteki, gdyż tam były komputery z dostępem do internetu. I co było najśmieszniejsze zawsze oglądał tam zdjęcia i filmy z Obliviona - gry, o której on i jego ówczesny komp mógł sobie pomarzyć.


RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM" - Gawlak - 06-01-2012 02:36 PM

Takiej cierpkiej oceny jeszcze nie słyszałem :O Może i masz rację ze słabym systemem walki,ale co do "tandetnej fabuły" i "nieciekawych misji" , to zakładamy rękawice i mogę walczyć o dobre imię Skyrim Wink
wydaje mi się , że nowy TES nawet bez głównego wątku jest ciekawą grą...misje dla poszczególnych bractw są zarąbiaszczo ciekawe , a i sam wybór strony w konflikcie pomiędzy cesarstwem a gromowładnymi jest ciekawy Smile


RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM" - Gawlak - 06-01-2012 05:55 PM

Beryl, ja nie wiem ..czy to tylko w wersji na kompa są takie "ułatwiacze" jak zakładanie koszy na głowy , bo na x360 nie wiem jak to zrobic Tongue powiem ci szczerze, że mam 58lv, bron dwureczna na 100, kowalstwo na 100, zaklinanie na 100 i ciezki pancerz na 100, deadryczne sprzety i mam jakieś 130000złota. nigdy nic nie ukradłem , a doszedłem do wszystkiego na samych misjach i eksploracji Skyrim Wink
Mimo wszystko, ja na nowy TES nie narzekam,ale w porównaniu z Gothic'iem 1,2(noc kruka) , to jest pici kłaczek Wink nic nie pobije tej gry ^^


RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM" - Tar-Ellendil - 05-08-2012 05:36 PM

Niestety musiałem skończyć póki co z Skyrimem, problemy z bugami i słaby sprzęt mnie zmusiły ;/

Osobiście bardziej cenie Fallout New Vegas.


RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM" - Radeno - 10-04-2013 12:28 PM

A ja gram cały czas. Jak się doda kilka modów to gram potrafi tak wciągnąć, że rzeczywistość ucieka bardzo szybko, i czas leci tak szybko, jak sędzia liczący do 10 leżącego na deskach...Smile


RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM" - misztuk - 26-04-2014 02:21 PM

Skyrim to jest coś pięknego - podróżując po świecie gry czuje się przygodę mimo, że się siedzi przed komputerem. Piękne widoki, co rusz na kogoś trafiamy, nawet na smoka. Alchemia, kradzieże, skradanie, kowalstwo - no czego chcieć więcej. Do tego wszystkiego epicka muzyka Smile

_________________
http://warthunder.graj.tv


RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM" - KrychuTMT - 08-12-2014 11:30 PM

Grał ktoś na PS3 ? Często spadają fpsy ?


RE: The Elder Scrolls V "SKYRIM" - Gogolius - 09-12-2014 11:13 AM

Ja sie spotkalem z dwoma problemami, na konsoli u kuzyna wlasciwie od poczatku przez cala gre jest problem z ladowaniem lokacji przy wchodzeniu do lochów/ nowe miejscowki wymagajace ladowania itd.

Ta sama plyta na mojej konsoli nie sprawiala problemow ale po przejsciu ok 60-70 % gry a dokladniej po odkryciu takiej czesci swiata, byl katastrofalny spadek fpsów. Jak sie siedzialo w lochu / innym malym pomieszczeniu to spoko ale jak postac wychodzila na swiat i konsola musiala generowac te kilometry w kazda strone to sie dlawila.

Ogolnie PS3 nie radzi sobie ze Skyrimem (a np z DA Inkwizycja zadnych problemow choc swiat tez rozlegly choc na szczescie podzielony na kilka regionow) jak widzialem jak grala moja dziewczyna to odpuscilem i postanowilem kupic wersje na PC.