Forum - BOKSER.ORG
Juan Manuel "Dinamita" Marquez - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Juan Manuel "Dinamita" Marquez (/thread-185.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez - Metzger - 15-01-2013 11:49 AM

Team JMM odrzucił propozycję walki za 15 mln $ z niejakim Zolanim Marali, który może nawet do Top20 nie wchodzi. OCB?


RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez - Tar-Ellendil - 15-01-2013 11:59 AM

Muszą szykować już coś większego bo innej opcji nie widzę.

Marali to żadne wyzwanie, łatwa kasa.


RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez - Metzger - 15-01-2013 12:14 PM

(15-01-2013 11:59 AM)Tar-Ellendil napisał(a):  Muszą szykować już coś większego bo innej opcji nie widzę.
Kto inny mu da więcej niż 15 mln bucksów? Za piątą walkę z Pacmanem? No way.

(15-01-2013 11:59 AM)Tar-Ellendil napisał(a):  Marali to żadne wyzwanie, łatwa kasa.
A jakie są przed nim wyzwania po pokonaniu Pacmana? Osiągnął wszystko co mógł (na Floyda nie znajdzie argumentów), a teraz ma okazję dorzucić do emerytury trochę milionów.


RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez - Szakal - 15-01-2013 12:37 PM

A może po prostu Marquez nie wyjdzie już do ringu i niebawem oficjalnie zakończy karierę? Teraz przez jakiś czas kibice będą się zastanawiać dlaczego "Dinamita" odrzucił takie pieniądze, a za jakiś czas może usłyszmy "Jestem całkowicie spełnionym bokserem, kończę karierę"? Innych opcji za bardzo nie widzę, bo z kim Meksykanin zarobiłby więcej?


RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez - Tar-Ellendil - 15-01-2013 02:25 PM

Nie zarobiłby więcej on, ale promotor na organizacji gali z lepszym przeciwnikiem Smile


RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez - Metzger - 15-01-2013 03:34 PM

(15-01-2013 12:37 PM)Szakal napisał(a):  A może po prostu Marquez nie wyjdzie już do ringu i niebawem oficjalnie zakończy karierę?
To mi się wydaje jedynym sensownym wytłumaczeniem. O ile odrzucenie 15 mln $ w ogóle może być sensowne.

Choć jest jeszcze możliwość, że potajemnie negocjują warunki, ale nie chcą przedwcześnie się tym chwalić.


RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez - CCConeser - 18-02-2013 08:30 PM

Jak mnie wkurw** ten Marquez. Jeśli nie broni pasa w jr. półśredniej, to dlaczego go nie może zwakować? To samo było w lekkiej, nie rozumiem gościa, przez to też Rios i Alvarado walczą o tymczasowy.


RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez - Zioło-Pale-Niebywale - 18-02-2013 09:22 PM

Ja tam sram na jego pasy,ważne że to niesamowity bokser,tyle co on to mało kto stoczył wojen,prawdziwy fighter.Wychodził do wszystkich liczących się w swoim czasie,dał tyle wspaniałych walk że przymykam oczy na to co robi z pasami.


RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez - RoyJonesJr - 19-02-2013 11:19 AM

No to jest norma Big Grin
Tak samo jak nikt nie patrzył czy Manny posiada jakiś pas lub nie. podobnie jest z floydem.
Ale Marquez mógłby go zwakować bo są młodzi ambitni i łakomi na pas mistrzowski.


RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez - Zioło-Pale-Niebywale - 19-02-2013 01:17 PM

Tak,tylko że dziś to pasy mają znikomą wymowę.Ja już przestałem przywiązywać wagę do tego kto jakie pasy posiada.
Niech może każde Morze ma swój pasek,to raptem 71 bez Kaspijskiego i Martwego.