Forum - BOKSER.ORG
Hopkins vs Shumenov - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Hopkins vs Shumenov (/thread-1749.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Hopkins vs Shumenov - Tar-Ellendil - 13-03-2014 02:46 PM

[Obrazek: hopkins-shumenov%20(9).jpg]

19 Kwietnia na gali w Waszyngtonie zmierzy się 49 letni mistrz IBF Bernard Hopkins z mistrzem WBA Beibutem Shumenovem.

Oprócz tego zapowiedzianie walki to :

Peter Quillin vs Lukas Konecny o pas WBO wagi średniej
Shawn Porter vs Paul Malinaggi o pas IBF wagi półśrednie.












[Obrazek: 041914.png]


RE: Hopkins vs Shumenov - Gogolius - 13-03-2014 03:56 PM

Dobra walka (dla fanow Hopkinsa Big Grin), historyczny moment w boksie + swietny undercard.

W sumie walka wieczoru najmniej mnie grzeje: dawno wg mnie Hopkins nie byl tak wyraznym faworytem. Szumenova widzialem w dwoch walkach i dla mnie nie wyglada grozniej od takiego Murata. Gdyby nie pas WBAto bylaby to kolejna pewna obrona pasa Hopkinsa.

Zaznaczylem w ankiecie wygrana Kata na punkty, choc on sam rozpamietuje fakt, ze ostatnio wygral w ten sposob z Oscarem i chcialby polozyc przeciwnika. Mam tylko nadzieje ze sie nie podpali i nie bedzie szukal nokautu za wszelka cene Tongue

To oczywiscie zart, predzej Floyd sie podpali w ringu niz Bernard.


RE: Hopkins vs Shumenov - BMH - 13-03-2014 04:09 PM

Hopkins-Shumenov.
Jezeli B-Hop, wniesie do ringu dyspozycje jak chociazby z Muratem, to powinien sobie spokojnie poradzic. Mimo wyjatkowsci Bernarda, to w takim wieku, nic juz nie jest pewne, zwlaszcza gdy mowimy o walce bokserskiej. Po wazeniu podam ostateczny typ.

Quillin-Konecny.
Quillin! Spodziewam sie pierwszej porazki Czecha przed czasem.

Porter-Maliganggi.
Uwazam, ze Shawn zniszczy Malignaggiego. Szanuje bardzo Pauliego, kilka razy mnie zaskoczyl swoja postawa w ringu, ale wydaje mi sie, ze nawet mimo doswiadczenia, duzych umiejetnosci, i wysokiego ringowego IQ, Porter, ze swoim stylem zrobi mu pieklo w ringu.


RE: Hopkins vs Shumenov - TomaszX - 13-03-2014 05:26 PM

Hopkins-Shumenov.
Spodziewam się równej walki z wynikiem mogącym pójść w obie strony.
Quillin-Konecny
Quillin przed czasem.
Porter-Maliganggi.
Porter przez wysokie UD


RE: Hopkins vs Shumenov - Krzych - 13-03-2014 08:01 PM

Bardzo dobra gala. O Hopkinsie chyba nic nie trzeba mówić, Quillin na tle wpół skończonego Konecnego na pewno będzie lśnił i zobaczymy efektowny popis, a Porter-Malignaggi to bardzo ciekawy match. Super gala, 3 walki o pasy w tym unifikacja... Czego chcieć więcej? W dodatku już tylko miesiąc pozostał do gali.

Wooow, co za szaleniec w tej ankiecie zaznaczył wygraną Szumenova przed czasem? OoBig Grin


RE: Hopkins vs Shumenov - kubala1122331 - 14-03-2014 02:21 AM

Świetna gala się szykuje.
Moje typy (na razie)
Hopkins PTS
Quillin PTS
Porter TKO


RE: Hopkins vs Shumenov - Gogolius - 14-03-2014 08:45 AM

Taka gala a tak sie rozpisujecie, ze hej Tongue

Malinaggi raczej nie da sobie rady, moze uszczknac 2-3 rundy ale raczej zostanie zdominowany. Teoretycznie Showtime powinien sie wystrzelac po jakims czasie, gdy Paulie bedzie go unikal - tyle ze Shawn ma chyba najwiecej staminy w tym przedziale wagowym.
Porter go po prostu zajedzie i zameczy, moze nawet znokautuje.
Tak sobie pomyslalem ze chetnie bym obejrzal walke Porter -JMM Big Grin


Quilin powinien to wygrac, choc spodziewam sie dobrej walki w dobrym tempie. Moze jakies TKO pod koniec walki?


RE: Hopkins vs Shumenov - Krzych - 14-03-2014 08:53 AM

Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Portera tracącego siły po tym co zobaczyłem w walce z Alexandrem. 12 rund chaosu, mocnych ciosów latających w powietrze, 1000 klinczów i szarpanin... A on nic, szturm przez 12 rund a po zakończeniu gotowy na kolejne 12... Trudno już o walkę, która mogłaby być bardziej wymagająca kondycyjnie niż ta z Alexandrem. To właśnie zgubi Pauliego, Porter nie przestanie nacierać a Maliganngi nie ma wystarczającego skilla, żeby cały czas neutralizować te ataki. Pierwsze rundy może by przetrwał ale szturmu 12 rundowego nie zniesie na pewno.


RE: Hopkins vs Shumenov - kubala1122331 - 14-03-2014 12:37 PM

Gogolius
Rozpiszę się bardziej jak będzie bliżej gali. Pooglądamy treningi, ocenimy formę i.powie siè co§ więcej.


RE: Hopkins vs Shumenov - Pakman - 14-03-2014 09:22 PM

Nie widzę w tym pojedynku Szumenowa. Nie ma argumentów na B-Hopa, który jakoś nie chce stracić formy Big Grin Podejrzewam, że przebieg będzie bliźniaczy do walki z Karo Muratem, czyli spokojne zwycięstwo przez decyzję. Liczę jednak na kilka efektownych myczków w wykonaniu Dziadka.