Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II (/thread-1906.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Krzych - 31-08-2014 02:55 PM

Mi też się jakoś ta walka specjalnie nie podoba. Nawet nie chce mi się nawet obejrzeć All Access. Taki rewanż za nic, kompletnie bez historii.


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Martin - 31-08-2014 06:58 PM

Zakładacie, że Floyd będzie miał łatwiej niż w pierwszej walce, a może to Maidana uwierzy w siebie, że nie taki diabeł straszny i da się jeszcze bardziej we znaki Mayweatherowi? Ja jestem ciekawy tego rewanżu.


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Gogolius - 31-08-2014 07:45 PM

Ja też jestem mega ciekaw bo nie wyobrażam sobie łatwej roboty dla Floyda.
Myślę, że dla czterech-pięciu rund pełnych ataków Maidany skulonego Floyda to warto zarwać nockę bo zazwyczaj takich rzeczy z Floydem nikt nie robi.


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Pakman - 01-09-2014 07:22 PM

@Martin

Coś mi mówi, że Maidana nie zrobi drugi raz takiej formy. To była po prostu jego walka życia, szkoda, że przegrana, bo gdyby zamiast Floyda na ringu stał Brook czy Porter, to myślę, że mógłby Argentyńczyk to wygrać. Żeby było jasne, uważam, że Maidana był wtedy lepiej przygotowany niż na Bronera. Ogólnie jestem rozczarowany, że Floyd wybrał Maidanę na kolejny pojedynek, bo kontrakt z SHO się już kończy i nie wiadomo czy zostanie przedłużony, no ale wiadomo kasa. Już po pierwszej ich walce było wiadomo, że zawalczą rewanż.


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Martin - 01-09-2014 07:36 PM

(01-09-2014 07:22 PM)Pakman napisał(a):  @Martin

Coś mi mówi, że Maidana nie zrobi drugi raz takiej formy. To była po prostu jego walka życia, szkoda, że przegrana, bo gdyby zamiast Floyda na ringu stał Brook czy Porter, to myślę, że mógłby Argentyńczyk to wygrać.

Być może nie zrobi. A może Floyd nie zrobi formy takiej, która pozwoli mu na wyraźne zwycięstwo? Floyd już nieco past, Marcos prime kto wie...


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - redd - 01-09-2014 07:36 PM

Mnie ta walka jakoś nie grzeje. Mimo, że szczerze chciałbym aby Maidana pokonał Mayweathera i to najlepiej przed czasem, tak aby nie było wątpliwości, to wydaje mi się, że Floyd zrobi odpowiednią formę i wyraźniej pokona Argentino niż ostatnio. Obym się mylił, bo sercem jestem za Marcosem.


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Sierak2012 - 03-09-2014 04:09 PM

Ciekawa ta sprawa z rękawicami, Money ma racje, że nie daje Maidanie pola do manipulacji jak przy pierwszej walce gdzie gdyby nikt nie zauważył wyszedłby w rękawicy bez wyściółki chcąc zrobić rywalowi krzywdę.

Dla wszystkich krytykujących FMJ za zapis w kontrakcie o rękawicach przypomnę zdjęciem pewną walkę Wink

http://blogs.sacurrent.com/wp-content/uploads/2013/09/Oscar+De+La+Hoya+Floyd+Mayweather+Jr+Junior+j_qbjjpLmJgx.jpg


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Sander - 07-09-2014 01:18 PM

Polsat Sport All Access wczoraj pokazywał, pierwszy odcinek.


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Gogolius - 07-09-2014 02:19 PM

Na gali zadebiutuje na ringu zawodowym 22-letni Kevin Newman II, ponoć wielki talent amerykański, będący promowany przez grupę Floyda.
Newman stoczył 30 amatorskich walk, ale nie osiągnął żadnych sukcesów (przegrał kwalifikacje na IO Londyn 2012). Boks trenuje od 9 roku życia, ponoć jest świetny w obronie i walczy jako bokser, a do tego trenowany jest przez Jeffa Mayweathera, a więc mamy kolejnego, defensywnego zawodnika.

Drugim debiutantem na tej gali będzie Junior Benjamin, 20-letni Anglik, który także podpisał kontrakt z grupą Mayweather Promotions.


RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Krzych - 07-09-2014 02:30 PM

Ten filmik na głównej, na którym Newman trenuje z Seniorem wygląda momentami bardzo imponująco. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.